Treść opublikowana przez Cor72z
-
Norma euro5 ?
nie czytałem znajomy handlarz pochwalił się taką nowinką [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________tu jest trochę na ten temat http://www.samar.pl/index.html?__la=pl&__ac=sec,4&new=17552 http://moto.money.pl/wiadomosci/flota/artykul/niemcy;nie;sa;gotowe;na;norme;euro;5,41,0,491305.html
-
Norma euro5 ?
Witam Dowiedziałem się ostatnio o nowej normie euro 5 która jak słyszałem ma na celu pozbawienie możliwości wjazdu na teren niemieckich miast aut które mają silniki diesla i są starsze niż 5 lat oraz tych które nie posiadają filtra cząsteczek stałych....Wiec jak podejrzewam wpłynie to na spadek cen aut z silnikami diesla które nie spełniają tych wymogów oraz ich większą wyprzedaż przez ich właścicieli ??? Proszę o wasze opinie na ten temat
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
60 -80 jak dla mnie za mocne papiery ja zaczynałem od 120;) ale jak dokładnie zatrzesz rysy to będzie ok:)
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Dobrze jest jakimi papierami robiłeś ???
-
Strefa Śmiechu
śmieszne wypadki Ostra jazda bez trzymanki
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://img132.imageshack.us/img132/2952/a17158c89efu0.jpg- Strefa Śmiechu
http://www.speakingsanta.com/?tk=8XyTWwHX- [ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
a tu moja :> walcz a będzie ci dany blask- [ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Użyj scansola lub nitro jeżeli to nie pomoże użyj papieru ściernego...- Strefa Śmiechu
:polew: ciekawi mnie co ten koleś brał .... że miał taką fantazje- [ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
ja 3 sezon latam na polerowanych felgach.... nic mi się nie sypie... od czasu do czasu przecieram pastą autosol felgi i wszystko gra Lakierowanie znacznie zmniejsza połysk felgi... To taka moja mała uwaga :> Jeżeli nie macie czasu na przecieranie felgi co jakiś czas to pryskajcie klarem...- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Bardzo przyjemna gra online dla każdego :> -> http://www.globulos.com/- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/12948/Mala_niespodzianka_podczas_przegladu- [B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Podobno o gustach się nie dyskutuje... Ważne że tobie się podoba i to się liczy- [B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Wiadomo że taka felga robi wrażenie... ale sądzę tak jak mój poprzednik że jest to tzw. "Przerost formy nad treścią " 20 jest za bardzo przesadzona... Podziwiam kolegę że jeździ na nich po naszych Polskich drogach też mam zawias 1bv i 18 to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem :>- Strefa Śmiechu
Grubo.....- [B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Na to wygląda że to są 20 i jest to najmniejszy rozmiar 9 x 20 = £2150 ->http://www.tyresave.co.uk/alloykhn.html- [B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Ładne felgi czy to są 19??- Strefa Śmiechu
Na osiemnastkę jedziemy do Torunia.wmv- Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
3 nowe kawałki które są warte posłuchania Richard Durand - Into Something (Fall Down Mix) [HD] Moony - I Don't Know Why (Dj Chus & Jerome Isma Ae Superdub Mix)- [ALL] Polerowanie felg
Hmmm to tanio strasznie ..... a jaki jest wzór felgi??? mi za 4szt. 18-stek rs6 krzyknęli 1000zł- Strefa Śmiechu
Niezła ta "Danka" ale jestem ze Szczecina więc trochę wstyd mi za nią- [A4 B6] Czarny sedan AVF
Ładna czarnulka wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza...- [ALL] Polerowanie felg
Można wiedzieć jaki jest koszt polerowania ??? - Strefa Śmiechu