Treść opublikowana przez Pawu
-
[B5 AHL] Co zrobic żeby soczewki świeciły razem z długimi ?
było. poszukaj w dziale warsztat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to kto się jutro pisze na spota? Co z tym grilem? (nie mam przenośnego bo bym przywiózł
-
Rapidshare za sms'a
Jest możliwość wykupienia konta na rapidshare sms'em? Mam sporo sałaty na telefone i muszę to w szybkim czasie wykorzystać. Podajcie propozycje co mogę jeszcze wykupić np. dostęp do jakiś ciekawych stron itp. oczywiście SMS Pozdro.
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
sitko przy smoku? sama pompa oleju? nie ma oleju ? :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Jak odkręcić chłodnicę klimatyzacji i nie zerwać gwintu ?
Rozmawiałem z mechanikiem w firmie która zajmuje się klimą i mówił że jeszcze nigdy mu się nie zdarzyło żeby gwint został cały ..... ale dorabiają jakimś sposobem i jest git (przynajmniej u mnie :gwizdanie: )
-
[B5 AEB] BOV DV do 1.8T warto czy nie warto ?
Zegar podłączyłem do wężyka wychodzącego z kolektora dolotowego tak że mam również wskazywane podciśnienie. A co do dolotu to ściągnąłem gumową rurę na łączeniu na dole z intercoolerem. A jak wyciągnąć DV bo tam jest trochę mało miejsca... trzeba przesuwać pas przedni?
-
[B5 AEB] BOV DV do 1.8T warto czy nie warto ?
A jak sprawdzić sprawność DV? Trzyma dobrze bo ciśnienie mam 0.5-0.6 jednak skąd się dowiem czy nie wpływa szkodliwie na turbinę? Zegar doładowania mam za przepustnicą więc nie zaobserwuję jak spuszcza ciśnienie... A i wylałem ostatnio z dolotu 3 kieliszki oleju - na pewno po 50 tys przebiegu... mieści się w normie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
BT to Bluetooth - prawdopodobnie poprzedni właściciel zmienił standardowy 1234 i nie sposób go odgadnąć..
-
[B5 ADP] Pytanie o visco
Jak się silnik nigdy nie grzeje ponad 90 C, wiatrak nie ma wibracji, to nie masz się czym przejmować.
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
Dobra propozycja ale ja chcę to sobie samodzielnie zrobić bo inaczej umrę z nudów (5 mies wakacji)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja się zjawie 1 CZE (już po maturach) Jest ktoś w stanie na najbliższym spociku podłączyć A6 C6 w celu sprawdzenia kodu BT za symboliczne 0,5? :>
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
Dobra robota mnie też to czeka - podaj jak możesz namiary i cenę za tą rurkę (może być PW)
-
[B5 AKN] Gniazdo ODB2
Jeśli działa ci test a nie łączy się z samochodem to winą może być zbyt duża prędkość portu USB w komputerze
-
[INNE] [A6 C6] bluetooth kod
Próbowałem już to wpisać niestety bez efektu.... możliwe że zostało to zmienione przez serwis dla bezpieczeństwa? Jeśli tak to tylko Vag na to pomoże czy można zobaczyć w ustawieniach?
-
[INNE] [A6 C6] bluetooth kod
Próbuję połączyć się telefonem SE k800i z bluetooth w Audi A6 C6. Urządzenia się znajdują jednak nie znam kodu który trzeba wpisać w obydwu urządzeniach. Mam pytanie czy jest to jakiś standardowy kod czy trzeba go rozszyfrować Vagiem? Dodam że auto jest z Francji 2005r. Pozdro.
-
[B5 ADR] Wymiana łożyska wiskozowego
Wiatrak ma zabezpieczenie które nie pozwala na odwrotne przykręcenie do wiskozy
-
[ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
ustawa jak zwykle nieprzemyślana bo (dotyczy szczególnie samochodów z zamontowanymi światłami dziennymi) nie powinno być nakazu aby: - zapalone były również światła tylne -do dziennych muszą palić się także postojowe z przodu Jeszcze inna sprawa "zorientowanych" Miśków którzy nie odróżniają świateł dziennych od halogenów.
-
[B5 AEB] Rachunek z Niemiec
dzięki wiedziałem że coś z tym mob029 da się określić ale nie mogłem tego odszukać :th:
-
[B5 AEB] Rachunek z Niemiec
Mam pytanko czy jest możliwość określenia jaki to olej widnieje na rachunku? pół czy pełny syntetyk - znalazłem coś takiego w książce serwisowej... dzięki za odp. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d0adc52b4ae0b184.html
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
Nic wymienię olej, filtr, czujnik ten nad filtrem i zobaczę co na to kontrolka... zaznaczam że nie piszczy tylko się włącza na FISie
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
A olej i filtr jakie może mieć znaczenie jeśli chodzi o ciśnienie oleju? Mam aktualnie na jałowym 1.2 bara a wiem że były jakieś problemy z filtrami o innych parametrach etc..... - jest szansa że coś się poprawi?
-
[B5 ADR] Wymiana miski olejowej
Czyli mogę odkręcić belkę i unieść samochód na podnośniku i wtedy zrobi się miejsce? A wymieniałeś pompe oleju? Jak się ma później sprawa z założeniem i nałożeniem łańcucha?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
100 lat dla Prezesa!!!!!!!! P.S. Możecie polecić jakiś tani solidny warsztat w Rzeszy do wymiany pompy oleju?
-
[B5 AEB] czujnik ciśnenia oleju
Ciśnienie jest w granicach 1-1,2 bara bieg jałowy a na wysokich w granicach 6-7 . Czujnik oleju wymieniony na nowy. Czytłem wszystkie wątki o kontrolce i to by wyglądało na winę zaworu zwrotnego przy pompie. Po odjęciu gazu ciśnienie płynnie wolno spada nie ma jakiś gwałtownych skoków.
-
[B5 AEB] czujnik ciśnenia oleju
Ten z tyłu silnika jest od niskiego ciśnienia? Ja mam zakres na nim od 1.2 - 1.6 Bar taki ma być? aha i jak mi kontrolka miga a nie brzęczy co to to oznacza? chwilowy brak ciśnienia? wyłącza się po chwili niezależnie cy zmieniam obroty silnika czy nie.