Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na sseba3 temat w Audi A4 B8
    Na 95% masz komfortowe odpalanie auta, bez pełnego systemu keyless. Czyli brakuje Ci kilku anten, czujnikow w klamkach i kodowania.
  2. Opony właśnie odebrałem od kuriera ( Nokian WR D4 225/50 R17 98V XL). Wszędzie czytam, że Nokian przeniósł całą produkcję do Rosji - ale wszystkie są "Made in Finland". Otrzymałem egzemplarze z Sierpnia 2015.
  3. To z 98V XL powinno być lepiej?
  4. Totalnie wypadł mi z głowy parametr otworu centrującego, dzięki! Zamówiłem ostatecznie 8K0 071 497, dedykowane do A4 B8.
  5. Drodzy! Pomóżcie na szybko z doborem felg, bo już mam dość tego co mam obecnie. Po głowie chodzą mi oryginalne felgi 17". Które z nich będą bezproblemowe w montażu? http://allegro.pl/8v0601025bn-oryginalne-felgi-audi-a4-a6-17-5x112-q-i5877255535.html http://allegro.pl/8s0601025-oryginalne-felgi-audi-a4-a6-17-5x112-q3-i5877217954.html http://allegro.pl/oryginalne-alu-felgi-audi-17-et34-5x112-nowe-i5903824601.html Do tego planowałem jakieś opony zimowe - może Michelin Alpin 5? W rozmiarze 225/50 R17
  6. Z tą diodą przy cyfrze 2 chyba jakiś urok U mnie podobne objawy, ale właściwie występują głównie jak auto postoi. Dodatkowo zdarza się, że występuje stroboskop podświetlenia mnożnika obrotów i km/h.
  7. Manetka musi być na pierwszej pozycji. Zawsze i wszędzie w każdym aucie grupy VAG tylko wtedy wycieraczki uruchomią się automatycznie. Temat do zamknięcia bo wszystko jest w porządku
  8. A ja mam egzemplarz z początku 2011, więc na pewno przed poprawkami. Przebieg auta 220 000km. Wg historii serwisowej z ASO ( a jest ciągła prawie do 200 000 km), w kwestii olejowej nie było nic robione. Spalanie oleju na poziomie ~ 0,3L / 1000km
  9. Tylko przewody do kierunków? I ciągnie się je rozumiem z drugiej części lampy? Kodowaniami już się bawiłem, zmieniałem m.in. w adaptacjach wartość jednego kanału żeby wyłączyć diagnozę świateł cofania. Gdzieś coś kiedyś widziałem odnośnie tego co dokładnie trzeba zrobić. Są te dokładne kodowania na forum?
  10. Czytam czytam i nie widzę potwierdzenia. Czy w Avancie przed liftem z fabrycznymi lampami LED z tyłu, da się w prosty sposób zamontować lampy LED polift neon? Chodzi mi o to, czy można we własnym zakresie zakodować to VCDS 12.12? Czy są wymagane jakieś przeróbki instalacji, jeśli auto ma już fabryczne przedliftowe LEDy?
  11. U mnie z stronicem i fabrycznym auto holdem tak się dzieje. Ręczny zaciąga się sam m.in. po odpięciu pasa.
  12. 2000km temu wymiana kompletu - tarcze i klocki przód/tył z przodu zimmermann sport + ferodo, z tyłu zimmermann + ferodo Pojawiło się bicie kierownicy przy hamowaniu z wyższych prędkości (jazda po autostradzie etc). Diagnoza serwisu - tarcze przednie przegrzane. Nie wiem tylko kiedy i jak mogłem je przegrzać, nie miałem nawet żadnego awaryjnego hamowania...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.