Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. AA to nie to samo co samo A.
  2. 2.0 TDI ma słaby potencjał. Poza tym już pewnie jesteś w okolicach limitu sprzęgła.
  3. Mówiąc szczerze nie wiem co powiedzieć. Kupić Allroada i wrzucać mu 20" do tego robiąc glebę? Gdzie tu logika?
  4. Miałem podobnie, wg ETKI zestaw naprawczy nie pasował do mojego auta. Serwis skrzyń zawsze stosuje ten zestaw i wszystko jest ok (występują tylko dwa rodzaje takich zestawów naprawczych, z większa i mniejszą ilością części).
  5. To chyba jakieś porównanie FWD Manual vs Quattro S Tronic. I nie ma się co dziwić.
  6. Od RS4 nie ma prawa podejść, bo ma poszerzone błotniki. Wszystko inne kompletne o ile od odpowiedniej wersji nadwoziowej powinno podejść.
  7. Nie ma prawa być ten sam, bo w Skodzie jest poprzecznie a w Audi wzdłużnie.
  8. Tak normalne, w przedlifcie można sobie uruchomić wizualizacje przy sterowniku 4 kanałowym.
  9. Przerost formy nad treścią. Nie spotkałem się z żadnymi niefabrycznymi czujnikami, które byłby choćby w 50% tak skuteczne jak te ori. Nie mówiąc już o takich kwestiach jak wizualizacja czy wyciszanie audio. Jak poszukasz to ori części można kupić w rozsądnych pieniądzach.
  10. Dupowóz w manualu? Lampkę z tyłu sobie zmień, na taką z dwoma przyciskami (można wyrwać za całe 10 pln na allegro). Co do LEDów od Tomnika - rozwiązanie dla leniwych. Cena zdecydowanie zbyt wysoka, diody SMD5050 to przeżytek. Na aliexpress też można sobie zamówić porządnie wykonane LEDy które się nie przepalają, różnica cenowa kilkukrotna.
  11. Pokombinuj trochę. Pożycz od sąsiada miernik i sprawdź napięcie w gniazdku. Ewentualnie spróbowałbym jeszcze w ramach testu na krótko spiąć tę ładowarkę bezpośrednio z aku czy punktami podłączenia pod maską.
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1 dzień ściągnięcie z Poznania vs jakieś 3 tygodnie robi różnice
  13. 8K5907357B na pewno jest ok (LWR). Musisz zmienić kodowanie MCE w kwestii jasności świecenia neonów. Pierwsze słyszę, żeby trzeba było zmieniać przetwornicę i moduł LED. Moduł Xenon na pewno do zmiany jeśli chcesz żeby działało poziomowanie ale jest delikatna rzeźba z przeróbką instalacji.
  14. Pierwsze słyszę o takiej sytuacji. Skrzynia nie ma biegu "0". Podrzuć jakiś filmik. Zestaw naprawczy mechatroniki relatywnie prosto się wymienia, trzeba tylko spuścić olej ze skrzyni, zdjąć pokrywę miski i wyciągnąć mechatronikę.
  15. Jednorazowo przyciskiem Reset na manetce.
  16. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taka sama jak do B8.5: 4B0 971 832
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potwierdzam że pasują. Zamiast przepłacać za używane lampki od B8.5, lepiej kupić te. Koszt 30 pln sztuka. Szkoda że wtyczka do tej lampki kosztuje jakieś 15 pln
  18. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uff, dobrze że TDI niezawodne
  19. RaceLogic będzie grany?
  20. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mają prawa być te same, bo w tych od S4/S5 tarcza jest wentylowana.
  21. Dalej to się na DRL nie nadaje.
  22. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18711/P2279/008825 Nieszczelność w dolocie, istnieje szansa że to uszkodzona odma.
  23. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy lampki rejestracji LED od Skody (000052110) mogą pasować do B8?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.