Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A światła pozycyjne będziesz czym realizował?
  2. Dokument potwierdzający tę homologację? Znaczek nic nie jest warty, na produkcie no name.
  3. 4.0 TFSI to tam nie masz Ale i tak 4.2 V8 na forum nie poszpanujesz, tutaj 2.0 TDI króluje
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cały set kompletny? Podrzuć info na PW, brat poszukuje.
  5. Przycisk Mode na kierownicy jest do wywoływania menu w liczniku.
  6. Przewoziłem. To po co jest druga strona podłogi?
  7. Nie musi być klubowa, byle nie plastikowy chrom.
  8. 1 Myślałem że do allroada pakują pakiet zimowy etc już w standardzie, a tu zonk brak grzanych lusterek - tzn lusterka są grzane, kable do szybek podpięte ale na przycisku lusterek tylko pionowa kreseczka. I ty pytanie - czy wystarczy przeprogramować, czy zmienić przełącznik, czy sterownik drzwi? W teorii wystarczy zakodować. 2 Pakiet oświetlenia nie obejmuje podświetlenia kubków, wtf trzeba dokupić pakiet "tea time" czy jakiś inny? - do dokupienia Nie ma w A4 żadnego podświetlania kubków. 3 Jak już lecimy wnętrzem... pójdą diodki od tomnika, bo niestety retrofity z A8, czy nowszych Vagów mają marne diodki 3528 które g... dają a nie światło 4 Pytanie - czy czarne chalpacze będa pasować do czarnego auta z szarymi poszerzeniami? może nie będzie najgorzej? Niestety robota w terenie więc z doświadczenia wiem że się przydają. 5 Musze dokupić podwójny przycisk ręcznego - ten z automatem 6 Ile kosztuje nowa grzana szyba? bo mam małe pęknięcie od kamyczka, a jak już wymieniać to na coś lepszego niż w Fordzie, a niech się AC na coś przyda Nie ma podgrzewanej przedniej szyby w A4. 7 Oba fotele z full regulacją manualną - dojdą pod nie schoweczki 8 Na wiosnę poluję na teile do klimy 3 strefowej 9 przy okazji 8 - wymiana gatewaya na full opcje 10 a jak już gateway to przy jednej wizycie w ASO to i komfort też zmienię 11 przy okazji 9 może dojdzie elektryczna klapa 12 a pod klapą w bagażniku światełko-latarka z grupy PSA - tylko trochę ją zmoduję na ledy - chłopaki z forum światełka.pl poradzą co i jak 13 a przy okazji elektrycznej klapy może spróbuję zaadoptować jakiś automatyczny hak - Czy pasują mocowania haka z Passata? 14 jak już jesteśmy pod zderzakiem - trzeba wymienić blende na tą z wycięciem, najlepiej już pod podwójny wydech 13... a jak już będą 2 wycięcia to trzeba dołożyć podwójny wydech 14... a skoro mam już podwójny wydech to trzeba trochę moc zwiększyć.. więc CHIPs 15 ale wcześniej wymiana rozrządu z pompą i FMIC od 3.0 16 no i nie zapominajmy o mocniejszej turbawce 17 przed zimą na pewno ksenony zmienię na skrętne - lubię ten bajer Droga i pracochłonna zabawa. 18 zaś halogeny pewnie przejdą metamorfozę na ledowe z BMW, ew jakiś produkt Osrama. 19 no i poszukam podłokietnika z dziurą i kubkami - nigdy nie wiadomo kiedy uda się na dechę wyskoczyć 20 jak uda się latem w dobrej cenie webasto trafić to przed zimą będzie miło dupala grzać
  9. C5 a B8? Jak się ma jedno do drugiego?
  10. A czemu miała by nie pasować? Platforma A4/A5/Q5 to to samo.
  11. A ja nie polecam wcale, bo nie ma takiej potrzeby. Jak trzeba przewieźć coś brudzącego, to odwraca się podłogę na drugą stronę. A poza tym nie wiem jak tam Wasze auta, ale moje to nie wół roboczy
  12. Jakaś goła ta Twoja poduszka.
  13. Nie ma czegoś takiego jak podział na wygląd ze względu na rocznik.
  14. Ramka tablicy zajeżdża niestety tandetą
  15. Jaką masz wartość obecnie, a jaką próbujesz wprowadzić?
  16. Oczywiście że trzeba kalibrować.
  17. komoornik odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    Zamiast AC? A AC dotyczy tylko kradzieży auta?
  18. komoornik odpowiedział(a) na marc1n temat w Audi A4 B8
    Mały fail, chodziło o Insignię. Auto z grudnia 2016. Ale podobne porównanie można robić z innymi Tipami. S Tronic może nie jest idealny, ale dla kogoś kto oczekuje sprawnie działającego automatu nie ma nic lepszego niż skrzynia dwusprzęgłowa.
  19. komoornik odpowiedział(a) na marc1n temat w Audi A4 B8
    Dzisiaj jechałem praktycznie nowym egzemplarzem Insignii z 6 biegowym automatem - skrzynia archaiczna w porównaniu do S Tronica
  20. Wygląda na to, że uaktywniła się ochrona komponentu. MMI jest w kodach wyposażenia?
  21. komoornik odpowiedział(a) na marc1n temat w Audi A4 B8
    Podstawa to potwierdzone w ASO wymiany oleju co 60 tys. km Jest trochę opinii w internecie, jest też dużo serwisów które nie mają pojęcia o naprawie tych skrzyń. Podstawa wielu usterek to wymiana tzw. zestawu naprawczego (który kosztuje około 1.5k, a wymienia się go wyciągając mechatronikę przez miskę). Zależnie od sposobu użytkowania, po 200k km mogą zacząć kończyć się sprzęgła. Manual w 3.0 TDI w którym się jeszcze pewnie podłubie, to jakaś katorga.
  22. Dźwięk kierunkowskazu to nie jest fizyczne tykanie przekaźnika. Można to sprawdzić np. jak się przejedzie kawałek bez zapiętych pasów - wtedy słychać tylko pikanie ostrzeżenia.
  23. Tak, 10 PIN w jednej kostce to składane. Warto dokupić przełącznik lusterek.
  24. Nic nadzwyczajnego. Klon ma takie akcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.