Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Jeśli auto z turbo jest strojone pod zdecydowanie mniej restrykcyjny wydech niefabryczny, założenie teraz fabrycznego wydechu bez korekty na dłuższą metę nie przyniesie nic dobrego.
  2. To będziesz musiał jechać przestroić auto.
  3. Ten silnik w budzie A4/A5 to jest szatan. Szkoda że "cywilne" 3.0 TFSI montowali dopiero po lifcie i prawie ich nie ma na rynku - bo za S się przepłaca.
  4. Masz aktywowany czas sterowany radiowo.
  5. Skrzynia się zasprzęgla i tyle. Tak musi być. Mniej to widać w autach o bardzo niskim przebiegu. Ja swego czasem miałem tak, że na przy dłuższym postoju na światłach pojawiały się bardzo mocne wibracje, skrzynia bardzo mocno się zasprzęglała - i spalanie wskakiwało nawet ponad 2l/h. Po wymianie zestawu naprawczego mechatroniki ustąpiło.
  6. Sprawdź czy na pewno go nie ma, od razu po włączeniu zapłonu wyszukaj na telefonie urządzeń bluetooth.
  7. komoornik odpowiedział(a) na leewang temat w Audi A4 B8
    No to trzeba się przyjrzeć N280.
  8. komoornik odpowiedział(a) na leewang temat w Audi A4 B8
    Trzeba wymienić auto. A na poważnie, diagnostyka. Jak sterownik ma błędy klima może się zupełnie nie uruchamiać.
  9. Tak.
  10. Nie, nie wystarczą. Chłodnia oleju S Tronic jest zintegrowana z chłodnicą wody.
  11. Tak, będzie się ściemniało. Jak nie znajdziesz gdzie jest przerwa możesz po prostu puścić przewody między lusterkiem wew. a wkładem w lusterku zew.
  12. Moduł tylko przekazuje sygnał, nie musi go być w obwodzie żeby fotochrom działał.
  13. Olej olejem, masz auto z początku produkcji w którym mógł występować wadliwy napinacz łańcucha rozrzadu.
  14. Bezpiecznika tam chyba nie ma, trzeba szukać gdzie jest przerwa. Sam moduł w razie czego można w sumie pominąć.
  15. Dziwne to w ogóle. Ten zdławiony silnik nie powinien mieć raczej turbo jak CAHA więc te 200KM zaskakuje.
  16. W temacie o DIY są schematy.
  17. Wydaje mi się, że jak płaciłeś za jakąś usługę to masz prawo zwrócić się do firmy która to robiła - tak aby doczyścili lakier.
  18. ADS daje mi zmianę w układzie kierowniczym i w skrzyni. A ten polski filmik to jakaś komedia. 9.3s vs 11s? Normalnie cud. Mógł mierzyć na palcach jeszcze nie stoperem z telefonu, wyszłoby na to samo.
  19. Nie występują manuale szyby.
  20. ACC to aktywny tempomat.
  21. Nie widzę takiego filmiku. Chętnie bym zobaczył. To samo auto, jakieś 3 przejazdy z czasem mierzonym RaceLogic bez, a następnie z tym urządzeniem.
  22. Poczytałem. Jedyne co jest w stanie zrobić to urządzenie to "oszukać" ECU że pedał gazu jest wciskany mocniej. Bez jakiejkolwiek analizy innych parametrów, co przy dłuższym użytkowaniu może tylko pogorszyć stan techniczny silnika (a na pewno nie polepszyć). Brak jakichkolwiek korzyści w postaci wzrostu mocy. Zainstalowanie tego urządzenia na pewno jest odczuwalne, ale nie ma żadnych wymiernych rezultatów w osiąganych parametrach auta.
  23. Dalej jest to uniwersalne pudełko które wysyła dziwne sygnały do ECU. Nie porównujmy tego do ADS. Ale każdy niech sobie "krzywdzi" auto na swój sposób.
  24. Stosowanie jakiegoś uniwersalnego "boxa" to dobra droga do ewentualnych kłopotów mechanicznych.
  25. Pęknięcie sanek czy zwrotnicy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.