Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Ja mieszkam już 3ci rok, więc budowane było jakoś 4 i pół roku temu, mało tego, przyjazd ekipy dryfixa załatwiali mi w hurtowni z której brałem cały materiał.
  2. Jak pół zycia jezdzi z taka mocą... Jednak głupi ma zawsze szczęście Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. No i git, zaoszczedziles na programie to wyłóż za mnie Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bartek, a na Zator jedziesz??????
  5. http://allegro.pl/audi-a5-lift-3-0tdi-s-line-piekne-zadbane-igla-i6819382114.html#thumb/1 Miron, sprzedawaj drugiego alla i masz piękne A5
  6. To samo mu powtarzam... drożej wychodzi naprawa słabego dojazdu Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Nie widze żadnego zdjecia, a Ty czekaj ze sprzedażą c6 bo muszę się tym karnąć. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  9. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Synek, ja nie z takich, najwidoczniej nie widzisz emotki na końcu:) Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Widocznie u Was na parapetówie nie było Dimana, role się odwróciły No to pyrsk warka
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jaaa, yhyym
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czyżby lekarz dał do myślenia?
  14. No właśnie czegoś tu nie kumam, to że zawsze braliśmy po 4-5 domki to nie znaczy że w tym roku też musimy brać tyle samo, chyba że jest jakiś układ o którym wie tylko Miron, a jak nie to każdy dorzuci po 20 zł i domek będzie stał pusty - Zator ma być i koniec!
  15. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. Tomi i Zosia też nie jedzie?
  17. Nie widzę na liscie Sevesa, Tomka a4 i Walady. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  20. No widzisz, byłem na spocie to nic nie mówiłeś że chcesz zakładać, szkoda, leży mi to a zaczynam pozbywać się niepotrzebnych części z B5-B7.
  21. Bierze ktoś nową dokładkę z coupry? bo leży mi to i przeszkadza a nie chce jej zakładać do siebie
  22. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  23. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  24. Aż się wierzyć nie chce że nie ma chętnych na Zator...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.