Treść opublikowana przez komoornik
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Czy to są wyniki ze startu z auto hold, czy z hamulca i najpierw podbijanie obrotów gazem? Tak z ciekawości teraz przeglądam youtube, i faktycznie wychodzi na to że można mieć lepsze czasy 0-100 na tym Tiptronicu. Skrzynia może i bardziej trwała, ale z tym że lepsza się nie zgodzę. Niestety ona muli. W trybie Sport działa lepiej, ale nie da się tak na co dzień . 8 biegowy ZF jest fajny, ale w BMW
-
Audi A4 B9 Allroad TFSI
Kolejna słuszna wersja B9, nie jakieś 1.4 FWD czy diesel.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Jakieś przykłady konkretne? Tylko wyniki nie z licznika, a np. Race Logic.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Czekam na lepszą pogodę bo chcę też zmierzyć inne auta i wypożyczam Race Logic. Po samym programie było deczko poniżej 7s bez Launch Control. Ciężkie te a4. Nie wiem ile waży benzyna, ale 2.0tdi jest tak ciężkie, że pojechałem kiedyś na wagę, bo nie dowierzałem. I ile wyszło? U mnie 1680kg - niecałe pół baku benzyny. Dla mnie liczy się właściwie tylko 0-100, a taki wynik jest praktycznie niezależny od pogody czy stanu nawierzchni. Zawsze można sobie kupić dużo lżejsze FWD, ale to nie dla mnie - odrzuca mnie od takich aut ciągłą walka z trakcją, nawet na suchej nawierzchni. Ale ktoś stwierdzi, że jest moc bo kierownicę wyrywa z rąk
-
B8 TrOOOOp
Nie masz instrukcji w MMI?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro S-tronic Exclusive - samochód testowy Autocentrum
Rozumiem, że właśnie podejmujesz decyzję zakupową - i jak Audi zaleca 98 to nie kupujesz, bo paliwo zbyt drogie?
-
Adaptive light uszkodzony
Jak będzie wszystko sprawne to z zegarów błąd zniknie. Ale w sterowniku pozostanie zapisany.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Czekam na lepszą pogodę bo chcę też zmierzyć inne auta i wypożyczam Race Logic. Po samym programie było deczko poniżej 7s bez Launch Control.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Też prawda. W każdym razie przed tą korektą robiłem pomiary z bratem. Oba auta były strojone u Rogala i wyszło praktycznie to samo. Mój to przedlift, brata polift z tym samym silnikiem (CDNC). Pomiary Race Logic wykazały, że moje auto potrafi być do 0.5s wolniejsze do setki.
- Bagnet
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Jak będzie jakieś promo na hamowanie to chętnie zweryfikuję gdzie indziej
-
Problem z alarmem fabrycznym - samoistnie włączanie
Wykoduj ten czujnik. Chociaż mam dziwne przerzucie że to nie jego wina, a błąd mógł się pojawić po przyciemnieniu szyb.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro S-tronic Exclusive - samochód testowy Autocentrum
Pewnie taką samą jak w B8 czyli 95. BTW informowałeś Zachara że kupiłeś auto w którym zepsuł tablety?
-
Problem z alarmem fabrycznym - samoistnie włączanie
Miałeś przyciemniane szyby? Ten czujnik można dezaktywować VCDS.
-
Gdzie podpiąć kamerkę / rejestrator
Dokładnie. Chociaż baterię zwykle szybko padają w takich kamerkach. A od sytuacji parkingowych, w teorii jest funkcja automatycznego włączania po wykryciu wstrząsu. Ciężko pewnie o napięcie które jest gdy obudzi się MCE - bo zaraz się okaże, że MCE się nie usypia i akumulator będzie rozładowywany.
-
Gdzie podpiąć kamerkę / rejestrator
To gasisz silnik, a następnie włączasz tylko sam zapłon jeśli chcesz dalej nagrywać
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
320, chociaż to też pewnie nie pod każdą felgę 16"
-
B8 TrOOOOp
S4 to jednak trochę inna bajka, bo mało które auto jest seryjne - więc wiadomo że skrzynia bardziej to odczuwa. W mazowieckim znalazłem serwis, który niby ładnych parę skrzyń robił - a do tego mają ludzkie ceny. Podchodzą też sensownie, bo wiedzą że występuje coś takiego jak zestaw naprawczy mechatroniki.
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Gibons mechanicznie masz praktycznie to samo, też możesz rozwiać wątpliwości?
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
To jest akurat fakt. Nie da się jeździć sensownie szybciej niż 160 km/h, bez katowania hamulców i podwyższania spalania. Co chwila ktoś wymusza pierwszeństwo lub traktuje lewy pas jako krajoznawczy.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro S-tronic Exclusive - samochód testowy Autocentrum
Forum motoryzacyjne, więc jak najbardziej wszystko na temat. Nie ma tu prowadzenia moderacji "własnych" tematów. Do takich celów można sobie założyć własny blog.
-
Gdzie podpiąć kamerkę / rejestrator
Sensowne podłączenie najbliżej to zasilanie lusterka fotochrom - po zapłonie.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
98 Fakt, myślałem że będzie z 290KM. Parę miesięcy temu seria wyszła zdrowa. Widać tak to już jest, może coś tam jednak ten sportowy kat blokuje.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Pod felgę 21"?
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Trzeba by zapytać Witka, nie wchodzę w takie szczegóły.