Treść opublikowana przez komoornik
-
Ilość zakodowanych kluczyków
ASO Ci policzy ładnych parę złotych, online na nowo mogą zakodować dwa które masz.
-
Ilość zakodowanych kluczyków
3 Ten plastikowy też jest kodowany.
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Quattro i S Tronic to chyba trochę inne przełożenia. Ja (raczej) blokady u siebie nie mam, a teraz po Stage 2 nie chce więcej niż 255.
-
1.8 TFSI DSG ? Czy to prawda ?
Multitronic też powinien mieć.
-
1.8 TFSI DSG ? Czy to prawda ?
Posiada.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Ja mam w dowodzie 1605kg. Z niecałą połową baku wyszło 1680kg.
-
A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Na 350KM to jakiś inny wariant? Ja dostałem info o potencjale dodatkowych 30-40KM w stosunku do tego co mam. Koszt modyfikacji 1450 netto.
-
Jak chipować 2.0TDi 120KM? Jakie różnice między 143KM i 170KM?
Czy cena powinna być jedynym wyznacznikiem w tym przypadku?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
100% na MMI ma małe znaczenie.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Nie ma tragedii.
-
Czy jest ukryte menu w radio Concert Audi A4 B8?
- B8 TrOOOOp
Przecież ta akcja serwisowa zwykłemu userowi nie może przynieść nic dobrego. Chętnie bym zobaczył wyniki na hamowni, żeby pomiary wyszły bardziej eko pewnie zdławili silnik.- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
http://www.konauto.pl/ Za całe 20 pln zważyłem u nich auto. Czynni do 21:00.- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Audi twierdzi, że do 120kg (w skrajnym przypadku). Dochodzą jakieś machlojki z mniejszym bakiem itd, realnie pewnie z 50kg urwali. Ale żeby mieć jakieś odniesienie, @Kosmita powinien wybrać się na wagę.- Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Jakoś będziesz mógł. Działa to co jest wymagane przepisami do jazdy. Ale zapomnij np. o klimie czy prędkościomierzu.- Wycieraczki które wybrać?
Producent nie miałby prawa wypuścić instrukcji obsługi auta, która nie opisywałaby tej funkcji. Strona 56 w instrukcji.- Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
Ile kosztował sam olej?- Wycieraczki które wybrać?
Poszukaj w instrukcji auta. Trzeba włączyć pozycję serwisową w menu CAR.- Servotronic - drgania, oznaczenie
To jest trochę TTTM. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/321148-drgania-kierownicy-przy-obracaniu-na-postoju-tylko-na-wolnych-obrotach/ U mnie występuje rzadko, tylko przy kręceniu na postoju na specyficznej powierzchni. Swoją drogą nie powinno się kręcić kierownicą na postoju Niby pomagała zamian węża, ale podobno problem powracał. Ja sprawdzałem tylko stan płynu i temat odpuściłem.- Servotronic - drgania, oznaczenie
X oznacza część refabrykowaną (regenerowaną). Drgania? Czyli wibracje na kierownicy, przy kręceniu na postoju kierownicą - szczególnie np. na parkingu podziemnym?- LPG do TFSI
Nie zakładam, że się zepsuje. Twierdzę przede wszystkim, że przy kalkulacji opłacalności trzeba wziąć pod uwagę trochę więcej niż same oszczędności przy dystrybutorze Sam silnik jest dosyć skomplikowany, dodanie do niego instalacji to zawsze powiększenie ryzyka awarii. I żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem LPG. Jak za 4k można by zamontować porządną, bezawaryjną instalację do pracy tylko na LPG to będzie to miało sens.- LPG do TFSI
A zakładasz też to, że z taką instalacją będą ewentualnie jakieś problemy? Mimo wszystko jej stopień zaawansowania jest dosyć wysoki. To nie pierwsza lepsza sekwencja w 1.6 MPI. Plan kupna auta z silnikiem na wtrysku bezpośrednim aby od razu do niego wrzucać LPG to moim zdaniem pomyłka. Może za parę lat, jak te instalacje które pozwalają na jazdę tylko na LPG zdecydowanie stanieją, będzie to miało większy sens. Tym bardziej że B8 to auto słabo przygotowane aby montować zbiornik (akumulator).- Montaż kamerki cofania CONCERT
Nie da rady.- LPG do TFSI
Jak na instalację LPG, zwrot dopiero po 50k km to sporo. Poza tym - przewidziano tu tylko koszt paliwa. A gdzie dodatkowe koszty eksploatacji po montażu LPG?- Montaż kamerki cofania CONCERT
Kamerkę jeśli już to kup zintegrowaną z przyciskiem klapy - są takie zamienniki. A moduł można kupić w Polsce, z gwarancją: http://www.sklep.martos.com.pl/adapter-video-lvds-do-audi-a4-a5-s5-q5-radio-concert-symphony-bez-mmi-p-24.html - B8 TrOOOOp