Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no Piotrek musiałem po prostu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj akurat jak gumowa wywłoka ale nie przyzwyczajajcie sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z takich gUpich podspiewanek to "najlepsze" są nieśmiertelne parabole http://j-klimek.ovh.org/
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
spoko, za niedługo i tak ci bedzie brakowało mocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, kupisz mi za to fervex masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie musze to ogarnac u siebie zanim bede cos komus robił
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
to teraz juz moze zagladniesz na spota ? :gwizdanie: fmica bym sobie oglądnął
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
staram sie zagłebic w tą mini awarię spotową, i przypomniało mi sie, że kiedyś czytałem o tym jak Master's pisał o tuningu CR przy którym nie mozna pewnych wartosci przekraczac, ze zwgledu na jakis czujnik powodujący wyższą temperature spalin z tym ze narazie nie moge znalesc tego tematu [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 21:15_________________________________________________rs4 w hdr-ze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do kości chce sie dobrac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
btw młodzi przyjechali, a zadnej flaszki nie widziałem :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lizus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta klamka od s-lina była lepsza jak bedziesz miał takie do b5 to daj znac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śrubę :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no szczerze jak tam dzisiaj pojechalismy ją ogladac po myslałem ze sobie cos ponarzekam, jak ja to lubie a tu lipa, autko jest naprawde ok
-
[B5 AKN] alu do audi jak przejsc z 110 na 112 na 18cal.?
prosze, problem rozwiązany http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?products_id=818
-
[ALL B5] Twardość zawieszenia w A4 B5 przed i po II lifcie
juz wiem ze zawieszenia po II lifcie są twardsze przez amory
-
[ALL B6] Rezanko uszlachetniajace...fotele przednie
nie ma to jak porządnie uszlachetnic fotele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalezy od terminu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan i jak sie jezdzi ? co z komfortem ? lepszy ?
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
R.D.B, Snoop Dogg & Akshay Kumar - Singh Is Kinng http://pl.youtube.com/watch?v=y83P0tiXDXo M.I.A. - Bucky Done Gun http://pl.youtube.com/watch?v=YVX0sVMGCAo Ludacris - What Them Girls Like http://pl.youtube.com/watch?v=rQv9aXTvuZI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my nie wpadamy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedzie ktos w niedziele do tego tarnowa ? narazie ja jade z kumpel
-
[ALL B5] Twardość zawieszenia w A4 B5 przed i po II lifcie
narazie mam serie i nie jestem zadowolony szczerze mówią, a co dopiero jak bym nizsze sprezyny załozył, no chyba ze to własnie przez nie jest tak twardo[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 21:54_________________________________________________czekam az Tukan zmieni u siebie to zobaczymy
-
[ALL B5] Twardość zawieszenia w A4 B5 przed i po II lifcie
nie tylko ja, w etce w 99r jest rozdział od nr nadwozia i od nr nadwozia i od nr nadwozia juz są inne oznaczenia sprezyn i amorów to samo jest w katalogach firm np. weitec są sprezyny od 95 - 99 i od 99 - 01
-
[ALL B5] Twardość zawieszenia w A4 B5 przed i po II lifcie
czy ktoś wie czemu zawieszenia po II lifcie są tak twarde ? duzo twardsze od tych przed liftowych nie wiem czy sprezyny mają taką charakterystyke czy amortyzatory inaczej tłumią ?