Treść opublikowana przez Pawu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Mania kury bić, jutro SPOT a rosół na dwóch nogach spaceruje...ja kury nie zabije za bardzo przejmujące Idę spać -Powodzenia, do jutra!!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tylko że to taka betonowa P.S. Jakbyście jechali przez Rzeszów - mamy tam na CB takiego h.... pysia pysia -nie komentować tego sku....
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ale osobiści nie chciałbym tam mieszkać (dojeżdżam z Jasionki(airport) -10 km i to sobie cenię) P.S. Może się ktoś dołączy do rozmowy??[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 00:19_________________________________________________ Punkt Bardzo charakterystyczny
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dam radę sam!!!!!!!! Rzeszów fajne miasto nie??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no jestem - to co we wtorek pchamy razem auto do warsztatu 10 km??????? bo mnie wystraszyłeś
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam!!! We wtorek wymieniam rozrząd ---------- 1,5 roku temu kupiłem auto oglądnąłem optycznie pasek i jazda do tej pory........... żeby doczekał te parę dni hehehehe
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Prowadziłem dziś Tico ..........................................Jakie mam fajne autko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.8T to poootwooorr
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
Jest gdzieś możliwość dokupienia nowej klapki czy kpl. WG w formie zestawu naprawczego? Mi po zaklepaniu wytrzymała ok. pół roku i dalej rzęzi Zespawałbym na sztywno ale co niektórzy mówią że jednak musi mieć minimalny luz i nie wiem co robić.
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
Apropo tej wymiany błotników - różni się on też listwą ochronną (jest szersza-chyba że da się starą przełożyć -nie znam szczegółów) więc do całości będzie to fatalnie wyglądać No istnieje jeszcze możliwość wymiany wszystkich drzwi
-
[B5 AEB] Nie działa turbina
Za poradą zrobiłem logi sondy na kanale 8. Na wolnych obrotach dane przedstawiają się niezmiennie tak (co można wywnioskować?): Lambda Regulat. (corrected) ms 2.72 Lambda Regulat. (learned - additive) % 0.0 Fuel Tank (learned - multipl.) % 0.0 Venting STAMP TankVent OFF
-
[B5 AEB] Pytanie o tuning
Potwierdzam że jednostka uważana ża wytrzymałą jeśli chodzi o mody. Tylko nie przeciągnij terminu wymiany rozrządu szczególnie że pewnie będziesz robił intensywne testy po tym tuningu
-
[ALL B5] wymaina silnika 1.8t
Silników 1.8T w A4 jest kilka z pozoru takich samych ale kupując inny ryzykujesz tym że twój pozostały osprzęt nie będzie pasował (głównie elektryka) Więc kupując goły silnik najbezpieczniej kupić dokładnie taki sam
-
[ALL B5] wymaina silnika 1.8t
Nie bo w golfie jest poprzecznie a w A4 wzdłużnie - Silnik musi mieć takie same oznaczenie jak twój (AEB-o ile poprawnie zaznaczyłeś w profilu )
-
[B5 AEB] popsuty silnika 1.8t
Zatarcie w takim przypadku jest bardzo prawdopodobne.......niestety ale na własne życzenie - jest olej w misce czy cały wyciekł (jak to było z tym dolewaniem?)
-
[B5 AEB] Syczące turbo
A osiągi uległy może jakiejś zmianie?
-
[B5 AEB] Nie działa turbina
Podłączam się z pytaniem: Co może być przyczyną - dmuchnie 0,5 bar i zaraz spada do +-0.3? dzieje się to na obciążeniu podczas przyśpieszania (widzę na manometrze)
-
[1.8T] odciecie turbo zamiast turbo timera
Jeśli już tak się przy tym upierasz to na ten bębenek czyli westegate musiałbyś dać ciśnienie pow. 0,6 bar bo przy tylu się powinien otwierać. Nie wiem skąd to wziąć i sensownie podłączyć. Jeździłem kilka tyg. z urwanym cięgnem od tej klapki (czyli była jak by cały czas otwarta) i nic się nie działo poza tym że miał muła. Negatywnie na silnik chyba to też nie wpłynęło...(niech inni to potwierdzą) Apropo tego chłodzenia - turbo zawsze podczas pracy potrzebuje smarowania - chodzi o to aby schłodzić jej gorącą część żeby nie nastąpiło zjawisko "zwęglenia" oleju na jej łożyskach(tak w skrócie)....
-
[1.8T] odciecie turbo zamiast turbo timera
no właśnie jak....chyba pompką do roweru we wnętrzu a tak na poważnie to nawet jak byś ją w jakiś sposób otworzył i trzymał silnik na obrotach (jak to podczas jazdy) to i tak turbo będzie po części podgrzewane przez spaliny więc do końca się poprawnie nie schłodzi (tak jak na biegu jałowym). Także ja bym nie kombinował tylko albo turbo timer albo jak powszechnie się radzi poczekać z 1-2 minut przed zgaszeniem po ostrej jeździe.
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
No zwykle pompa pierwsze na wolnych nie domaga...nie wiem co ci doradzić... przed wymianą pompy miałem 1 bar na rozgrzanym na wolnych teraz mam 2.1 czasem 1.8 ale zaraz po pałowaniu (wiem bo mam zegar na stałe) P.S. Jaki masz wlany olej?
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
Ciśnienie na wolnych obr jak najbardziej ok natomiast coś na 3 tyś mało.... ale od takiego mechanika to z daleka bo albo naciągacz albo zielony...... do wymiany nie trzeba wyciągać silnika ani skrzyni :> szok....... robota max 250 zł poczytaj było o tym co trzeba przy tym zrobić.
-
[A6 C6] schemat bezpieczników
Mam prośbę wie ktoś gdzie może znajdować się bezpiecznik do zapalniczki z tyłu tunelu? Ta dla przodu działa a co do tylnej to przyznaje się bez bicia że było majstrowane celem podłączenia CB.... :gwizdanie: Jeśli nie dokładna odpowiedź to również sugestie mile widziane. Pozdro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja wstępnie też
-
[B5 AEB] Syczące turbo
Może być to wyrobiona klapka od cięgna od WG w turbinie która się nie domyka i dzwoni
-
[INNE] GOLF lV OZNACZENIE SILNIKA
Podłącze się do pytania odnośnie Mk IV.... Gdzie jest wtyczka OBD II ?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
PEAK pokazuje najwyższą zapamiętaną wartość - obsługę itp. musisz sam rozgryść... Powiedzcie w jaki sposób ściągnąć tą obudowę ze słupka