Treść opublikowana przez komoornik
-
Działanie świateł mijania BEZ led / neonu
A światła pozycyjne będziesz czym realizował?
-
Zmiana żarówek H7 na LED
Dokument potwierdzający tę homologację? Znaczek nic nie jest warty, na produkcie no name.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
4.0 TFSI to tam nie masz Ale i tak 4.2 V8 na forum nie poszpanujesz, tutaj 2.0 TDI króluje
-
B8 TrOOOOp
Cały set kompletny? Podrzuć info na PW, brat poszukuje.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Przycisk Mode na kierownicy jest do wywoływania menu w liczniku.
-
Jaka mate do bagaznika polecacie ?
Przewoziłem. To po co jest druga strona podłogi?
-
Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line
Nie musi być klubowa, byle nie plastikowy chrom.
-
Czarna A4 Allroad, CAGA
1 Myślałem że do allroada pakują pakiet zimowy etc już w standardzie, a tu zonk brak grzanych lusterek - tzn lusterka są grzane, kable do szybek podpięte ale na przycisku lusterek tylko pionowa kreseczka. I ty pytanie - czy wystarczy przeprogramować, czy zmienić przełącznik, czy sterownik drzwi? W teorii wystarczy zakodować. 2 Pakiet oświetlenia nie obejmuje podświetlenia kubków, wtf trzeba dokupić pakiet "tea time" czy jakiś inny? - do dokupienia Nie ma w A4 żadnego podświetlania kubków. 3 Jak już lecimy wnętrzem... pójdą diodki od tomnika, bo niestety retrofity z A8, czy nowszych Vagów mają marne diodki 3528 które g... dają a nie światło 4 Pytanie - czy czarne chalpacze będa pasować do czarnego auta z szarymi poszerzeniami? może nie będzie najgorzej? Niestety robota w terenie więc z doświadczenia wiem że się przydają. 5 Musze dokupić podwójny przycisk ręcznego - ten z automatem 6 Ile kosztuje nowa grzana szyba? bo mam małe pęknięcie od kamyczka, a jak już wymieniać to na coś lepszego niż w Fordzie, a niech się AC na coś przyda Nie ma podgrzewanej przedniej szyby w A4. 7 Oba fotele z full regulacją manualną - dojdą pod nie schoweczki 8 Na wiosnę poluję na teile do klimy 3 strefowej 9 przy okazji 8 - wymiana gatewaya na full opcje 10 a jak już gateway to przy jednej wizycie w ASO to i komfort też zmienię 11 przy okazji 9 może dojdzie elektryczna klapa 12 a pod klapą w bagażniku światełko-latarka z grupy PSA - tylko trochę ją zmoduję na ledy - chłopaki z forum światełka.pl poradzą co i jak 13 a przy okazji elektrycznej klapy może spróbuję zaadoptować jakiś automatyczny hak - Czy pasują mocowania haka z Passata? 14 jak już jesteśmy pod zderzakiem - trzeba wymienić blende na tą z wycięciem, najlepiej już pod podwójny wydech 13... a jak już będą 2 wycięcia to trzeba dołożyć podwójny wydech 14... a skoro mam już podwójny wydech to trzeba trochę moc zwiększyć.. więc CHIPs 15 ale wcześniej wymiana rozrządu z pompą i FMIC od 3.0 16 no i nie zapominajmy o mocniejszej turbawce 17 przed zimą na pewno ksenony zmienię na skrętne - lubię ten bajer Droga i pracochłonna zabawa. 18 zaś halogeny pewnie przejdą metamorfozę na ledowe z BMW, ew jakiś produkt Osrama. 19 no i poszukam podłokietnika z dziurą i kubkami - nigdy nie wiadomo kiedy uda się na dechę wyskoczyć 20 jak uda się latem w dobrej cenie webasto trafić to przed zimą będzie miło dupala grzać
-
Czarna A4 Allroad, CAGA
C5 a B8? Jak się ma jedno do drugiego?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
A czemu miała by nie pasować? Platforma A4/A5/Q5 to to samo.
-
Jaka mate do bagaznika polecacie ?
A ja nie polecam wcale, bo nie ma takiej potrzeby. Jak trzeba przewieźć coś brudzącego, to odwraca się podłogę na drugą stronę. A poza tym nie wiem jak tam Wasze auta, ale moje to nie wół roboczy
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Jakaś goła ta Twoja poduszka.
-
Jaka stylizacja wystepowala w poszczegolnych rocznikach?
Nie ma czegoś takiego jak podział na wygląd ze względu na rocznik.
-
Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line
Ramka tablicy zajeżdża niestety tandetą
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jaką masz wartość obecnie, a jaką próbujesz wprowadzić?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Oczywiście że trzeba kalibrować.
-
Odcięcie zapłonu
Zamiast AC? A AC dotyczy tylko kradzieży auta?
-
S-tronic przebieg
Mały fail, chodziło o Insignię. Auto z grudnia 2016. Ale podobne porównanie można robić z innymi Tipami. S Tronic może nie jest idealny, ale dla kogoś kto oczekuje sprawnie działającego automatu nie ma nic lepszego niż skrzynia dwusprzęgłowa.
-
S-tronic przebieg
Dzisiaj jechałem praktycznie nowym egzemplarzem Insignii z 6 biegowym automatem - skrzynia archaiczna w porównaniu do S Tronica
-
Nie działa mi radio Pomocy
Wygląda na to, że uaktywniła się ochrona komponentu. MMI jest w kodach wyposażenia?
-
S-tronic przebieg
Podstawa to potwierdzone w ASO wymiany oleju co 60 tys. km Jest trochę opinii w internecie, jest też dużo serwisów które nie mają pojęcia o naprawie tych skrzyń. Podstawa wielu usterek to wymiana tzw. zestawu naprawczego (który kosztuje około 1.5k, a wymienia się go wyciągając mechatronikę przez miskę). Zależnie od sposobu użytkowania, po 200k km mogą zacząć kończyć się sprzęgła. Manual w 3.0 TDI w którym się jeszcze pewnie podłubie, to jakaś katorga.
-
Brak głośności brzęczka
Dźwięk kierunkowskazu to nie jest fizyczne tykanie przekaźnika. Można to sprawdzić np. jak się przejedzie kawałek bez zapiętych pasów - wtedy słychać tylko pikanie ostrzeżenia.
-
Wyładowany aqu problemy
- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Tak, 10 PIN w jednej kostce to składane. Warto dokupić przełącznik lusterek.- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nic nadzwyczajnego. Klon ma takie akcje. - Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8