Treść opublikowana przez Pawu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przybęde-interfejs USB zabiorę ze sobą-jeszcze kwestia laptopa.... Pozdro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chętnie wejdę w spółkę-zawsze to zyl do przodu :>
-
[B5 AFB] dlaczego Fis nie pokazuje brak plynu w spryskiwaczu
pompka chodzi?, rzeczywiście nie ma płynu? może sprawdź wtyczke do pompki czy nie ma wyrwanych kabli....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pytanko nie ma ktoś białej naklejki klubowej albo ramek na zbyciu? -jeśli tak to na spocie chętnie odkupię
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeśli utrzyma się ta data i godz. to piszę się 100 % na spota
-
[B5 ADR] Kontrolka cisnienia oleju zapala się i gaśnie na rogrzanym silniku
Mam to samo, przy rozgrzanym silniku-podłaczam pod vaga i żadnego błędu nie ma (mam FIS) A ile ok może kosztować sprawdzienie ciśnienia oleju? Gdzie się mechanior podłącza?(w miejsce czujnika)?
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
A ja słysze jak się rozkręca(szczególnie jak jest zimny) w zakresie 2500 do 2800 ale już później nie...no jak go kupiłem to niesłyszałem bo .... była złamana sztanga od WG Tak więc jak ci auto dobrze ciągnie to nie ma się czym przejmować
-
[B5 AEB] Jak działa N75?
Mam pytanie jakie napięcie ma pyć na wtyczce która jest podłączona do N75? Bo na bezpieczniku mam 13,7V ale już a wtyczce 6,7 .....
-
Klubowy OFFROAD
Ja dosiadam Grizzlaka 660 - kilka fotek z wypadów......
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
Proszę o analizę logów ew. wskazówki jakie logi jeszcze wykonać aby sprawdzić działanie doładowania...a dostępnych mam 25 grup P.S. błędów na silniku nie ma.
-
[B5 AFN] vag 409-1 połączenie ?????
Kolego powiedz co dokładnie zrobiłeś bo mam podobny problem - Inter. USB KKL OBD2 na teście jest ok, lączy się przez com4, dalej nie chce się z niczym połączyć (Windows HE)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Narazie ze względu na brak czasu nie udzielam się często na forum ale na spocie się pojawie
-
kto sobie sam naprawil zapieczone kierownice turbiny???
Nie włączało mi się turbo więc je wymontowałem. Okazało się że pręt do sterowania tą klapką (1.8T) złamał się jak patyk . Połączyłem go zachowując w miarę taką samą długość pręta jaka była. Problem mam teraz następujący - jak przyśpieszam to w granicach 2800 obr. słychać jak się turbina rozkręca (mam wrażenie że lepiej zaczyna przyśpieszać) lecz zapał mu gaśnie po przekroczeniu ok 3200 obr. - turbiny już nie słycać. W czym tkwi problem? Myślę w ramach testu odłączyć wężyk od tej gruchy do sterowania klapką - czy to coś wyjaśni? Może to kwestia regulacji tego pręta - jest na nim gwint
-
[B5 AFN] Kto pomoze w naprawie turbiny?
Też mam niedziałąjące turbo. Mam pytanie odnośnie tych kierownic jak je sprawdzić i czy jest możliwość przeczyszczenia ich bez wykręcania turbiny? P.S. Również bym prosił o zdjęcia jak to wygląda na [email protected] Dzięki z góry
-
nasze hobby / co lubimy
Mam szerokie zainteresowania aktualnie zakupiłem taką oto zabawkę: Wabi się Yamaha Grizzly 660 - wrażenia z jazdy niesamowite
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Stałem się niedawno posiadaczem A4 1.8T '97 :th: