Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Nawet analizowałem data sheet. Blue Racing jest dla sportu bo ma inny kolor, łatwiej podobno zlokalizować wycieki
  2. Blue Racing to to samo co TYP200.
  3. Jak sobie poklikasz ten Bit 5 to zobaczysz so się zmieniea powyżej w Binary. Na tej podstawie dojdziesz jak zmienić "ręcznie" Bit 0.
  4. Znajdź kogoś i podmień panel klimatyzacji? Ochrona komponentu będzie, ale komunikację powinien nawiązać.
  5. Jakie są błędy w sterownikach?
  6. Security Access może być chyba różny dla tego samego sterownika - umożliwiają one adaptacje różnych kanałów.
  7. Co to za firma krzak? Nawet swoich danych adresowych nie podają na stronie. Jednoosobowa działalność internetowa?
  8. Eee tam, Audi 80 B4 to jest to!
  9. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339951-mocniejsze-swiatlo-cofania-led/
  10. Nie. A szkoda, bo w autach z MQB można ustawić automatyczne uaktywnienie po zapłonie.
  11. Testowałem wiele żarówek, błędem u mnie nie sypało.
  12. komoornik odpowiedział(a) na Rojas89 temat w 2.0TFSI
    Pali olej jak smok czyli ile?
  13. Z poziomu MMI reguluje się tylko jasność podświetlenia przestrzeni nóg. Reszta jest regulowana pokrętłem przy włączniku świateł.
  14. Nie ma tu znaczenia przyciemnienie czy homologacja (czyja i na co?). Przepisy w Polsce (i w sumie całej UE) zabraniają zapalania się świateł do jazdy dziennej z pozycjami.
  15. Światła do jazdy dziennej mają taką a nie inną konstrukcję - świecą na wprost, czy wręcz czasem w górę - tym samym w nocy powodują oślepianie.
  16. Pytanie jak wygląda kwestia chłodzenia oleju skrzyni? Nie wiem jak Tiptronic, ale S Tronic w chłodnicy wody ma chłodnicę oleju.
  17. Za 25 USD można mieć już 16.8
  18. Ja miałem fabrycznie QQ1, ale nie było to aktywne.
  19. Można by zajrzeć za kratkę czy wygląda to na ori. Bo w drzwiach można prosto wymienić całą wiązkę. Albo wrzuć zdjęcie wlepy
  20. To włącz zapłon jak Ci każą.
  21. Jakie doświetlanie klamek zewnętrznych? Coś takiego w B8 nie występuje.
  22. Ale to chyba nie Autocentrum był sprzedawcą? Pewnie ładny rabat? Na zasięg można ponarzekać, ale samo spalanie na poziomie 10L to coś mało.
  23. A jesteś pierwszym właścicielem auta? W B8 we wnętrzu fabrycznie LEDowe jest tylko podświetlenie nóg.
  24. komoornik odpowiedział(a) na Piotr Czarnojan temat w Audi A4 B8
    Trzeba mierzyć siły na zamiary. Rozumiem wstawić to do auta robionego na ~ 350KM, inaczej nie ma to racji bytu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.