Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też ostatecznie zamówiłem Magneti Marelli. Całe 40 PLN / sztuka. Raczej lepsze niż totalny no name, a dwa razy tyle za np. Febi mi się nie chce płacić. Wstawiałem parę miesięcy temu do Punto i się na razie spisują.
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słabo podnoszą klapę, wiadomo że im chłodniej tym gorzej.
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniał ktoś siłowniki klapy bagażnika w Avancie? Zastanawiam się jaki zamiennik zastosować.
  4. Po ostatniej korekcie dużo się nie zmieniło, 255.
  5. Ja za swój dałem całe 250zł.
  6. 3.0 TDI ma chyba ten sam IC co 2.0 TFSI. Montować to warto taki od 3.0 ale BiTDI (np. z A6 C7).
  7. Na szybko to z AC tym bardziej będzie szkoda całkowita. Przecież będą naciskać żeby zrobić 70%.
  8. Ale co tu ma ubezpieczenie wysoko wartości do rzeczy? Ma to znaczenie przy AC, ale tylko jeśli mamy stałą wartość ( a tu sporo kosztuje w kilkuletnim aucie). To jest szkoda z OC sprawcy, tutaj tylko zostaje udowodnienie ile auto było warte w dniu kolizji.
  9. Akurat się pewnie zgadza, bo auto z USA
  10. Wszystko jest w 1 poście, rozwiń zawartość.
  11. Nawet biorąc pod uwagę że to OC, zapewne będzie szkoda całkowita.
  12. W sterownikach drzwi pewnie trzeba deaktywować keyless. Nie wiem tylko jak jest z bagażnikiem w B8, też działa keyless? Jeśli tak, tego pewnie trzeba szukać w module komfortu.
  13. komoornik odpowiedział(a) na ffi temat w Audi A4 B8
    To S6 w automacie? Jak najbardziej możliwe. Spora szansa, że ma ubytki mocy, wolny automat, lekko ze 100kg więcej.
  14. Przesiadka z F07 na A4 B8? Czemu taki downgrade?
  15. Jak pije tyle przy takim przebiegu, to fakt - będzie tylko gorzej. Ale czarny dym ma z tym mały związek - być może coś Ci się dzieje z turbo. Błędy sprawdzane?
  16. To nie ma nic wspólnego. Jest 1AT to musi działać. W USA po prostu totalnie tego nie montują bo amerykanie by zgłupieli.
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news,wypadek-na-pradze-ranna-kobieta-w-ciazy,229591.html Czyjeś B8?
  18. Powerbox ma sens tylko jak ktoś ma gwarancję na auto.
  19. Tarcza hamulcowa 100.3333.20 Klocki hamulcowe FDB4050 Na forum masz sprzedawców części. Na jakość nie ma co narzekać.
  20. Zimmermann + Ferodo okolice 450 PLN (300mm)
  21. Ciężko mieć 16 lat i ścigać się ze świateł, chyba że skuterem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.