Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. noo i co tęsknisz Mirek? nie ma to jak B6... klekot to klekot noo i jakie spalanko? pewnie pysk Ci się uśmiecha... alu doszły? kolega Czester regenerował właśnie gdzieś w zabrzu, napiszcie do niego pw, kiedyś tam odpiszę bo teraz jest u wiatraków :gwizdanie: ale Pelex powinien wiedzieć
  2. witam główny spamer czyli pewnie ja no i conieco napiszę bo właśnie się przebieram i spadam dalej szlifować gipsy na mieszkanie więc, po tym jak poszedłem spać o 00:00, udało mi się zasnąć koło 01.20 pobudka miała być o 4:00 lecz trochę mi sie przyspało i obudziłem się o 5.25 czyli stanowczo za późno, ale 5 minut i jechałem już autem, tzn. wkurwiałem się bo ten paść więcej jak 100 nie jedzie potem to korki i te sprawy i ledwo co dałem do roboty, ucieszyłem się że ide z młodymi na robotę bo wtedy jest dużo śmieszniej, ale uśmiech szybko nam upadł gdyż musieliśmy pracować w mega syfie, przy 32 stopniach celciusza, bez świeżego powietrza, jednym słowem mega przejebane a miałem tylko 3 litry wody - brakło, na koniec uciekł nam pociąg i wio pod szyb, 1700 metrów, tak mi połowa dnia przeleciała, teraz się zbieram i jade znów robić ehhh żebym kiedyś trafił w totka, a zaraz uciekam z tego syfu, otworze sklep z chińskimi ścigaczami i tyle no to styknie tego pisania, jakoś cicho tu w temacie, odezwe się wieczorem SPAMUJCIE z głową aaa i dzwonił kupiec, za 2 miesiące przyjedzie po auto...tylko ciekawe co ja wtedy kupie
  3. a ludzi przybywa na forum... Diman, ja bym też się bał, bo wiesz że teraz mamy na świece coraz więcej takich którzy lubią ganiać po drodze z "lufami" a w ogóle to załóż takie buty jak miał SomeS, bo możesz nie dać rady [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:37_________________________________________________Rudi, zobaczymy na jakich alu przyjedziecie...okaże się kto rządzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:38_________________________________________________pewne jest jedno, wyłączam lapka i ide spać, wstaje o 4.30 to narka
  4. Diman, ja nigdy nie daję za wygraną, zawsze robie młyn, no przecież chłop rządzi
  5. aaa tam, ta moja wyprała mi spodnie w których miałem kartkę na pralnie do roboty i ciuchy przepadły a ja muszę mieć specjalne z atestami których kupić nie można w sklepie ale tyle razy mówiłem jej że ma sprawdzać kieszenie jednym słowem BABY SĄ GŁUPIE wogule mnie bardzo denerwuje :gwizdanie: Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? idz tu człowieku spać
  6. Dimek...no to dobranoc! a gadasz z Kasią czy dalej zły?
  7. nie no ja dziś nie mam weny do pisania, wkurwiony jestem i ide spać...
  8. nie wiem czy iść spać, bo pewnie jutro jak wrócę z pracy to będzie z 8 stron do czytania
  9. ej no Dimek, tak Ci do twarzy w tej czapce z pumy lepsze to niż różowe ciuszki...
  10. ale jaki temacior? przecież o normalnych sprawach sobie piszemy...
  11. widać że suszy na spotach
  12. browar będzie jak dacie rady naspamować tyle ile trzeba
  13. patrzcie, ma saunę a na skrzynie i sprzęgło to puszki zbiera... o Majk i Dimek nadrabiają [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:01_________________________________________________nie no, kup z 8 kilo śląskiej albo grillowej, kup tez ketchup i musztarde, chleb załatwia keżor
  14. noo i wszystko pasi, aha to jak już tak się zadeklarowałeś królu, to nie zapomnij nam wyprać majtek
  15. noo ale najpewniej będzie zrobić ankietę, kto w ogóle jest chętny żeby potem nas 5 ciu nie było
  16. chociaż dało by radę się strzelać a potem wpaść całą ekipą do keżora, za daleko nie ma, ale wiesz jak to było na urodzinach, każdy był mokry i w ogóle... mi to tam jest jedno, ale trzeba popytać o zdanie innych
  17. tylko czarne, a tak w ogóle to chyba Ty zakładasz wątki tam gdzie ja patrzę
  18. Byłem... tylko to była jedna z moich ostatnich wizyt w kościele ... hehehhe witaj w klubie królu, moja też
  19. chciałbym B6/B7, jakoś A6 do mnie nie przemawia gdyż jej "d*pa" jest beznadziejna, a tak wogule to kierowcy A6 chyba myślą że są lepsi, to zauważyłem na drodze
  20. Mirek a B6 jeszcze całe? rozmawiałeś z nim od czasu spotu?
  21. cóż ja Ci mogę na to powiedzieć...chyba masz pecha do audi, ale audi się nie psuje więc nie wiem czemu masz takiego pecha, a byłeś w bierzmowaniu???
  22. hehehhe nawet dzwonił do Prezesa żeby wszedł, patrz jak się odwdzięcza za klubowicza
  23. Guru, a z czego tak się śmiejesz? życz koledze! nie dość że jebie mu się auto, to jeszcze ma mało kucy, dlatego sobie to wynagrodził lufą :gwizdanie:
  24. a nie jest tak że pracodawca może ustalić to do max 3 miesięcy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.