Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Jak zrezygnowało? Quattro Ultra dopiero w Allroadzie wrzucili.
  2. To nie polityka Audi, tylko każdego producenta aut.
  3. A ten interfejs łączy się ze sterownikiem Air Bag? Cudów nie ma, tam musi być błąd.
  4. W życiu nie warte. Jest gwarancja, trzeba czekać. Za 10k po gwarancji to zmienisz turbo, intercooler i downpipe
  5. Oj to chyba nie ekipa AutoCentrum. Nie dziwie się że klocki tak szybko poszły.
  6. Wszystko się sprowadza do błędów w sterowniku silnika.
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wewnętrzny czy zewnętrzny? Jakie objawy?
  8. Zamień ze sobą wkłady podłączając je dla testu?
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam aktualnie fotele w wersji bieda - brak nawet regulacji lędźwi. A potrzebuję wstawić fotele przystosowane pod pamięć, ale na chwilę obecną interesuje mnie tylko elektryka - doprowadzając tylko zasilanie.
  10. Wchodź do tematu spotów we Wrocławiu - ktoś się na pewno znajdzie z VCDS. Trzeba zacząć od ponownego pełnego przeskanowania auta. Nie nazwałbym mechanikiem kogoś kto robi skan na wyłączonym zapłonie.
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz rozwiń trochę
  12. No tak, ale na pewno nie z takim wyposażeniem. Superb w praktycznie pełnej opcji to okolice 180k. Jakiś 4-5 latek to może być ciekawa opcja - bo A4 B9 obstawiam, że już nie da rady kupić tak "tanio" jak B8.
  13. Opisz jakieś wrażenia B8 FWD vs ten Superb.
  14. Ale do takiego tła to chyba quattro powinno być?
  15. Nic nie robisz dodatkowo, tylko ruszasz. Jak jest odpowiedni moment obrotowy to auto zwalnia ręczny.
  16. 7.3s z launch control?
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupowałem komplet zacisków p+t za 1200.
  18. Jeśli masz zapięte pasy to ręczny tak czy siak się zwalnia automatycznie jak chcesz ruszyć. A sama ta opcja jest trochę bez sensu bo zmniejsza bezpieczeństwo - służy tylko do tego żeby zwolnić hamulec ręczny bez wciskania hamulca - na postoju, nie jak nie próbujesz jechać.
  19. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ulala. Czyli bez modułu pamięci nawet nie ma opcji żeby to uruchomić w aucie?
  20. No większy, ale chyba do piasty już się nie będzie zbliżał? A do ramion felgi dużo miejsca.
  21. Dokładnie. Brak pełnego scanu auta, do tego jeszcze bez sensu po polsku.
  22. A na czym stanął temat odszkodowania?
  23. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Manetki trzeba zakodować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.