Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad.jpg

  1. Tak ten bolec, masz osobno kierunek ? Jeśli tak, to po jego wyciągnięciu zobaczysz tą trzecią śrubkę.
  2. Nie zapisuj nic na karcie, nie rób zdjęć itp. poszukaj programu do odzyskiwania danych z karty, kiedyś używałem ale nie pamiętam nazwy
  3. Tak będzie się palić tak samo jak wnętrze, nie trzeba kabelka do komory silnika wystarczy do bezpiecznika lub włącznika świateł
  4. Od strony chłodnicy lampa ma bolec, trzeba wysunąć na zewnątrz. A poliftowe są jeszcze przykręcane na dole za kierunkiem.
  5. Pod lampkę wnętrza tylko przez diodę prostowniczą żeby w drugą stronę nie działało... Tylko że w takim wypadku będą się świecić tak jak lampka a nie podczas odpalania.
  6. http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/kody-klimatronika-25/
  7. Ten ze zdjęcia powinien być za radiem wetknięty w tunelu powietrza które idzie na szybe. A czujnik temp. wewnętrznej znajduje się nad klimatronikiem za taką kratką
  8. Znajomy ma podobnie w a6, nie działa mu obrotomierz gdy odłączy pompę abs wszystko wraca do normy. Poszukaj może ktoś to naprawia ewentualnie zostaje wymiana.
  9. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-schemat-zlaczek-pompce-centralnego-8l0-862-257-x-48742/ Tu masz opisy pinów różnych pompek może coś znajdziesz pomocnego:wink:
  10. Proponuje odłączyć wtyczkę tą szeroką od pompy abs i wtedy sprawdzić. Kolega miał podobnie w a6 tyle że obrotomierz mu nie działał...
  11. Jak jest poprzeplatany między rolkami (jest tam ich trochę) Jak to będzie to, to daj znać
  12. Przekaźnika takiego chyba nie ma, może kostka stacyjki się kończy...
  13. Też mam ale chyba już nie grzeją
  14. Żeby ściągnąć pasek musisz poluzować napinacz, nakładasz klucz(chyba 15 dobry byłby oczkowy) na śrube i odchylasz, tylko zapamiętaj jak idze pasek, co do zakładania to łatwiej jest w dwie osoby, no i uwaga na palce
  15. Podgrzewane dysze spryskiwaczy:whistling:
  16. Jeśli się nie myle to napinacz powinien lekko pracować właśnie na wolnych obrotach i może w tedy tak jęczy.
  17. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-wymiana-napinacza-paska-wielorowkowego-fotostory-124164/ Tu masz jak wymienić, a żeby sprawdzić to musisz ściągnąć pasek właśnie z tego napinacza i odpalić silnik ale tylko na chwilkę.
  18. Raczej nie, a ściągałeś ten pasek na chwilę żeby sprawdzić? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-wymiana-napinacza-paska-wielorowkowego-fotostory-124164/:wink:
  19. napinacz paska wielorowkowego, to dosyć częsta przypadłość...
  20. To ściągnij pasek od klimy i bedzie wiadomo czy to sprężarka, chociaż obstawiałbym jak już było mówione napinacz...
  21. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/
  22. Na vagu test wyjść był zrobiony? czy wskzówka prędkościomerza wstaje? Ten czyjnik który podajesz powinien pasować.
  23. Od strony silnika to ściągasz tylko węże z nagrzewnicy i odkręcasz te od klimatyzacji i to tyle. Co to wskazówek to spokój i cierpliwość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.