Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. to dopiszcie w pierszym poście, że vagowanie po pobycie na trzech spotach i po problemie
  2. chciec chce, ale albo szkoła albo robota rano a jak juz pije to pije i rano mógłbym miec problem
  3. eee myslałem ze :beer1: ch.. piłka tez moze byc
  4. wyrezałem sobie dzisiaj nowy tyłeczek
  5. powitac szanownych panów
  6. z tym sie nie zgodze, niech doprowadzi cisnienie do normy i wtedy dopiero mierzy przepływke, moze ją w miedzy czasie przeczyścic jeszcze
  7. ja po wiśle zakładam
  8. Hutnik z Avią Swidnik no ja wiedziałem odrazu że jesteście przeżutami w koszulkach Wisły i Cracovii no to git, wyczysciłes te soczewki ? Mad_MAX, przyjedz na spota, obczaimy
  9. co? spokojnie nie obraził Cie rezacz = osoba ulepszające audika http://www.rezacze.pl/
  10. a kto grał wogóle ?
  11. pablo ja wole to wykonanie
  12. grzanek85, coś Ty sie tak tych przepływek uczepił , przecież widzisz że nie ma doładowania wiec przepływka nie może mierzyć poprawnie
  13. a co to za mecz ? tu macie prawdziwą klasyke, ach te jego włosy http://www.youtube.com/watch?v=9_XtX4m4dyo&feature=related
  14. tak wyglada podłaczenie tylnych aktywnych głosników ( kostka na samym dole) w przypadku radia gamma, ale mysle ze w chorusie jest to samo
  15. coś nie widze tego chipka po logach :gwizdanie: ciśnienie doładowania za niskie, poza tym z oczekiwanym ciśnieniem jest coś nie tak wiec albo - zawór upustowy zle pracuje - dziura w dolocie - zaworek n75 zle wysterowywyje przepływka źle mierzy, ale przy niedoładowaniu to normalne, takze nia sie nie przejmuj narazie druga pozycja w grupie 000 mierzona przy 90 stopniach, poza tym jak reszta logów, u Ciebie takiej temp nie ma kąt jest do poprawki
  16. hewlett packard ? :cwaniak1: nie... Hutnik Poległ :polew: to no jakiegoś ładnego starocia kupiłes bo hutnik dawno poległ
  17. hewlett packard ? :cwaniak1:
  18. http://www.joemonster.org/filmy/7362/Dziadek-walczy-z-porno-(18) :polew:
  19. skorzystac zawsze mozesz, napewno nie zaszkodzi a z tego co wiem cos tam pomaga
  20. sprawa wyglada tak, Ci wszyscy producenci robią na tych samych komponetach, jedni na lepszych jakosciowo, drudzy na gorszych lub wszyscy na tych samych i wtedy cena tylko zalezy od prestiżu firmy jest też tak, że uzupełniają sobie własna oferte kupujac od innych, wiec teoretycznie wydawało by sie nie ma róznicy które kupujesz, ale duzo też zalezy kto, gdzie i w jakich warunkach to sprzegło złozy w całośc
  21. zrobili Cie w konia a tak serio to wszystko to polityka firmy i obcinanie kosztów, to samo jest z rolkami Ruvilla z tym, że są też sprzegła Sachs - Sachs i Sachs- Luk
  22. powinno wejsc po przekatnej :th:
  23. wystawic negatywa ? jezeli w opisie auckji nie ma napisanego, ze lampa jest idealna i kompletna to nawet nie masz co pisac do allegro, no chyba ze masz maila w ktorym on o tym pisał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.