Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pewnie na leczeniu...
  5. Widzę że ze spota będą nici bo cisza w temacie... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Jak zbierze sie większa ekipa to postaram się wpaść, ale z czasem bardzo słabo... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Podróbki wychodziły...
  9. Siemka przed robotą:/ Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to do roboty... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Białe B8 z 3.0tdi pod maską, później przeróbka na polifta i jest idealne rozwiązanie na lata
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jesteśmy umówieni
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    O ile dobrze kojarzę to sąsiad ma koloru białego? czarne b8 w przedlifcie wygląda nudno, ale takie białe w pakiecie S mogło by być
  15. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja po B7 (chociaż BARDZO się zastanawiam) miałem iść w B8 ale przedlift jest taki zwykły, bez szału a przeróbka na polifta to znowu 5-10tyś zł, dlatego narodził się pomysł na Q5...
  16. Diman, ile to niby wystaje bo tutaj tego nie widać.
  17. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to masz teraz problem, BO dobrze by tu pasował szybki czerwony ale wiadomo jak to sie kojarzy, czarne są zwykłe, zero respektu na dzielni, żółte nie do tego koloru, srebrne nie do czerwonego, ciągnij losa między czarnym a czerwonym
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stasiu, pytanie co zakładasz i czy chcesz się wyróżniać A ta laska w kościele to masakra... nawet Zuzka lepiej się dziś zachowała
  19. Dobre to masz ale zdjecia z dupoy strony, malowac na czarno
  20. Pany, szukam kółek do polo, 16 bądź 17 z naciskiem na 16 5x100, najlepiej 5 prostych ramion, może ktoś wie gdzie jest jakiś dobry "kurnik" bo Ci z okolic Bielska mają tylko świeżo malowane a na necie mało tego typu felg.
  21. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. Zeby wygrać, trzeba grać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.