Treść opublikowana przez 450yamaha
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Pod nosem jest Tor Poznań więc trzeba się w przyszłości zgadać.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
E tam, pęka po prostu
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
oooo tak, jestem BARDZO ciekaw porównania z S5..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie.. co wy na to?? http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Dostal-mandat-za-film-na-YouTube,wid,12028064,wiadomosc.html?ticaid=19bb5
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Audi S4 z tego filmu powyżej jest seryjne. Pisałem nawet do autora o to. :oo To ja mam wpadać do Warszawy? Jak chcecie, zapraszam do Poznania. My mamy autostradę :gwizdanie: :> Jak dobrze pójdzie, to uda mi się zestawić S4 z Panamerą 4s. Niestety, jak w przypadku wszystkich aut wymienionych tam wyżej w postach, to żaden brat kolegi siotry od stryja, a zwykła koleżanka Masz gdzieś tu jakieś S4 B8 w Poznaniu?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja niestety niedostępny jestem od 5 do 14. Ale po 14, naprawdę, wszyscy którzy tylko mogą, pożyczać auta od stryjków braci kuzynów i jedziemy
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ależ dokładnie tak Panowie. Ja sam jestem ciekaw co to S4 jest warte, czekam na wszelkiego rodzaju przeciwników. Takze namawiać szwagrów brata kuzyna wujka stryjka chrzestnego, brac ich auta i jedziemy
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jedrekx prosze bardzo, podstawiaj tego MX5 i jedziemy. turdzi, mysle ze po programie dalibyśmy rade. My auto mamy, wy tylko bądźcie słowni, załatwcie te MX5-ki i GT i zobaczymy. Sam jestem ciekaw.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No to dajcie tego GT
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Rossi ja raz na jakiś czas bywam w Bełchatowie.. Może się jakoś uda spotkać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JOU
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No toż odezwij się tylko teraz. Na gg tel PW, wybierz. Podam Ci miejsce. Już!
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
A 18" od S4 to co? to pies? Też są fajne
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Okej, to umowa stoi, ale tak do 13 proszę Cię daj znać. Odezwij się na gg, albo tel, albo odpisz na PW to Ci podam miejsce gdzie się spotykamy.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
vario-tech, ale my musimy wiedzieć to teraz, bo trochę do zrobienia jutro jest, a tak to ja sobie z góry zarezerwuje czas Dlatego gwarantuj teraz i jedziemy jutro. Będzie mi się śniło w nocy, Tobie też, dlatego zarezerwuj sobie czas. pisz na gg 5583145 albo dzwoń na telefon który Tobie zaraz podam na PW to ustalimy. Już mi tak nadziei narobiłeś, że nie mów teraz, że nie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Oczywiście nagramy. Mój pasażer będzie nagrywał vario-tech jutro 16?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
1620 kg. Bierz mamy auto i jesteśmy gotowi. Dasz radę jutro?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Mamy? ;o Żartujesz prawda? Ale przyjedź jak masz, zobaczym jak wyjdzie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
jasne, że pościgać się można, dlatego czekamy aż się kolega z mamą zgada aju, mówisz i masz, każdy z nas bierze 4 osoby na pokład i jedziemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poszedłem, bo zrobił miejsce i można było docisnąć
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Bardzo fajna Mógłbyś zarzucić zdjęciem tychch foteli sportowych??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od razu mówię, że przegrana z 911 albo jakąs Panamerą mnie nie przekona do zrobienia programu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no toż to widać na filmie My sobie delikatnie depnelismy jadac prawym pasem, to ten już rozpędzony nas dopadł i wyprzedził.. Nie dało sie wtedy go gonic bo cos jechało prawym pasem tam z przodu i mógłbym nie zdążyć. To ładnie cyk za niego, bo w końcu nie będzie mnie tu BMW poganiało, i jechane a ta moc obudzona z silnika.. skądś się bierze. Z powietrza się nie da więc.. paliwko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na całej trasie wtedy 19 litrów, więc sadze ze ze pod 30 mógł podejśc ten fragment ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tu jakby ktoś nie mógł znaleźć Justynka da rade?