Treść opublikowana przez xDiselx
-
Regeneracja włącznika świateł
Panowie ja tez sie wzialem za regeneracje tego przełacznika i mam w poblizu drukarnie ktora mi to robila, jakby ktos potrzebowal moge podejsc tam i podrukowac komus pare sztuk jak cos prosze na PW. http://img801.imageshack.us/img801/5177/dscn3219t.jpg tak wygląda wycięty arkusz.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
tommy najlepiej jakbys zadzwonil do chłopakow i dogadal sie z nimi, powiedz ze jestes z forum a4 to mysle ze na ten termin jaki tam sobie chcesz po cenie grupowego Ci policza ale to juz musisz sam z nimi rozmawiac, nr kontaktowy masz na pierwszej stronie.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
wklejam swój wynik z hamowni po programie Uploaded with ImageShack.us chłopaki mi zły kod silnika tam wpisali, zauwazylem dopiero w domu ale nic to
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
od momentu wjechania na hamownie do otrzymania gadzetow ecuproject-u niecala godzina
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Ja przyznam ze po przygodzie kolegi Gacka sam bylem w strachu przed wjazdem na rolki, ale poszło gładko, a z tym gotowaniem to moze pompa wody siada a nie jak sugerowali uszczelka no ale musisz to sprawdzic, powodzenia.
-
Dziwny dzwięk (pisk) podczas skrętu.
gdzie to piszczenie?? moze opony Ci piszcza, cieplo sie zrobilo to piszcza, a masz zimowki zalozone?? opisz cos wiecej skad te piski dochodza.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Awx
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Ja juz po programie jestem, przed połódniem bylem u chłopaków i podciagneli mi troche mocy , wstepnie bylo kolo 169 ale obnizylismy do 166 KM wykres jak bede mial to wkleje bo nie mialem ze soba pena i nie bylo na co zgrac, chlopaki mi wysla na maila to wtedy go wkleje dla porownania, przy okazji poznalismy sie z Gackiem, przy okazji pozdrawiam u niego troszke nie poszlo ulepszanie ale to juz moze sam o tym napisze jak zechce, ogolnie wrazenia calkiem pozytywne i polecam chlopakow z Ecu Project.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
o widzisz ja dzis u nich bylem i tez mi powiedzial ze na jutro na 13 moge podjechac jak chcem lub na srode 15:30, zobaczymy jak jutro bede z czasem stal i czy jakis wypad mi nie wyskoczy to moze podjade jutro
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
to moze i ja sie dopisze do tej listy 1.9 tdi AWX
-
[ALL B6] Buzzer w liczniku
kolego ja u siebie mialem ten sam problem z tym glosniczkiem i przylutowalem do tych 2 co są obok siebie mozesz zastosowac jakis taki glosniczek malutki jak speaker co masz przy komputerach juz nie pamietam dokladnie gdzie go umiescilem czy z boku czy na ten stary wkladalem ale nic nie odcinalem poprostu dolutowalem nowy smiga mi tak juz ponad pol roku jak nie wiecej
-
[ALL B5] A4 B5 1.9 TDI 110KM AVG 99r PRZESTAJE PRZYSPIESZAĆ PO CZYM NASTĘPUJE BRAK MOCY
kolego spróbuj podmienic jeszcze elektrozawory N75 z N18 bo moze ten zawor tez sie wieszac, u mnie kiedys to bylo przyczyna braku mocy i wpadania w tryb awaryjny, to na poczatek bym polecil sprawdzic bo nic nie kosztuje i najmniej pracy, a jak nie pomoze to przeganiaj turbine lub do czyszczenia
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko przy porannym rozruchu
Tu opisali co moze byc przyczyna gdy auto dymi: http://www.motofakty.pl/artykul/dym_z_rury_wydechowej.html ale jezeli masz to tylko przy rozruchu i pozniej jest wszystko w porzadku to nie przejmuj sie tym zbytnio bo to niepotrzebne koszta jak narazie wg mnie
-
[B6 AWX] Zbyt wysokie obroty! Jaka może być przyczyna?
Tak jak koledzy pisza, sprawdz czujnik temperatury, ja mialem takie same objawy po wymianie ustapily koszt niewielki a i samemu mozna wymienic
-
[ALL B6] Blokowanie hamulca ręcznego , czy wymieniać linki?
czyli za ten zabek glebiej, no ok dzieki, nie ruszalem tego wczesniej takze nie mialem pojecia jak to mialo byc, w wolnym czasie poprawie w sumie teraz mam wolny czas .
