Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. sprzęt OK, ja na Twoim miejscu wzmaka do zasilania przodu wybrał bym innego, Sub jak najbardziej OK, zrobi robote, mam słabszego brata i wiem co to potrafi okablowanie OK, dobre rozwiązanie najważniejszy jest tutaj przód bo trzeba go dobrze zamontować, wygłuszyć i wogule, dobrze to wszystko zestroić podziel się później wrażeniami :> aha, podobno można bardzo łatwo się naciąć na podróbki, więc uważaj co kupujesz, np. na Ebayu z uk jest ich baaaaaaaardzo dużo, to samo dzieje się już w US
  2. więc, głośniki pojawiały się już u nas na forum, moje zdanie jest takie że dla zwykłego grania czyt. bez szału wystarczają, są to 130mm głośniki, więc wejdą bez większych problemów, jeśli mowa o dystansach to najlepiej aluminiowe - są takie ale ich cena też jest wysoka, wystarczą z MDFu, ale ZAIMPREGNOWANE, zamontować na sztywno do konstrukcji drzwi niewiem dlaczego ludzie patrzą po sprzęcie z allegro, wszystko made in china, za bardzo podobne pieniądze można mieć głośniki zza "wielkiej wody" które napewno są lepiej wykonane i grają jak należy aha, ja już mają być hertz-e to lepiej rozejrzeć się za modelem ESK bo jest półkę wyżej
  3. Gregory a czy Ty nie jesteś tak czasem mechanikiem??? taka wiedza że szok, jak nim nie jesteś to pomyśl nad tym, otworz z Piterra warsztat, Ty dasz wiedze, Piterra narzędzia i zgrabne ręce :> i Pelex by miał auto sprawne w 100%, zresztą były by same korzyści weekend jest i pustki na forum, idę montować lampki do "pakietu oświetlenie"
  4. a pytasz o HID czy ori xenon???
  5. hehehhe Majki zastanów się dwa razy, przecież GPS w aucie Ci wystarczy tak wogule to Witam Witam od rana walicie te posty, ciekawe co będzie wieczorem jak wróce z pracy Pelex ja tam nie mówie że padłem jeździsz, ale co chwile z czymś masz kłopoty, wiadomo wahacze padają, turbiny i te sprawy, ale ta świeca to przegięcie, jak Ci Majki tego mechanika nie polecił to ja bym na Twoim miejscu tam nie pojechał sam niemam do kogo jeździć, jak już muszę to jade w miejsce oddalone odemnie o 30 kilometrów:/ cóż, tak właśnie jest z tymi fachowcami
  6. Somes ja bym tego nie kupił...chyba że to jakieś firmowe, ale po fotach jak widze to MADE IN CHINA Pelex, a myślałem że to ja pechowego parcha kupiłem:/ no wiadomo mnie jutro nie będzie, odwiedze Gliwice dopiero za tydzień kubełki dostane dopiero w poniedziałek wrrr... ale jestem zły, na dodatek byłem z dziewczyną na pogotowiu, rzuciłem jej telefon i dostała w łokieć - potłuczony najlepsze w tym jest to że będąc w szpitalu na pogotowiu nie dali jej nawet szyny, ani bandaża ani nic, kupić se maść i tyle, te podatki płacimy chyba dla darmozjadów z sejmu i zły muszę iść spać... DOBRANOC SPAMOWICZE
  7. Witka noo dzięki Miro jakoś mi sie zapomniało też mi się wydaje że w tym tygodniu będzie maaało ludzi na spocie, ale za tydzień to odrobimy M@rk może byś się pokazał wkońcu daaaawno Cie nikt na oczy nie widział, a już nie wspomnę o tym że dalej nie widziałem Twoich alu to kiedy wpadniesz???
