Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mozilla

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mozilla

  1. witam :th: miałem problem z nawiewem masz link do mojego fotostory http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13920.0.html Sam kręciłem i naprawiłem poszukaj lokalizacji klapy.
  2. hey :th: witam fana
  3. hey :th: witam w Subteam Avant
  4. hey :th: witam
  5. hey :th: git nick witam fana
  6. hey :th: Głupich nie sieją to prawda sami się rodzą Aby coraz mniej takich na drogach
  7. hey :th: Piękna mnie nie stać na taką ale rozumiem potrzebę zmiany :drool:
  8. hey :th: Witam fana
  9. hey :th: Chciało by się powiedzieć od projektu do wdrożenia. Ale Komuna dała nam w kość
  10. hey :th: Witam fana Avant
  11. hey :th: Witam fana
  12. hey :th: :th: Witam w Subteam Avant
  13. hey :th: dzięki za info na tygodniu zabiorę się za niego.
  14. mozilla odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    hey :th: Stawiam na to że ktoś przed tobą miał spaloną żarówkę i wymienił na innego producenta z inną temp. świecenia dlatego jest taki objaw.
  15. hey na co obstawiacie? od czego zacząć sprawdzanie mam własny domysł poczytałem o zimnych lutowaniach w panelu może coś nie łączy?
  16. hey :th: Witam fana
  17. hey :th: Przy okazji zapytam o coś co mam u siebie w climatroniku jak postoi auto i w środku na słońcu zrobi się gorąco to jak odpalę auto i włączone jest AUTO to zaczyna na max wiać co rozumiem, by chłodzić ale jak naciskam na - (minus) to nie zmniejsza temperatury na wyświetlaczu. Ale zwiększanie +(plus) działa i *(klimy) nie można odłączyć czekam chwilę tj ok 10min i już reaguje na +i- zdarza się że od początku wszystko działa A jak poklikam manualem to co któryś raz można zmniejszyć temperaturę od AUTO. Czy to jest normalny objaw?
  18. hey :th: witam fana i zioma z Zamościa
  19. hey :th: witam fana
  20. hey :th: witam fana
  21. hey :th: witam fana
  22. hey :th: witam zioma
  23. hey i do tej pory wszystko :th: ile km przejechałeś do tej pory od wczoraj i czy auto było rano vag-owane.
  24. hey :th: witam fana :audi:
  25. hey :th: witam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.