Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A silnik z profilu to czyj? Temat "problemu" z temperaturą cieczy był na forum szeroko poruszany.
  2. Konieczne FWD TDI, ale S line
  3. Brak komunikacji z przyciskiem. Pewnie coś nie tak z podłączeniem do MCE.
  4. Czytamy ze zrozumieniem.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nie jest kiera do A4/A5, a przynajmniej nie multifunkcja.
  6. Mam poprzednika RT jeden sezon, nie narzekam.
  7. U mnie też nic nie ma. Moja teoria spiskowa jest taka, że to kwestia okolic 400Nm przenoszonych tylko na przód. W quattro na przód może trafić niby max 70% momentu obrotowego.
  8. Hamulce ważna sprawa, ale wrzucanie czegoś więcej niż 345 i to jeszcze za takie pieniądze do auta które się ledwo rozpędza to trochę przerost formy nad treścią.
  9. Problem nagaru od 3gen EA888 praktycznie nie występuje - dorzucili wtrysk pośredni. Nie zawracaj sobie tym głowy.
  10. Jak wymodzisz 2.0 TFSI z kompresorem wrzuć info na forum, na pewno będzie ewenement
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/felgi-20-cali-audi-sq5-oryginal-8r0601025ch-nowe-i6561397197.html
  12. Problem w tym, że często parametry podawane nijak mają się do rzeczywistości. Poza tym to raczej kwestia osobistych preferencji. Ja preferuję tzw. ultra white - coś po środku, pomiędzy białym ciepłym a zimnym.
  13. Porównywanie dwóch takich setupów jest trochę bez sensu. Kwestia kosztów utrzymania - jeśli Cię stać na benzynę, to za dieslem nic nie przemawia.
  14. Hmm, taka testówka to inaczej trochę. Jaki przebieg na tych klockach?
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.wykop.pl/wpis/21750565/zimo-jakto-zimo-czeba-za-dbac-o-dogzanie-silnika-o/ Ostatnio był temat poruszany
  16. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jedna osoba wojowała - będzie pewnie parę stron wstecz. Nie jest to raczej prosta sprawa.
  17. 3 rodzaje z przodu, 2 z tyłu. Xenon, LED i Matrix LED. Matrix ma sekcje - można mieć światła drogowe, bez oślepiania innych uczestników ruchu. Ma też dynamiczne kierunkowskazy z przodu. Z tyłu mogą być lampy żarówkowe oraz led z dynamicznym kierunkowskazem.
  18. Ale co ma Octavia do A4? Nawet jeśli, ile kosztowała Octavia a a ile A4? Znalazłem też nowsze dane z 2015 roku - dalej Superb ma niższą utratę wartości niż Audi A4. Wartość używanego A4 i Superba wygląda w tym momencie dosyć podobnie (zależnie od setupu, Superb stoi może parę tysięcy mniej), a z założenia A4 jako nowe kosztowało sporo więcej.
  19. Poza kwestią tego jak działa sam manual w tym wypadku, zestawienie go z mocnym dieslem to często słaby pomysł - za dużo trzeba wachlować
  20. Wszystko wolno, tak jak i mi wolno się wypowiadać w tej kwestii jak ktoś na forum poruszył temat zakupu. Chyba coś Ci się pomieszało z tą utratą wartości To marki premium zawsze mają taki problem. http://moto.onet.pl/jak-szybko-traca-na-wartosci-pojazdy-z-klasy-sredniej/bb2sx
  21. W przeciwieństwie do niektórych, zawsze piszę merytorycznie i na temat. Jeździłem B9 jak i Superbem, nie doznałem szoku porównując te auta. Pierwsza podstawowa kwestia, co tu porównujemy? Bo ja stwierdzam, że nie ma co się pchać w A4 B9 FWD - choćby nie wiem co chcieli specjalnie zepsuć w Superbie, to ten konkretny setup w większości przypadków będzie się sprawował lepiej. Bo zaraz się jeszcze okaże, że szukając oszczędności zjedziemy sporo z wyposażeniem w tym A4, a wtedy to na pewno Super będzie miał więcej plusów.
  22. Wrzuć 3.0 TDI i quattro, jak jesteś zakochany w egzemplarzu. Taki swap to można jeszcze jakoś uzasadnić, ale na pewno nie sprawne 2.0 TDI na 2.0 TDI.
  23. komoornik odpowiedział(a) na Na starcie temat w Audi A4 B8
    O kurczę. Aż muszę usłyszeć argumenty przemawiające za przejściem z xenonu na halogen.
  24. komoornik odpowiedział(a) na Jakub_electronic temat w Audi A4 B8
    W schowku nic być nie musi. Zastosuj się do mojej wskazówki, od razu po włączeniu zapłonu wyszukaj z poziomu telefonu urządzenia bluetooth.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.