  8. o jaaaaa Guru ale dałeś ciała, przyznaj się co to robiłeś........... mi też kiedyś nastawiali nosa, dostałem pałką do bejzbola głupie młode czasy wiesz, SPRITE nigdy nie przegra z PRAGNIENIEM guru a może ta biała audi tarasująca drogę, to była twoja, motorniczy ci naklupał, a na aluskach jeździsz tylko do roboty bo na spota Ci siara... :polew: to nic, trzeba iść spać, DOBRANOC
  9. buhahahha ale ciemnota musi jeździć tym białym audi (tym z linku ) czy aby nie ten koleś jeździł na knurowskich blachach??? bo pamiętam na pierwszym spocie, na Forum stała taka tam z boku, i gość bał się chyba podjechać, a jeździł na xenonie 8000k... od dzisiaj II zmiana - cały tydzień w piii.... to nic, nie spamujcie za dużo, Miron myślałem że ułożyłeś jakieś Q7, a tu lipa, nawet A5 nie dałeś rady
  10. po obdukcji okazuje się że kończy się LEWY przegub, prawy czyli ten nowy jest 100% sprawny, ale zostaje problem wywalonych poduszek pod silnikiem/skrzynią, bo nie czaje które są do wymiany narazie to szukam halogenów, a potem wizyta u lakiernika Miron jakiś taki cichy...czyżby złe klocki wybrał? na dzisiaj dosyć forum, jutro z rana się odezwe, to narazie Spamowicze
  11. sparki no pisze że rybnik, żory, ustroń.... ale gość nie piszę konkretnie co w tych miastach ma, czy sklepiki czy coś, napisz najwyżej do niego maila, niech ci poda ulicę albo coś w rybniku gdzie osobiście można odebrać towar, podjade i kupie zaznaczam że na spot przyjade dopiero za 2 tygodnie, bo teraz mam II zmiane piterra, no wymieniałem prawy zewnętrzny, na przegub firmy SPIDAN - klepane w niemczech, a nie w tajwanie, kuzyn w IT mi polecił, kosztował 240 zł, mój rabat i mam go za 180 zł, musi być dobry bo on mi kitu nie ciśnie, a na necie też chwalą tą firme, chyba że koleś źle go założył albo coś, ale jak sam słyszałeś ewidentnie przegub! niewiem czy zamawiać gdzieś na necie jakiś, czy co, czy jechać do niego z reklamacją, ale ja go mu przywiozłem więc jedynie moge zareklamować złe założenie aha i auto troche podniosłem, o 1 cm teraz się jeździ bez problemu, wszędzie wjeżdzam, i moja teoria też obalona bo dalej ten przegub wali
  12. Witam Czester jakoś dużo zapłaciłeś, ja teraz dałem 480 zł, końcówki to wiadomo że polecą, ja nawet założyłem MS i mam zamiar wymienić za 2/3 miesiące jak polecą, wiadomo że końcówki i łącznik stabilizatora leci bo na to działają nasze drogi, akurat u mnie lewa strona była jeszcze na ORI, wszystkie mam, jedynie górny jeden był słabawy, natomiast prawa strona, góra padnięta, końcówka prawie wyrwana, banan dolny też padnięty, więc prawa strona do wymiany, ale wymieniałem całość, zobaczymy ile pojeżdzę, teraz martwi mnie to że przegub prawy nowy, a przy jeździe do tyłu wali niewiem co jest grane nawet sprawdzałem czy tak czasem nie zapomnieli o smarze - jest i co z tym fantem zrobić:/ chyba zamówie prawy i lewy i wymienie, bo powoli zaczynam się wkurw...ć Mechaniku Piterra czy aby napewno to zewnętrzny przegub był amen? czy może to robił wewnętrzny, lewy też mi się zaczyna odzywać...
