Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Q3
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie widzę powiązania diagnozy między kierunkami a wstecznym. Też miałem od początku ledy w kierunkach z przodu i z tyłu i nigdy błędem nie sypało. A we wstecznym sporo ludzi ma błąd - tam jest jakaś loteria, bo niektórzy z tymi samym żarówkami mają błąd a inni nie.
  3. Wychodzi na to że allroad ma trochę inne skrzynie, a w tych rozpiskach chyba nic nie ma o allroadzie.
  4. Kod skrzyni to LZM.
  5. 0G7 oznacza tylko tyle że to automat. Po kodzie samej skrzyni (obok kodu silnika) można sprawdzić jaka jest zamontowana.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To wyłącz diagnozę? Kierunkowskazy raczej nigdy nie będą sypały błędem.
  7. Przeskanować auto w celu odczytania błędów.
  8. Połowa postów to "jaranie się" wnętrzem, a tymczasem to jakiś render?
  9. Relatywnie blisko Poznania to raczej https://www.asb-dlugoleka.pl/ Nie wygląda to na uślizg sprzęgieł, bo obroty poszły by w górę raczej. Masz soft silnika?
  10. One tak mają, nie są aż tak bardzo mgiełkowe jak te VW.
  11. komoornik odpowiedział(a) na muszysty temat w Audi A4 B8
    Masz na forum oferty firm.
  12. komoornik odpowiedział(a) na Kosmita temat w Audi A4 B9
    Przezroczysta folia, z bliska może coś tam widać. https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/loading-sill-protective-sheet-8w5061197-9?category=8090:904_ASOS:Category
  13. komoornik odpowiedział(a) na Kosmita temat w Audi A4 B9
    A potem folia przezroczysta na zderzak, jest pewnie nawet ori Audi akcesoryjna.
  14. W skrajnym przypadku trzeba by ściągnąć klocki i przesmarować: http://allegro.pl/ate-pasta-montazowa-do-klockow-hamulcowych-75ml-i6750803873.html
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    600$?
  16. Hmm. Pochwal się ile taki demo car kosztował Może być na PW.
  17. Klocki montowane na specjalną pastę?
  18. Nie, w MMI pojawi się opcja do wł/wył.
  19. Pisałeś, ale na PW nie odpowiedziałeś
  20. Jest temat w którym są dziesiątki relacji.
  21. Wiem jakie są zasady indywidualnych tablic, bo mam na aucie (ori!) Akurat raczej nikt nie rejestrował w Krakowie rejestracji SMITA, więc dostał byś K0
  22. To co opisujesz, wskazuje przede wszystkim na to że miałeś już sfatygowane fabryczne amorki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.