Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Powiem tak. Jak jeździsz faktycznie po Warszawie i biorąc pod uwagę że jest zima, takie spalanie w mieście mnie nie dziwi. A w trasie o jakich prędkościach mowa?
  2. Też masz takie ramki? Czy może chciałeś napisać cokolwiek innego, ale w temacie?
  3. Bartpol możecie polecić jeśli chodzi o taką hybrydę?
  4. Nie wiem, ale możesz pytać tunera
  5. Podaj numer konta to Ci przeleję na ramki rejestracji Jak ja nie lubię jak ktoś zostawia na aucie ramki jakiegoś niemieckiego komisu.
  6. Siedzą, bo coś dziwną politykę ma VW. Tipy w tych grubo mocnych autach siedzą ze względu na przenoszony moment obrotowy. W R8 wrzucili S Tronic. W Porsche w całej gamie PDK. Chyba coś im się nie chce projektować kolejnego wariantu skrzyni.
  7. komoornik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Jak auto jak w opisie, to widzę pewną niezgodność. Fabryczne ledy podświetlenia rejestracji były dopiero po lifcie.
  8. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/340206-wymiana-filtra-paliwa/
  9. To jest zaślepka otworu na ucho do holowania. Udaj się do ASO, Pan z działu części pomoże Ci na pewno dobrać odpowiednią część i ją zamówi.
  10. Napięcie ładowania ok. Akumulator raczej pada, jeśli podładowanie nic nie dało.
  11. Ale to w trybie manual, z którego ja u siebie praktycznie nie korzystam. Bo nie ma takiej potrzeby.
  12. Zrobisz program będzie tylko gorzej. Do tego zaraz się okaże, że sprzęgło nie jest w stanie tego przenieść.
  13. Ile za turbo? Ma niepopękany kolektor?
  14. Do oceny tego jak zachowuje się skrzynia w BMW z benzyną wystarczy mi już teraz filmik z youtube. Widzę, że zachowuje się tak samo jak w dieslu - czyli praktycznie w każdej sytuacji fajnie.
  15. Wyjątkiem są auta z USA gdzie mógł być xenon bez spryskiwaczy.
  16. Powiem tak, całkowicie laickie rozstrzygnięcie - wystarczy obejrzeć filmiki z przyspieszeń. W trybie Drive ten ZF w Audi zmienia biegi wolno. Widać to po tym jak zachowuję się wskazówka obrotów, czy słychać to po dźwięku silnika. Zmiana biegu jest może dzięki temu praktycznie nieodczuwalna, ale jak jeździłem tym autem wiele razy miałem trochę wrażenie że skrzynia działa podobnie jak Multitronic. W BMW nawet w trybie Drive miałem zupełnie inne odczucia (w F10 525D czy F15 3.0D). Żeby nie było, nie twierdzę że S Tronic to skrzynia idealna. Mi po prostu dużo bardziej odpowiada jej charakterystyka.
  17. Oj, nie jedź bo jeszcze bańka pęknie. Mierząc Race Logic realnie poniżej 6.5s powinno dać radę zejść.
  18. Tak, zrobiłem 1500km poliftowym Allroadem z USA w różnych warunkach drogowych. To raczej ja mogę zapytać, czy jechałeś czymś innym niż tym Tipem
  19. 55 tysięcy wartość na polisie? Obstawiam, że wyliczą w dniu szkody mniej niż 50.
  20. Wszystkie mody na raz? Też mi hybryda po głowie chodzi, ale fakt coś słaby wynik. Tuner nic nie wspomniał o sofcie S Tronica? Będziesz robił jakieś pomiary Race Logic czy innym pudełkiem? Edit: dopiero teraz zauważyłem, patrząc po obrotach rozumiem że soft skrzyni był robiony?
  21. http://www.kreatormocy.pl/wp-content/themes/daedra_kr/js/timthumb.php?src=http://www.kreatormocy.pl/wp-content/uploads/2016/11/audi_a4_b8_20tfsi_211ps_cpma_aut_usa_wykres.jpg&w=610 Niby tylko programem. Fakt, mnie wynik momentu też trochę zdziwił. Ale sam mówisz, że nie ma co tego weryfikować na innej hamowni
  22. Jaki jest z tego Twój wniosek? Bo tak piszesz i piszesz, ale bez konkretów W sieci jest wszystko, ale interesuje mnie praktyka nie teoria. Bo jak jakieś turbo hybryda, to wydaje mi się trochę mało.
  23. No to Ci chyba soft skrzyni ogranicza moment - były takie przypadki. Samym softem można osiągnąć 420Nm - KreatorMocy ma np. na stronie sporo wykresów tych silników. Swoją drogą co to za mody na 320KM?
  24. Jest wszystko objaśnione w tym temacie. Jeśli chodzi o automaty: FWD = zawsze Multi Quattro = Tiptronic lub S Tronic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.