  13. sparki na alle... tam takie można dostać na temat wahaczy można dużo pisać, czester a dobrze je zamontowałeś??? nawet jak kupisz lemki a źle je założysz to padną tak samo szybko jak MS, chodzi tutaj oto żeby przed dokręceniem na max, opuścić auto bez kół na klocki, tak żeby zaaranżować że auto stoi na kołach, i wymusić ruch na nich tak żeby one dobrze wszędzie się wpasowały, i na opuszczonym lewarku wlaśnie je skręcamy na max, potem znów do góry i zakładamy dopiero koła ten trik trzeba wykonać, inaczej każdy wahacz padnie, apropo tych lemków za 900 zł z allegro, koleś na forum je ostatnio kupił, owszem bayły ori ale rok produkcji na nich był 2006, założył i gumy padły po miesiącu, z kolei inny gość kupił je i wymienił na MS po 10 tyś km mechanicy którzy wymieniają nam wahacze robią to byle jak, właśnie poto żebyśmy znów przyjechali, dlatego szybko padają, a oni znów mają kase nie zawsze drogi towar jest dobry, pamiętajcie, zresztą jest odpowiedni temat gdzie ludzie się wypowiadają ile zrobili kilometrów na jakich wahaczach kolego MACQ 1985 a czemu by nie??? każdy mile widziany, przyjedziesz, przywitasz się, przedstawisz, pogadasz, pośmiejesz i po udanym spociku przyjedziesz w następnym tygodniu, tylko nie panikuj i przyjedz Z A P R A S Z A M Y
  14. u mnie master sporty są testowane w najtrudniejszych warunkach - ciekawe czy do końca roku wytrzymają... guru, powiedz bratu że naprawiłem sobie napęd w laptopie, niech mi na za 2 tygodnie ponagrywa ten hardstyle, na dvd filmy i nuteczki, no on wie co, czester hmm...jak wytrzymały te 15 tyś to okej, w najgorszym wypadku na wiosne sprzedaje a pozatym nowe auto stoi pod dużym znakiem zapytania, wczoraj z ciekawości dałem sobie obliczyć OC + AC za B6, podałem dane auta Prezes, szczena mi opadła:/ miałbym zapłacić oc + ac na kwotę 7700 zł chyba coś im powaliło się w głowach i jedyne wyjście znów rejestrować auto na ojca, a ja współwłaściciel - teraz za B5 płace 470 zł
  15. w tym rs6 gleba jak u mnie :> no i stało się, żeby zystać więcej swobody na drodze autko poszło w górę, teraz mam wóz drabiniasty, no nie taki jak SomeS ale jednak to u nas na spocie, albo stare dziady, albo młodziki zaraz różowy mnie dojedzie to nic trza coś porobić, będę zamawiał coś do polerki lakieru z firmy MEGUIARS i jak by ktoś coś chciał to zamówić za jednym razem i przesyłka by wyszła dużo taniej będę wieczorem
  16. SomeS to możesz mu powiedzieć że ja ten mój doinwestowany wóz będę sprzedawał ku zimie, nawet mu dam ori zawias dzięki wszystkim za spota, chociaż było wielkie grillowanie to nie zjadłem żadnej kiełbasy, zraziły mnie te "troszeczkę" przypalone :> Piterra się nie odezwie, on teraz siedzi przed drzwiami i mówi "żono proooszę wpuść mnie, to nigdy się nie powtórzy" :polew: :polew: :polew: wracając do mojej małej mieściny objechałem golfa diesla 130 kucy, gość prawie wypadł z drogi a ja ledwo zauważyłem że był zakręt no i jak zawsze, B6 Mirona robi robote, chociaż zmienił bym felgi bo się obyły, ale środek piękny, zresztą każdy to wie
  17. Hello więc widzimy się o 16 na Arenie ja też zabiorę więcej kiełbasek, jakiś ketchup i coś tam jeszcze tak co będzie jak najwięcej ludzi narazicho :> Czester no spoko, mogłeś mi na pw dać znać to dzisiaj byś się cieszył nowymi kierunkami
  18. bo nie mam klimy jest komplet za 1000 zł a nawet dwa szukaj szukaj co z tym zawiasem?
  19. kupiłem normalnie materiałowe, ori kubełki audi, z elektryczną regulacją lędźwi, z air bagami, ale ich nie potrzebuję, jak dojadą to pokaże foto jak to wygląda a skórzanych to ja mieć i tak nie mogę...
