Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Najlepszego w tym nowym roku!!!
  3. Najlepszego w tym nowym roku!!! Ale bomba
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  5. Siemka, nie ma to jak ostatnia dniowka w tym roku Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Dokladnie, oglądałem jeszcze ibizy to same szroty, trochę włożę i będzie cacy Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. Wpadło czarne polo okular. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  9. Siemka, temat auta ogarnięty, nowy nabytek juz pod wiatą Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. No właśnie, juz kiedyś miałem forda, tyle co zwiedził lawet i mechaników... Nigdy wiecej, a stary ADR w b5 jeździł bezawaryjnie wiec? Lepiej starsze Audi niż nowszego forda Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Jak Ty tej Ani nie lubisz... wyobraź ją sobie w takim aucie My nie mamy trójki dzieci żeby kupować tak duże auto Narazie nie macie wszystko dograsz a auto duże może juz być ☺ To wtedy kupię Q7 a nie forda
  12. Jak Ty tej Ani nie lubisz... wyobraź ją sobie w takim aucie My nie mamy trójki dzieci żeby kupować tak duże auto
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Cześć Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  15. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Widzę że karpiowe było U mnie tylko złoty grants pyrsk
  17. Siemka, Wesołych Świąt:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Siemka, Wesołych Świąt:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć, Wesołych Świąt:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  20. Dzięki za spocika Zdrowych i Wesołych Świąt!
  21. Potwierdzam swoją obecność
  22. Ja również, miałem być z rodzinką ale Ania jedzie na swoją wigilijkę
  23. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    28.01

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.