Treść opublikowana przez KYLOMC
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
logujesz 002,007,013,025 do odcinki usuń błędy i rozgrzany 90st.
-
Spoty wrocławskie
Placisz pięć dych i wykazujesz się dobrą wolą. Potem trzymasz potwierdzenie i doplacasz byle przed końcem roku splacic bo ci na zwrot podatku siada. Albo wysla poborce skarbowego jak mi ok czyli spłacić do końca roku ... jak wracałem dalej tam stali .. jaki to był program na te radary ? janosik ?
-
Spoty wrocławskie
panowie jak to jest z spłaceniem mandatu w ratach ?
-
Spoty wrocławskie
ale z jaką mocą ?
-
Spoty wrocławskie
siemka mam pytanko o dokręcenie łożysk tylnej osi w jaki sposób najlepiej ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Skąd ta pewność że nie wymienane były wahcze od nowości? Jesteś pierwszym właścicielem? Jeśli tak to będzie najgorzej z górną śrubą górnych wahaczy Patrząc po wachaczach to są od nowosci bo łączniki stabilizatora jest ten stary typ lema a teraz co widze to robia te metalowo gumowe . Chyba ze sie myle . A co do tej sruby to kiedys mi ona pekla i musialem ja wymienić takze z jednej strony juz mam spoko
-
Spoty wrocławskie
zrobiłem wam fotkę
-
Spoty wrocławskie
Selfie istne
-
Spoty wrocławskie
Ja czekam 40min juz a polowa kolehki gdzie ekipa jest ?
-
Spoty wrocławskie
ja bede ale po 17 to sie moze gdzies spotkamy ;P
-
czym polerujecie ranty?
jak są rysy to papierki a jak nie to pasta niebieska do polerowania na lustro i filc lub krążek bawełniany
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
no to ściągniecie amora tylko po może
-
Zapieczona główna nakrętka od gwintowanego zawieszenia
umyj gwinta żeby był czysty, śrubokręt płaski taki porządny , młoteczek i delikatnie pukamy w rowek w prawo
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja mam komplet na chacie czeka na wymianę .. na razie nie jestem władny juz nie moge się doczekać bo wahaczy nie mam wymienionych od nowości
-
lozyska
to są dwa rodzaje ? a juz kupiłem łożyska do swojego lipa będzie jak nie będą pasowały ... karol masz moze praskę ?
-
1.8T 150KM AEB potworne spalanie benzyny !!!
Kolega dzik ma czujniki za 35zl ori tak mowil ...zobacz czy jak odkrecisz korek od paliwa czy powietrze wyjdzie lub zassa
-
lozyska
Nazwa: Zestaw łożyska koła FAG 713 8007 10 Średnica wewnętrzna łożyska 1 [mm]: 41 Średnica zewnętrzna łożyska 1 [mm]: 75 Wysokość łożyska 1 [mm]: 37
-
1.8T 150KM AEB potworne spalanie benzyny !!!
czujnik na bank masz do wymiany .... zrób logi turbo nie powinno sie żarzyć no chyba ze byś katował silnik mi kiedyś żarzył jak nie miałem pomiaru sondy
-
Spoty wrocławskie
To chyba u was. U mnie darmoszka to właśnie twoja podwyżka Darmo to kopa w d*pę już nie dostaniesz "kiedyś to były czasy" .....
-
1.8T 150KM AEB potworne spalanie benzyny !!!
jak temperatura spada podczas jazdy szybkiej to 100% czujnik a i sprawdź test szczelności układu dolotowego i podciśnieniowego
-
Spoty wrocławskie
a kiedy u mnie zagości fis ?
-
Spoty wrocławskie
trzeba uważać panowie !!! a tak na marginesie mozna cos z tego wyciągać zus ?
-
Spoty wrocławskie
Wczoraj doświadczyłem tego co mi mówili na praktykach blacharskich żeby ściągać rękawiczki jak sie czyści szczotką drucianą na szlifierce .... efekt cała lewa łapa spuchnięta " dobrze ze nie połamana " (6 godzin na SOR ----> tragedia )
-
Mocne szarpanie
trzeba sprawdzać test szczelności 1.8t wpisz na youtube a jak wszystko ok to logi 002,013,025,007
-
rzężenie w silniku
nagraj to ''rzężenie'' dobrą jakością zlukamy co to może być