Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. logujesz 002,007,013,025 do odcinki usuń błędy i rozgrzany 90st.
  2. Placisz pięć dych i wykazujesz się dobrą wolą. Potem trzymasz potwierdzenie i doplacasz byle przed końcem roku splacic bo ci na zwrot podatku siada. Albo wysla poborce skarbowego jak mi ok czyli spłacić do końca roku ... jak wracałem dalej tam stali .. jaki to był program na te radary ? janosik ?
  3. panowie jak to jest z spłaceniem mandatu w ratach ?
  4. ale z jaką mocą ?
  5. siemka mam pytanko o dokręcenie łożysk tylnej osi w jaki sposób najlepiej ?
  6. Skąd ta pewność że nie wymienane były wahcze od nowości? Jesteś pierwszym właścicielem? Jeśli tak to będzie najgorzej z górną śrubą górnych wahaczy Patrząc po wachaczach to są od nowosci bo łączniki stabilizatora jest ten stary typ lema a teraz co widze to robia te metalowo gumowe . Chyba ze sie myle . A co do tej sruby to kiedys mi ona pekla i musialem ja wymienić takze z jednej strony juz mam spoko
  7. zrobiłem wam fotkę
  8. Selfie istne
  9. Ja czekam 40min juz a polowa kolehki gdzie ekipa jest ?
  10. ja bede ale po 17 to sie moze gdzies spotkamy ;P
  11. jak są rysy to papierki a jak nie to pasta niebieska do polerowania na lustro i filc lub krążek bawełniany
  12. no to ściągniecie amora tylko po może
  13. umyj gwinta żeby był czysty, śrubokręt płaski taki porządny , młoteczek i delikatnie pukamy w rowek w prawo
  14. ja mam komplet na chacie czeka na wymianę .. na razie nie jestem władny juz nie moge się doczekać bo wahaczy nie mam wymienionych od nowości
  15. KYLOMC odpowiedział(a) na diesel1210 temat w Układ Jezdny
    to są dwa rodzaje ? a juz kupiłem łożyska do swojego lipa będzie jak nie będą pasowały ... karol masz moze praskę ?
  16. Kolega dzik ma czujniki za 35zl ori tak mowil ...zobacz czy jak odkrecisz korek od paliwa czy powietrze wyjdzie lub zassa
  17. KYLOMC odpowiedział(a) na diesel1210 temat w Układ Jezdny
    Nazwa: Zestaw łożyska koła FAG 713 8007 10 Średnica wewnętrzna łożyska 1 [mm]: 41 Średnica zewnętrzna łożyska 1 [mm]: 75 Wysokość łożyska 1 [mm]: 37
  18. czujnik na bank masz do wymiany .... zrób logi turbo nie powinno sie żarzyć no chyba ze byś katował silnik mi kiedyś żarzył jak nie miałem pomiaru sondy
  19. To chyba u was. U mnie darmoszka to właśnie twoja podwyżka Darmo to kopa w d*pę już nie dostaniesz "kiedyś to były czasy" .....
  20. jak temperatura spada podczas jazdy szybkiej to 100% czujnik a i sprawdź test szczelności układu dolotowego i podciśnieniowego
  21. a kiedy u mnie zagości fis ?
  22. trzeba uważać panowie !!! a tak na marginesie mozna cos z tego wyciągać zus ?
  23. Wczoraj doświadczyłem tego co mi mówili na praktykach blacharskich żeby ściągać rękawiczki jak sie czyści szczotką drucianą na szlifierce .... efekt cała lewa łapa spuchnięta " dobrze ze nie połamana " (6 godzin na SOR ----> tragedia )
  24. KYLOMC odpowiedział(a) na BartoszQ temat w 1.8T
    trzeba sprawdzać test szczelności 1.8t wpisz na youtube a jak wszystko ok to logi 002,013,025,007
  25. KYLOMC odpowiedział(a) na jurekm43 temat w 1.8
    nagraj to ''rzężenie'' dobrą jakością zlukamy co to może być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.