-
[ALL B6] Blokowanie hamulca ręcznego , czy wymieniać linki?
oo a to nie wiedzialem a moglbys podpowiedziec jak powinna byc prawidlowo?? z gory dzieki a podpowiedz
-
[ALL B6] Blokowanie hamulca ręcznego , czy wymieniać linki?
u mnie wystepuje w zimie ten sam problm co u Ciebie, i najprawdopodobnij jest to wina peknietych gumek na pancerzu linki przez ktore dostaje sie piach i woda, ktore podczas mrozow zamarzaja i wtedy reczny nie odbija, umieszczam zdjecie co i gdzie. http://img861.imageshack.us/img861/5576/gumkaodlinkirecznego.jpg Nie wiem czy mozna wymienic takie, gumki nie pytalem nawet w sklepie, u siebie psikalem WD i troche smaru tam probowalem zaaplikowac.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja ostatnio pobilem swoj rekord malego spalania ~80/20 trasa/miasto, ksiegowy mi sie zapalil przy ok 1050 km i piszcie co chcecie ale tak wlasnie bylo robie ta trase srednio co miesiac i tak ok tysiaca km na baku wyciagam przy jezdie w okolicach 140-160 km/h jadac autostrada dalej to takie krajowe drogi ktore sie zaczynaja od Szarowa do Przemysla.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jeszcze raz polecam Marcina wczoraj zamówienie dzis rano przed chwila dostawa od kuriera i koncówki drążków lemforder-a sa u mnie
-
[B6 AWX] Problem silnik
jezeli masz w miare swierza uszczelke i nie pocil Ci sie przez nia silnik to mozesz ja przeczyscic i zakladac dalej chociaz nowa to nie taki duzy koszt ale jak niemasz to zakladaj ta co masz, najwyzej bedziesz widzial za jakis czas czy Ci gdzies nie cieknie z pod pokrywy, wtedy wymienisz na nowa.
-
[ALL B6] Uszkodzony FIS
Panowie Ja sie uporalem z tym problemem samodzielnie :> troszke sie nagimnastykowalem ale sie udalo niestety nie mialem aparatu ani telefonu pod reka w trakcie dzisiejszej naprawy takze dokladnych zdjec nie posiadam jakby ktos mial zdjecia rozebranego wyswietlacza dokladniejsze to moglbym je zedytowac co gdzie i jak, tak po ktotce to po rozebraniu licznika i wyjeciu wyswietlacza ktory znajduje sie w obudowie metalowej musialem ta obudowe delikatnie rozebrac sklada sie z 2 czesci ta z dolu wyswietlacza sciagnalem, pod nia z drugiej strony wyswietlacza miesci sie plytka od ktorej wychodzi tasma laczaca te plytke z wyswietlaczem, i teraz z boku miedzy obudowa a tasma ktora sie tam znajduje wsadzilem po dlugosci kawalek gumki recepturki tak mniej wiecej 5cm dlugosci moze to byc tez cos innego, ale chyba najlepiej gumka bo jest elastyczna i dobrze dociskala ta tasme do wyswietlacza i w moim przypadku to pomoglo i jak narazie zaoszczedzilem pare zł a widok znow poprawnie dzialajacego wyswietlacza bezcenny zobaczymy na jak dlugo pomogl ten zabieg jedno pogladowe zdjecie ktore zrobilem dzien wczesniej w domu http://img233.imageshack.us/f/wywietlacz2.jpg/
-
[ALL B6] Telematik
podpinam sie pod temat tez mam ten "problem" i nawet po odlaczeniu telefonu u mnie na poczatku wyskakuje jakis germanski komunikat ktory musze za kazdym razem przelaczac RESETEM w manetce
-
[ALL B6] Uszkodzony FIS
nie nic nie dokladalem bylo tak wszystko oryginalnie
-
[ALL B6] Uszkodzony FIS
Witam, mam problem z wyswietlaczem, mianowicie nie wyswietla mi tak jak powinien czyli "gladko" stalo sie to jakis czas temu gdy auto stalo na mrozie i gdy rano odpalalem to zauwazylem ów problem czy moze to byc wina samego wyswietlacza czy moze jakis styk, tasma, wtyczka etc spotkal si ektos moze z takim czyms prosze o jakies sugestie i jak sie do tego zabrac?? dodam ze gdy stukam w wyswietlacz to czasami zalapie i swieci przez chwile normalnie, zalaczam krotki filmik z problemem
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziku paczuszka z rozrzadem i filtrem dotarla, wszystkie czesci sa takze wielkie dzieki i mam nadzieje na dalsza wspolprace pozrdawiam a no i kontakt pierwsza klasa