Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Auta się nie kupuje u operatora, więc nie ma prawa mieć simlocka.
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W aucie, nie wywala błędu.
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam. 000 052 110 (1 szt)
  4. Bo na pewno mają większą wytrzymałość na przegrzanie. Jak ma to zauważalnie lepiej hamować (czyt. skrócić drogę hamowania), jak z przodu w S4/S5 jest ten sam zacisk a tył ma marginalne znaczenie?
  5. Nie jesteś osobą kompetentną do tego aby wydawać takie oceny, skoro nawet nie skorzystałeś z dwóch podstawowych stron: https://www.google.pl/ https://translate.google.pl/
  6. Na pewno nic fabrycznego. Zadzwoń do poprzedniego właściciela.
  7. Wrzucałem komplet od S5, więc co prawda nie Brembo - ale w samym hamowaniu specjalnej różnicy nie ma. W wytrzymałości termicznej już na pewno tak.
  8. http://www.soeffker-elektronik-uelzen.de/afa.htm 71.5 euro jak się ostatnio dowiadywałem
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://a4-klub.pl/forum/133-audi-a4-b8/
  10. Różnica w hamowaniu kolosalna? Przy przejściu z 320?
  11. W Niemczech można kupić moduł, który automatycznie włącza AHA - nie ma innej opcji. Ewentualnie zmiana auta, nowsze VAGi już tak mają Start/Stop do wyłączenia - jest temat o kodowaniach VCDS.
  12. Nie. Spline ma więcej ramion. Teoretycznie można wykorzystać jakiś tam torx, ale dedykowany klucz to spline.
  13. Taki ficzer był już w B8.
  14. Trzeba je odginać do środka i z wyczuciem wypychać.
  15. Może tylko wkładasz kluczyk? Chyba, że masz jakieś niefabryczne zabezpieczenia w aucie. Tak jak mówię, na zapłonie wszystkie sterowniki powinny być osiągalne.
  16. komoornik odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    W innym ASO bez zbędnych pytań sprawdzili poziom i uzupełnili (był mały ubytek po odłączeniu chłodnicy).
  17. komoornik odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Sorry, ale brać sobie wszystko do serca to co mówią w serwisie nie ma sensu. Mi raz jeden mistrz serwisu powiedział że nie mogą sprawdzić poziomu oleju w skrzyni, mogą tylko wymienić i wtedy weryfikować
  18. Chyba jednak nie włączasz poprawnie zapłonu. Wszystkie sterowniki musza być osiągalne na zapłonie.
  19. A wszystkie inne sterowniki są osiągalne na zapłonie?
  20. Tak, mam takie same spostrzeżenia. W autach MQB też czujnik działa sprawniej.
  21. Prawdopodobnie żarnik, ale w ramach testu zamień je stronami.
  22. Headlamp converter
  23. Montaż klocków na specjalną pastę?
  24. To chyba musiało dojść do jakiegoś błędu, taka kombinacja świateł jest niezgodna z przepisami jakie obowiązują w UE (jak i Polsce).
  25. Bardziej nawet chwilowe spalanie. Generalnie w używanym aucie czuć że ciągnie - ale zdarzają się takie przypadki że po chwili postoju spalanie wskakuje powyżej 2l/h i całe auto mocno drży.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.