Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Tak, tam nie ma żadnej analizy. Zlicza km i dni.
  2. Czujnik temperatury klimy w tym panelu? Od kiedy?
  3. Tylko przód, powinna mieć raczej każda.
  4. Zaczynając od diagnostyki.
  5. Moim zdaniem skrzypią Ci te plastikowe osłony słupka B. Stosowałem silikon w spreju, na długo nie pomogło.
  6. Ale co takiego złego jest w tym podłużnym 2.0 TFSI? Te jednostkę można porównywać ale do tego co było w golf 6R a nie 7R.
  7. Diagnostyka może coś powiedzieć.
  8. Pozmieniali to chyba w całej grupie VW od MY2017, w Sportsvanie też tak jest (nawet instrukcję obsługi zaktualizowali pod tym kątem).
  9. Spalona żarówka? Nie ma tu już klasycznego przerywacza, więc wewnątrz daje Ci znać że coś jest nie tak ale na zewnątrz żarówki świecą normalnie.
  10. komoornik odpowiedział(a) na inhosik temat w Audi A4 B8
    A problem rozwiązany?
  11. Diagnostyka. A na forum podajemy kompletne kody błędów, nie jakieś tłumaczenia tego co wykazał soft diagnostyczny.
  12. Chyba zakodowałeś gdzieś system rozpoznawania zmęczenia kierowcy.
  13. Też tak mam zakodowane, ale komunikat wyskakuje jak jest mało płynu.
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam nadzieję że do niego zadzwoniłeś.
  15. Przewinęła się na forum, wychodzi na to że robili różne hybrydy nie jeden raz. Mi krzyknęli swego czasu 2800 za gotowe turbo, 2200 przy zwrocie starej.
  16. Też robiłem rozeznanie. Chętnie bym wrzucił hybrydę w tym sezonie, ale trochę za dużo innych wydatków. Turbo od Peruna faktycznie niby ma słabe przyrosty. Osobiście chyba bym się zdecydował na turbo od Bartpol.
  17. Grubo. Od kogo hybryda?
  18. Drugi to downpipe? Czy coś jeszcze?
  19. Wszystko spoko, tylko po co ten znaczek na grillu?
  20. I daleko w tym silniku do potencjału np. 2.0 280KM z Superba...
  21. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Istnieje szansa że najstarsze egzemplarze mogą mieć ten problem.
  22. komoornik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
  23. To trzeba odczytać pewnie błędy w MCE.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.