Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na Jakub_electronic temat w Audi A4 B8
    Paruj urządzenia od razu po włączeniu zapłonu. Po pewnym czasie tryb parowania się wyłącza.
  2. Problem w tym, że ASO nie jest najlepszym miejscem do serwisowania S Tronica.
  3. ESP tak, ale ABS dalej działa i trochę irytuje.
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    250 + 50 za każdy kolejny komponent
  5. To zrób co jest do ogarnięcia, a nie wymyślaj swapu całej jednostki. Poroniony pomysł. Jak będziesz kiedyś auto sprzedawał to jak będziesz to tłumaczył?
  6. I mają trochę racji. Jak olej nie był ruszany przez 120k km to teraz przy wymianie jest większa szansa że skrzynia od razu klęknie.
  7. Czyli rozumiem, że jeździłeś takim Superbem L&K? Kwestię różnicy w materiałach czy jakości spasowania jestem w stanie zrozumieć. Ale odczucia z jazdy? Twoim zdaniem A4 B9 FWD 190KM będzie dawało lepsze odczucia z jazdy niż Superb 4x4 280KM? Żeby jeszcze była jakaś przepaść w możliwości doposażenia, a tak to chyba tylko braku Virtual Cockpit można by żałować.
  8. Jednorazowo przyciskiem Reset na manetce.
  9. Quattro i Mulititronic, ciekawe.
  10. W takiej cenie to bym dał radę zamówić chyba z 10 kompletów takich ledów od chińczyków. No może nie dokładnie takich, ale z podobnym efektem finalnym. Moim zdaniem taki rodzaj diod SMD to przeżytek, lepiej zastosować coś z ledami CREE.
  11. Ale w trakcie normalnego startu (czyt. nie launch control), mamy zwykle relatywnie niskie obroty które wzrastają. Na logikę bardziej po d*pie dostaje skrzynia np. przy kick down gdzie mamy redukcję na 2gi bieg i obroty takie że od razu jest bardzo wysoki moment czy moc.
  12. Widać polska wersja dalej mocno kuleje. Jak jest zaznaczone, to jest aktywne.
  13. Tear wipe chyba zwykle był gdzieś w kodowaniu samego czujnika deszczu.
  14. Czemu niby jakiś Tiptronic czy S Tronic miałby nie lubić ostrego startu z miejsca (nie mówię o launch control)? To tak jakby jakiekolwiek auto tego nie lubiło, a nie po to się posiada samochód z deczko większą mocą żeby z tego nie korzystać.
  15. To co jest tam pokazane nie jest wyrocznią. Pokazuje że ma sensowną pojemność i napięcie spoczynku, jest ok. Nie jest to akumulator który podlega wymianie.
  16. Wszystko można. Nie interesuje Cię Superb czy Passat z jakiego powodu? To jak już ma być A4, zamiast brać 2.0 lepiej 1.4 - bo te 190KM jest nie do efektywnego wykorzystania.
  17. I dalej jest ok. Masz problemy z odpalaniem?
  18. To po co kupować takie Audi, jak ma być w FWD? Idź po Superba albo Passata z 2.0 TSI 280KM.
  19. Sporo pewnie takich A4 jeździ jako firmówki i nie specjalnie szaleją jeśli chodzi o wyposażenie. Drive Select to chyba raczej nie mus, bo pewnie można sobie uruchomić przez VCDS.
  20. TFSI 190KM i quattro mówisz?
  21. Nie byłbym taki pewien czy będzie spokój na kolejne 100 tys. Parę złotych więcej i w niezależnym serwisie zrobiłbyś generalkę skrzyni (zestaw sprzęgieł, zestaw naprawczy mechatroniki, olej).
  22. Nie ma czasem lampek od dołu?
  23. W B8 VCDS z pilotami/immo nic nie zrobisz.
  24. komoornik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Instrukcja auta jest na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.