  20. noo więc tak, Czester za późno przekazałeś mi wiadomość że mam kupić te kierunki, w efekcie zastałem zamknięty sklep Gureguru wszystko dogadane, możesz spać spokojnie znów mnie poniosło, jadą do mnie kubełki elektryczne mam coraz więcej elektryki na pokładzie, jeszcze pakiet oświetlenie wyrezam, bo lampki też zamówione, i zostanie mi założyć klime i jeździć do usranej śmierci :polew: tak pozatym pogoda się zepsuła, ale spoko spoko jutro ma być fajna! jakoś ten spam WAM NIE IDZIE... ja jeszcze dzisiaj na noc do pracy ide, trzeba jakoś nazbierać na te B6
  21. a co Pelex z teściową musisz jechać na zakupy??? :> Czester, maluje się to tak, papier nie za drobny, nie za gruby, ja robiłem gradiacją 1500, tak aż będzie lekko szorstki, potem wyczyścić, jakiś rozpuszczalnik czy coś tego typu, ja umyłem płynem do szyb następnie spray black matt, ja waliłem takim, jedna warstwa, czekamy do wyschnięcia, potem druga, to samo, trzecia, i robisz ile chcesz tych warstw, ja tak robiłem na początku, teraz opracowałem nową metodę, kupiłem klar w spreju, i na przemian, warstwa czarnego, i odrazu klarem, wyschło, i zaś czarny i na to klar, i tak dwa razy, jak już wszystko ładnie powysychało dowaliłem trzecią warstwę ale sam czarny i cierpliwie czekałem aż wyschnie, założyłem i mam, żadnych odprysków, nic nie odpada na myjni, widać że jest położona gruba warstwa dlatego to trzyma i wytrzyma najdłużej, jeżeli chcesz mieć świecącym czarnym to wiadomo, klarem na koniec i masz świecącą czarną ramke grilla, ja jako że jestem przepadzity, krótko po wyschnięciu pokusiłem się zamontować, narobiłem odcisków palców jak na policji, i operacja od nowa i tak jeszcze to niejest tak jak ma być, ale jak odpadnie coś to zrobię profi a grill z polifta ma szerszy ten kawałek chromu, wygląda lepiej, ma szersze żebra, ogólnie lepszy, a tanio idzie wyczaić, nie chciałem od rs ani od s bo do zwykłego zderzaka to raczej nie pasuje ps. mało brakowało i ogladał bym dzisiaj film z moim parchem w roli głównej, no i kubełki by mi pojechały do wydziału ruchu w katowicach słabo to wam idzie dzisiaj, coś mi sie zdaje że nie będzie piwka w piątek a ty Pelex masz być o 16, bo dałeś d*py i nawet na skuterku nie przyjechałeś zbieram się do roboty, to dobrivećer
  22. Somes, jeżeli ty kupiłeś do nowszej wersji to możne oznaczać że spasuje temu twojemu koledze, bo on ma polifta a tam tego typu różnice były najlepiej niech przypasuje Czester aaaa o bagażnik dachowy ci chodziło, nie no niemam co do linka, akurat byłem w tym sklepie w poniedziałek, kupiłem tam zwykłe kierunki boczne, a tylko dlatego że jak wiadomo mam ciemne autko, jasne felgi, i ori lampy przód, gdybym miał dymione z przodu to kupiłbym właśnie te dymione, ale jednak kupiłem zwykłe i jest okej napiszę ci tak, oglądałem te zwykłe i te dymione, dymione nie zrobiły na mnie wrażenia, na tym foto wygladają fajnie, a te co widziałem na żywo były "do d*py" jak chcesz to podjade i ci kupie, najwyżej sprzedasz je komuś innemu, wołał za nie na miejscu 15 zł bez żarówek
  23. dobry... Czester jakie poprzeczki, co to jest? no sam się dziwie, nic tutaj się nie dzieje, czyżby ktoś z ZIELONYCH dał nam ostrzeżenie za spam? dzisiaj znów odkryłem ciekawostkę w moim grillu, no i porezałem, jest lepiej, ale i tak zastanawiam się na poliftowym w dalszym ciągu w wersji black trzeba coś jeszcze porezać więc do wieczora spamowicze, liczę na te broneczki na piątek, więc dajcie z siebie wszystko
  24. więc tak, jestem po nocce teraz i mam w sobie pare piwek SomeS tamto to amory sasch-a czyli bardzo dobre i spreżynki czyt. springi weiteca czyli też dobre, jak za 300 to dobra cena, on tam miał napisane że wyśle foto autka jak to na nim stało, więc bierz fote i zobaczysz ja oczywiście się piszę na tą 16.00 w piątek, kupiłem dzisiaj kilo śląskiej i będziemy grillować, żebyś Piterra z balastem jestem nie przyjechał bo ci ta komóra w kieszeni nie przestanie szybko dzwonić tak wogule to jakoś słabo poszło wam spamowicze te pisanie, liczyłem na conajmniej 10 stron a tu d*pa, tylko 4 ide zaraz spać, bo nie ma co przesadzać, człowiek spać musi odezwe się koło 15 :>
  25. no Guru, ale dupek z tego co Cie wkręcił na stawianie dobrze prawisz, dlatego trzeba pomyśleć nad atrakcjami, żeby się komuś nie nudziło, szczególnie mowa o kobitkach ale różnie to bywa a spotykamy się też wcześniej żeby dłużej pobyć tam, no i tym sposobem nie musimy tam być do tej 21 z groszem i marznąć w mroku, ale jak tutaj święci się after no to pobalujemy czas zbierać się do pracy, błagam nie szalejcie za bardzo, spamujcie ale z głową to do jutra, dobranoc :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.