Treść opublikowana przez Konrad.jpg
-
Nie mogę wyciągnąć lampy.
Tak ten bolec, masz osobno kierunek ? Jeśli tak, to po jego wyciągnięciu zobaczysz tą trzecią śrubkę.
-
Armagedon!!!!!!
Nie zapisuj nic na karcie, nie rób zdjęć itp. poszukaj programu do odzyskiwania danych z karty, kiedyś używałem ale nie pamiętam nazwy
-
Doświetlanie samochodu.
Tak będzie się palić tak samo jak wnętrze, nie trzeba kabelka do komory silnika wystarczy do bezpiecznika lub włącznika świateł
-
Nie mogę wyciągnąć lampy.
Od strony chłodnicy lampa ma bolec, trzeba wysunąć na zewnątrz. A poliftowe są jeszcze przykręcane na dole za kierunkiem.
-
Doświetlanie samochodu.
Pod lampkę wnętrza tylko przez diodę prostowniczą żeby w drugą stronę nie działało... Tylko że w takim wypadku będą się świecić tak jak lampka a nie podczas odpalania.
-
gdzie jest montowany czujnik temp.wew
http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/kody-klimatronika-25/
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Poszło:wink:
-
gdzie jest montowany czujnik temp.wew
Ten ze zdjęcia powinien być za radiem wetknięty w tunelu powietrza które idzie na szybe. A czujnik temp. wewnętrznej znajduje się nad klimatronikiem za taką kratką
-
ABS ASR obrotomierz raz działa raz niedziała
Znajomy ma podobnie w a6, nie działa mu obrotomierz gdy odłączy pompę abs wszystko wraca do normy. Poszukaj może ktoś to naprawia ewentualnie zostaje wymiana.
-
nie dzialajace wycieraczki
Bezpiecznik?
-
Moduł centralnego zamka z przedlifta do polifta proszę o pomoc w podłączeniu
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-schemat-zlaczek-pompce-centralnego-8l0-862-257-x-48742/ Tu masz opisy pinów różnych pompek może coś znajdziesz pomocnego:wink:
-
prędkościomierz nie działa :(
Proponuje odłączyć wtyczkę tą szeroką od pompy abs i wtedy sprawdzić. Kolega miał podobnie w a6 tyle że obrotomierz mu nie działał...
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
Jak jest poprzeplatany między rolkami (jest tam ich trochę) Jak to będzie to, to daj znać
-
Problem z niskim napieciem
Przekaźnika takiego chyba nie ma, może kostka stacyjki się kończy...
-
Przedlift a kable idace do maski
Też mam ale chyba już nie grzeją
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
Żeby ściągnąć pasek musisz poluzować napinacz, nakładasz klucz(chyba 15 dobry byłby oczkowy) na śrube i odchylasz, tylko zapamiętaj jak idze pasek, co do zakładania to łatwiej jest w dwie osoby, no i uwaga na palce
-
Przedlift a kable idace do maski
Podgrzewane dysze spryskiwaczy:whistling:
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
Jeśli się nie myle to napinacz powinien lekko pracować właśnie na wolnych obrotach i może w tedy tak jęczy.
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-wymiana-napinacza-paska-wielorowkowego-fotostory-124164/ Tu masz jak wymienić, a żeby sprawdzić to musisz ściągnąć pasek właśnie z tego napinacza i odpalić silnik ale tylko na chwilkę.
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
Raczej nie, a ściągałeś ten pasek na chwilę żeby sprawdzić? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-wymiana-napinacza-paska-wielorowkowego-fotostory-124164/:wink:
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
napinacz paska wielorowkowego, to dosyć częsta przypadłość...
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
To ściągnij pasek od klimy i bedzie wiadomo czy to sprężarka, chociaż obstawiałbym jak już było mówione napinacz...
-
vag com pomocy
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/
-
prędkościomierz nie działa :(
Na vagu test wyjść był zrobiony? czy wskzówka prędkościomerza wstaje? Ten czyjnik który podajesz powinien pasować.
-
Wymiana nagrzewnicy - pytania pomocnicze
Od strony silnika to ściągasz tylko węże z nagrzewnicy i odkręcasz te od klimatyzacji i to tyle. Co to wskazówek to spokój i cierpliwość