Treść opublikowana przez mozilla
-
Regulacja klapy temperatury!!!
witam :th: miałem problem z nawiewem masz link do mojego fotostory http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13920.0.html Sam kręciłem i naprawiłem poszukaj lokalizacji klapy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam w Subteam Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: git nick witam fana
-
Wypadek w Sulęcinie.
hey :th: Głupich nie sieją to prawda sami się rodzą Aby coraz mniej takich na drogach
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
hey :th: Piękna mnie nie stać na taką ale rozumiem potrzebę zmiany :drool:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam fana
-
Jak wam się podoba projekt polskiego samochodu Warszawa we współczesnej wersji
hey :th: Chciało by się powiedzieć od projektu do wdrożenia. Ale Komuna dała nam w kość
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam fana Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: :th: Witam w Subteam Avant
-
funkcja AUTO w klimatroniku
hey :th: dzięki za info na tygodniu zabiorę się za niego.
-
[B6 AWX] Światła xenonowe a soczewkowe
hey :th: Stawiam na to że ktoś przed tobą miał spaloną żarówkę i wymienił na innego producenta z inną temp. świecenia dlatego jest taki objaw.
-
funkcja AUTO w klimatroniku
hey na co obstawiacie? od czego zacząć sprawdzanie mam własny domysł poczytałem o zimnych lutowaniach w panelu może coś nie łączy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam fana
-
funkcja AUTO w klimatroniku
hey :th: Przy okazji zapytam o coś co mam u siebie w climatroniku jak postoi auto i w środku na słońcu zrobi się gorąco to jak odpalę auto i włączone jest AUTO to zaczyna na max wiać co rozumiem, by chłodzić ale jak naciskam na - (minus) to nie zmniejsza temperatury na wyświetlaczu. Ale zwiększanie +(plus) działa i *(klimy) nie można odłączyć czekam chwilę tj ok 10min i już reaguje na +i- zdarza się że od początku wszystko działa A jak poklikam manualem to co któryś raz można zmniejszyć temperaturę od AUTO. Czy to jest normalny objaw?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana i zioma z Zamościa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam zioma
-
[B6 AWX] dziwnie ale prawdziwe
hey i do tej pory wszystko :th: ile km przejechałeś do tej pory od wczoraj i czy auto było rano vag-owane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana :audi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam