Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Tak, jest wykres w odpowiednim dziale. Bez zastrzeżeń, trochę bardziej chyba słychać przyjemne dźwięki wydechu po zmianie
  2. Potwierdzam wszystko co do ACC - nigdy to nie będzie działać tak jak człowiek by kierował autem. Przy jeździe na ACC trzeba się po prostu przestawić w tryb relaksu - to ma służyć do spokojnej jazdy, nie do umilania dosyć szybkiej jazdy autobanem. Im mniej manewrów typu zmiana pasa tym lepiej.
  3. Stage 2 mam nadzieję też będzie? Jak jest z liftowaniem tyłu w A7? Ile mniej więcej za taki egzemplarz lekko rozbity?
  4. komoornik odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Tak, siedzi od grudnia w aucie.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś tu leniwy chyba jest, przecież mają sklep. "Końcówki tytanowe z odbarwioną "opaloną" końcówką"
  6. komoornik odpowiedział(a) na Kazimirus temat w Audi A4 B8
    Hmm, myślałem że to jakiś GPS do nawigowania Jak już jesteś w bagażniku, to masz tam bezpośrednio akumulator. Wrzucić jakiś bezpiecznik i nie ma co się bawić w grzebanie w fabrycznej instalacji.
  7. A QQ1 masz? Zdejmij schowek, sprawdź instalację i włącznik lampki.
  8. Dużo tu nie wymyślą. Mogą spróbować zaktualizować soft czy zrobić nastawy podstawowe. Ale skończy się pewnie na wymianie mechatroniki Jaki przebieg?
  9. komoornik odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    Jakiś mizerny ten soft.
  10. Dla mnie to jest fenomen trochę, że katowanie układu napędowego (bo taka jest rzeczywistość przy mocnym FWD) może dawać fun Robiłeś jakieś pomiary Racelogic? Bo interesują mnie różnice Quattro/S Tronic vs FWD/Manual w konkretnie tym samym aucie.
  11. komoornik odpowiedział(a) na Kazimirus temat w Audi A4 B8
    Po lewej stronie pod kierownicą masz skrzynkę bezpieczników, zwykle te grubsze przewody mają stale napięcie.
  12. A nie masz wrażenia że lepszym wyborem byłoby jakieś BMW do takich celów? B8 w żadnej wersji to nie jest mistrz zakrętów, nie z silnikiem który jest w większości przed przednią osią. Co do xenonu - absolutnie nie mam na myśli wrażeń wizualnych. Trochę dziwne że autem "zabawką" jeździsz głównie w dzień.
  13. Niestety nie rozumiem inwestowania sporych pieniędzy w auto, które jak baza wypada dość słabo - FWD czy to nawet brak xenonu. Nie szkoda Ci?
  14. Zgodzę się ze wszystkim oprócz kwestii tempomatu. Przez weekend zrobiłem ponad 400km Golfem SV 1.4 TSI 125KM DSG. Obsługa z poziomu dodatkowej manetki w Audi jest 2 razy bardziej intuicyjna, prosty ruch przód/tył aby wł/wył tempomat to bajka w porównaniu do konieczności szukania przycisku na kierownicy. Ruch wykonywany bez odrywania rąk od kierownicy oczywiście.
  15. A mi tam tłumaczenie niepotrzebne, tylko nowa wersja bo brak labelek do auta 2017
  16. Nie ma tu raczej znaczenia HBA. Pewnie do MY10 montowali manetkę która nie odbijała.
  17. Ma ktoś VCDS wyższy niż 16.8?
  18. Od razu po uruchomieniu listy modułów VCDS powinien wskazać te które są zainstalowane - powinien być 77 Telephone. Ewentualnie w gateway w Installation List.
  19. Jak nie ma, to potrzebny moduł, wiązka i mikrofon. Sprawdź fizycznie, albo zrób skan VCDS czy nie ma modułu.
  20. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spryski po każdym włączeniu zapłonu powinny uruchamiać się przy pierwszym psikaniu (o ile są włączone światła mijania), potem co któryś raz.
  21. Na pewno nie we wszystkich przedliftach manetka tak się zachowuje.
  22. Rozumiem kupić ori zaciski od S4 i to wstawić, ale po co to niefabryczne oznaczenie na tym zacisku?
  23. Dokładnie. Pierwszy objaw może być taki, że auto nie będzie równo stać - a to tylko efekt wizualny. Niepoprawne dobranie zawiasu może mieć nieciekawe zakończenie w sytuacji podbramkowej.
  24. 125ml, cała miarka to 1l

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.