Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, 8.5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ASA BBS
-
BMW 320d e91
a bedziesz mnie wtedy lubił ?
-
BMW 320d e91
dobrze, widziałem już takie srebne eS na czarnych avusach
-
BMW 320d e91
Nie mozna bylo spodziewac sie innej odpowiedzi wg mnie bedzie fajnie wygladac Sokół w niedziele odbieram opony nie zapomniaj pamietam pamietam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odebrałem dzisiaj felgi od malowania
-
BMW 320d e91
felgi pomalowane -> czerń + szary pasek wokół rantu pod kolor auta i jak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rs6 za 50 tys https://aukcje.getinbank.pl/category/show_details/7825?userview=&fid=&search=
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie w temacie już dawno dałem czesc kapeluszniku
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
poszukaj bmw e90/91 335d -> masz mocnego diesla -> 286 KM w serii, dobry wypas i tańsze w utrzymaniu auto lub jesli wolisz 4x4 to 330d 231 KM też powinno Cię zadowolić wnetrze może nie jest takie szałowe jak w B8 ale to naprawde dobry samochód
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej normalnie, wilgotna szmatka itp "Powierzchnie pokryta flokiem można czyscic zwykłymi srodkami czystosci i nie zmienia ona koloru. Jest antystatyczna i odporna na kurz i pył."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to ładnie fajna sprawa szczególnie w lecie, deska sie nie nagrzewa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- BMW 320d e91
szczerze to średnio tj. fajnie sie jezdzi bokami w zakrętach, ale z ruszaniem jest problem + pare razy sie zakopałem i musieli mnie pchac mocy tez juz brakuje dlatego powaznie zaczynam myslec o przesiadce na popularne ostatnio s4 b5- BMW 320d e91
nie było, seria [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 15:01_________________________________________________niestety ale marka bmw przez takich cierpi btw. jutro odbieram felgi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a bedziesz jechał przez przemyśl ?- Czy ktoś jeszcze pamięta?
http://www.joemonster.org/link/pokaz/15329- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zajefajne autko z wyglądu tak , jeśli zaś chodzi o prowadzenie względem Audi... A tam prowadzenie. Takie auta kupuje się dla wyglądu i sie na nie patrzy czy ja wiem alfe sie koszmarnie prowadzi jak sie przechodzi z audi czy bmw i mimo ze jest ładna to bym sie na nią nigdy nie zdecydował, a rozważałem to przy kupnie auta wnętrze tez jest spoko, chociaz niektóre materiały ponizej krytyki- [B5 AHU] Wtryski od AFN, czy coś takiego jest możliwe?
źle 205 tki mają niższe ciśnienie niż 216 tki nie wiadomo jak zachowywały by sie 216tki wsadzone do serii AHH, ja nie wiem, Ty napewno też nie wiec nie wprowadzaj nikogo w bład- [B5 AHU] Wtryski od AFN, czy coś takiego jest możliwe?
ale chodzi o 0.205 - tki włozone do AHH- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma ryzyka w kwietniu jest kolejna wycieczka, ale ja bym wolał jechac na jesień[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:57_________________________________________________chociaż: Co kolejnym razem? Przelot helikopterem nad Strefą (tym razem się nie udało z prozaicznego powodu – kryzys na Ukrainie spowodował, że agencja nie miała paliwa), zaległa eksploracja dźwigów portowych, wejście na szczyt Oka Moskwy i parę rzeczy o których nie możemy napisać… Marzenia? Nie. My nie marzymy. My je realizujemy!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powrót do tematu http://www.podniesinski.pl/portal/?p=1747- [B5 AHU] Wtryski od AFN, czy coś takiego jest możliwe?
mylisz sie, 0,205 mają mniejsze ciśnienie niż seryjne wtryski od AHH- [B5 AHU] Wtryski od AFN, czy coś takiego jest możliwe?
co przez to rozumiesz? to co napisałem wieksze cisnienie paliwa -> lepsze rozpylenie -> lepsza mieszanka -> lepsze spalanie czyli brak albo ograniczone nie spalone paliwo wez sobie dezodorant psikaj nim i podpal, wszystko sie spali błykawicznie a wez dla porównania wodę po goleniu, przechyl i spróbuj podpalić mimo takiej samej ilosci powietrza spala się inaczej - BMW 320d e91