Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Chyba nie do końca a jednak, wiem co mówie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
http://allegro.pl/item823445127_silnik_audi_1_9_tdi_96kw_130ps_awx_8e0_b6.html najtańsze rozwiązanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
róznica ori a nie ori jest, niestety kupując tanie felgi potem wykosztujesz sie na prostowaniu co tanie to drogie
-
[B5 AFN] Gdzie chipować do 500zł? Warszawa i okolice
moze to AutoSeba
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
albo Wąski, co sie dzieje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pokaz jakies zdjecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładna ale faktycznie uboga wersja co do silnika to z tymi CR tak jest, że nie czuć takiego gwałtownego przyśpieszenia a ciągną równomiernie do końca wiec to napewno tylko Twoje odczucie ze audi wbija lepiej w fotel choc moc w bmw faktycznie nie poraża sam mam podobnie, jak sie przesiade z mojej bety do AVF mojego taty, to audi ma taki strzał z dołu ze "wbija" w fotel i jej odczucie ze lepiej przyspiesza ale tak do 3000 rpm, gdzie tdi zdycha a bmw idzie dalej zresztą pojezdzij sobie nią troche to zobaczysz o czym mówie w Twoim przypadku narazie zostałbym przy audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: sorki - nie chciałem [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________tak to jest jak sie ma BMW [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________ wszystkim ściągnąłeś sobie na telefon ?- Nowe BMW serii 5 - już jest.
me like it myslałem że bedzie brzydsza i od razu mi sie nie spodoba, tak jak to miało miejsce z e60, kiedys okropna teraz za***ista plus jest taki że po wejsciu nowej 5 - tki e60 stanieje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez sie pisze na gokardy byłem tydzien temu ale cos kiepsko mi szło [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________jakas fajeczka mi usunęła podpis- Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
ja chętnie ale raczej tylko w tygodniu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie, nie zgodzę sie z Tobą Robert odnośnie 2012, dla mnie mega pyta, naprawdę w paru momentach myslałem że im sie nie uda ... Pablo, beta jezdzi, jestem zadowolony choc nabrałem ochoty na s4 b5- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja byłem od 18.05 do 18.20 i nikogo nie było- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filtrona to tylko sie kabinowy kupuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/item804197337_bmw_325ix_m_pakiet_idealna_serwisowana_w_aso_m3.html czarne felgi kupuje na wiosne- Ken Block i jego impreza
kolejna część- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biedny sie odezwal co ma Bete 3 z 2006r dla mnie wiecej ma ten kogo stać na utrzymanie eSy biT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/20187/Ford_Shelby_vs._Camaro_vs._Jeep_vs._VAZ_2107_vs._Helikopter masakra- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak sie robi w ASO to tak jest, ale kto bogatemu zabroni ja po kupnie wymieniłem filty i olej za 350 zł, rozrząd na łańcuchu wiec luz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/item784152722_fotele_recaro_ford_mondeo_mk3_st220.html ktos szukał foteli, przypadkiem nie takie jak w audi ?[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 12:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item805052196_okazja_skora_recaro_ford_mondeo_st220_gratisy.html- [B5 AWT] Moja Black A4 1.8T 150 KM
ładna, o której robiłes te zdjęcia że na moście nie tyło żadnych turystów ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sieni.us/?id=1- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trochę wspomnień - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!