Treść opublikowana przez komoornik
-
B8 TrOOOOp
Sportmile to się w głowie poprzewracało. 2500 netto chcą za sam program. Chyba za dużo RS6 u nich było, nic tylko szukają jeleni. Generalkę S Tronica można ogarnąć za 7k. Stage 3 czyli co? Mniejsze koło kompresora i remap na 450KM fabryczne sprzęgła S Tronica powinny ogarnąć.
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Popracuj nad składnią, interpunkcją - bo ciężko Cię zrozumieć.
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Na 95% będzie całka, nawet biorąc pod uwagę że to OC.
-
Sprężyny obniżające
A chińczyki mają dedykowane HIDy do lamp halogenowych. "Róbta co chceta" - byle w skrajnej sytuacji auto nie wjechało we mnie, tylko do rowu.
-
Sprężyny obniżające
Temat poruszany wielokrotnie. Przede wszystkim nie zmienia się samych sprężyn.
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Kurtyny poszły?
-
Montaż przycisku otwierania klapy
A po co miał byś go mieć? Przycisk jest w Sedanie lub gdy jest elektryczna klapa.
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Silnik łączy się ze skrzynią przez sprzęgło, nie ma to nic do oleju.
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Lap timerem mówisz. Strach pomyśleć ile by mi miało wyjść, skoro u Ciebie "tylko" 5.9s do setki.
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Mierzyłeś auto Race Logic albo innym pudełkiem?
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Pół roku nie minęło, to podatek będzie?
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Jaki to ma realny wpływ na pomiar? Zawyżenie mocy?
-
B8 TrOOOOp
Dziurkę? Na skręconych kołach jest multum przestrzeni. I też wystarczy wykręcić dwie śrubki. Jak widać zaślepka halogenu stawia opór, a przy tej wersji nie trzeba się z niczym siłować.
-
B8 TrOOOOp
Nie jest to mój "patent", ktoś inny go podawał. Zastosowałem i się sprawdził. Robiąc zgodnie z tym co jest w instrukcji auta, trzeba się bardziej napracować.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
W jaki sposób to zauważyłeś? Tu może trochę inaczej, bo to automat. 2/3 ceny programu - 800
-
A4b8 caga 2.0TDI LIFT
Tak patrzę teraz na pełną listę modów. Ich łączny koszt przekroczył już chyba bazową wartość auta?
-
B8 TrOOOOp
W nadkole jest 6 wkrętów, ale jest tez plastikowy nit rozprezny. Rozumiem ze całego nadkola nie sciagam? do odkrecenia sa wkrety od strony halogenu i cos jeszcze? Wy tak na poważnie doradzacie? Wyrywasz plastikową osłonę halogena. Pozniej masz go na wierzchu. Odkecasz go, na dwa torxy jest przymocowany. Wymieniasz żarówkę, przykrecasz, wciskasz osłonę. Koniec. Tak, poważnie. Wymieniałem halogeny w 3 egzemplarzach. Dużo więcej się schodzi z wyjęciem całego halogenu, poza tym jest dużo większa szansa że kratka nie będzie się już trzymać tak dobrze. Od nadkola wystarczy odkręcić tylko 2 czy 3 śruby i delikatnie je odgiąć - jest bardzo plastyczne.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Downpipe ze sportowym katem + IC od 3.0 BiTDI + korekta programu
-
B8 TrOOOOp
Tak, musisz tylko skręcić koło. Bardzo fajny dostęp.
-
B8 TrOOOOp
Przez nadkole najprościej, tak jak w przedlifcie.
-
A4b8 caga 2.0TDI LIFT
Zarówno przód jak i tył zliftowany nie ze względu na kolizję?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Mi właśnie wyszło 1680kg. Niecałe pół baku. Brata poliftowy Avant 1660kg, ale miał spokojnie z 10l paliwa mniej. Tiptronic jest cięższy od S Tronica? Bo Avant powinien wychodzić więcej.
-
Klubowa Poczta
Jest ktoś w stanie ogarnąć w dobrej cenie transport kompletu fotele/kanapa? Kraków -> Warszawa
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Próba zaprogramowania nic nie daje?
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Przecież jest schemat w pierwszym poście. Wychodzi na to, że ori jest po zapłonie i tyle?