Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawu

  1. Mania kury bić, jutro SPOT a rosół na dwóch nogach spaceruje...ja kury nie zabije za bardzo przejmujące Idę spać -Powodzenia, do jutra!!
  2. tylko że to taka betonowa P.S. Jakbyście jechali przez Rzeszów - mamy tam na CB takiego h.... pysia pysia -nie komentować tego sku....
  3. Ale osobiści nie chciałbym tam mieszkać (dojeżdżam z Jasionki(airport) -10 km i to sobie cenię) P.S. Może się ktoś dołączy do rozmowy??[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:19_________________________________________________ Punkt Bardzo charakterystyczny
  4. dam radę sam!!!!!!!! Rzeszów fajne miasto nie??
  5. no jestem - to co we wtorek pchamy razem auto do warsztatu 10 km??????? bo mnie wystraszyłeś
  6. Witam!!! We wtorek wymieniam rozrząd ---------- 1,5 roku temu kupiłem auto oglądnąłem optycznie pasek i jazda do tej pory........... żeby doczekał te parę dni hehehehe
  7. Prowadziłem dziś Tico ..........................................Jakie mam fajne autko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.8T to poootwooorr
  8. Jest gdzieś możliwość dokupienia nowej klapki czy kpl. WG w formie zestawu naprawczego? Mi po zaklepaniu wytrzymała ok. pół roku i dalej rzęzi Zespawałbym na sztywno ale co niektórzy mówią że jednak musi mieć minimalny luz i nie wiem co robić.
  9. Apropo tej wymiany błotników - różni się on też listwą ochronną (jest szersza-chyba że da się starą przełożyć -nie znam szczegółów) więc do całości będzie to fatalnie wyglądać No istnieje jeszcze możliwość wymiany wszystkich drzwi
  10. Pawu odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    Za poradą zrobiłem logi sondy na kanale 8. Na wolnych obrotach dane przedstawiają się niezmiennie tak (co można wywnioskować?): Lambda Regulat. (corrected) ms 2.72 Lambda Regulat. (learned - additive) % 0.0 Fuel Tank (learned - multipl.) % 0.0 Venting STAMP TankVent OFF
  11. Potwierdzam że jednostka uważana ża wytrzymałą jeśli chodzi o mody. Tylko nie przeciągnij terminu wymiany rozrządu szczególnie że pewnie będziesz robił intensywne testy po tym tuningu
  12. Silników 1.8T w A4 jest kilka z pozoru takich samych ale kupując inny ryzykujesz tym że twój pozostały osprzęt nie będzie pasował (głównie elektryka) Więc kupując goły silnik najbezpieczniej kupić dokładnie taki sam
  13. Nie bo w golfie jest poprzecznie a w A4 wzdłużnie - Silnik musi mieć takie same oznaczenie jak twój (AEB-o ile poprawnie zaznaczyłeś w profilu )
  14. Pawu odpowiedział(a) na Pio_p temat w Audi A4 B5
    Zatarcie w takim przypadku jest bardzo prawdopodobne.......niestety ale na własne życzenie - jest olej w misce czy cały wyciekł (jak to było z tym dolewaniem?)
  15. A osiągi uległy może jakiejś zmianie?
  16. Pawu odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    Podłączam się z pytaniem: Co może być przyczyną - dmuchnie 0,5 bar i zaraz spada do +-0.3? dzieje się to na obciążeniu podczas przyśpieszania (widzę na manometrze)
  17. Jeśli już tak się przy tym upierasz to na ten bębenek czyli westegate musiałbyś dać ciśnienie pow. 0,6 bar bo przy tylu się powinien otwierać. Nie wiem skąd to wziąć i sensownie podłączyć. Jeździłem kilka tyg. z urwanym cięgnem od tej klapki (czyli była jak by cały czas otwarta) i nic się nie działo poza tym że miał muła. Negatywnie na silnik chyba to też nie wpłynęło...(niech inni to potwierdzą) Apropo tego chłodzenia - turbo zawsze podczas pracy potrzebuje smarowania - chodzi o to aby schłodzić jej gorącą część żeby nie nastąpiło zjawisko "zwęglenia" oleju na jej łożyskach(tak w skrócie)....
  18. no właśnie jak....chyba pompką do roweru we wnętrzu a tak na poważnie to nawet jak byś ją w jakiś sposób otworzył i trzymał silnik na obrotach (jak to podczas jazdy) to i tak turbo będzie po części podgrzewane przez spaliny więc do końca się poprawnie nie schłodzi (tak jak na biegu jałowym). Także ja bym nie kombinował tylko albo turbo timer albo jak powszechnie się radzi poczekać z 1-2 minut przed zgaszeniem po ostrej jeździe.
  19. Pawu odpowiedział(a) na norek temat w 1.8T
    No zwykle pompa pierwsze na wolnych nie domaga...nie wiem co ci doradzić... przed wymianą pompy miałem 1 bar na rozgrzanym na wolnych teraz mam 2.1 czasem 1.8 ale zaraz po pałowaniu (wiem bo mam zegar na stałe) P.S. Jaki masz wlany olej?
  20. Pawu odpowiedział(a) na norek temat w 1.8T
    Ciśnienie na wolnych obr jak najbardziej ok natomiast coś na 3 tyś mało.... ale od takiego mechanika to z daleka bo albo naciągacz albo zielony...... do wymiany nie trzeba wyciągać silnika ani skrzyni :> szok....... robota max 250 zł poczytaj było o tym co trzeba przy tym zrobić.
  21. Mam prośbę wie ktoś gdzie może znajdować się bezpiecznik do zapalniczki z tyłu tunelu? Ta dla przodu działa a co do tylnej to przyznaje się bez bicia że było majstrowane celem podłączenia CB.... :gwizdanie: Jeśli nie dokładna odpowiedź to również sugestie mile widziane. Pozdro.
  22. Może być to wyrobiona klapka od cięgna od WG w turbinie która się nie domyka i dzwoni
  23. Podłącze się do pytania odnośnie Mk IV.... Gdzie jest wtyczka OBD II ?
  24. PEAK pokazuje najwyższą zapamiętaną wartość - obsługę itp. musisz sam rozgryść... Powiedzcie w jaki sposób ściągnąć tą obudowę ze słupka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.