Treść opublikowana przez Konrad.jpg
-
[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija
To może linka się zacina Może ją ściągnij i zobacz czy sama dźwignia odbija
-
[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija
Na zacisku powinna być taka sprężynka zobacz z drugiej strony :hi:
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Ok, Dzięki
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Nikt nie wie ?
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Alarm fabryczny a szyby tylko przód
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Tak próbowałem ale nie o to mi chodzi Pytanie jest proste czy szyby się mają same zamykać po odpaleniu?
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Gdy zgaszę samochód z opuszczonymi szybami i po chwili odpalę to szyby się zamykają, czy tak powinno być? Mam z tymi szybami taki problem że nie chcą same jeździć po krótkim naciśnięciu przycisku:naughty: i szukam przyczyny.
-
Prośba o oddanie głosu!!!
I ode mnie
-
Uprzejmie proszę o oddanie głosu i popracie projektu
I ode mnie
-
[ALL B5] Tarcze 278?
A jakie masz u siebie 280?
-
[ALL B5] Cały czas światła drogowe..
Trzeba zdemontować poduszkę i kierownice
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
Co do kostek to jedna jest zasilająca a druga to wyjście na głośniki, trzeba zamienić piny w jednej kostce
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
Może zamień we wtyczce przód z tyłem będziesz wiedział czy to radio czy coś innego
-
[ALL B5] Kod 28 na klimatroniku
A u mnie obroty są na 27 kanale
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
A może SD-2 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174465.0
-
[ALL B6] Do czego to służy ??
Gdyby była większa to zasłaniała by lusterko
-
[ALL B6] Do czego to służy ??
To jest osłona przeciw słoneczna
-
[ALL B5] Wymiana z recznej na ele. regulacje wysokosci lamp.
Czyli ten bolec się ukręcił/ułamał jeśli dobrze rozumiem, to najlepiej wymienić
-
[ALL B5] Wymiana z recznej na ele. regulacje wysokosci lamp.
Daj foto bo nie wiem o co chodzi
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
A może przód jest wyciszony i gra tylko tył
-
[ALL B5] Wymiana z recznej na ele. regulacje wysokosci lamp.
Silniczek ma być wewnątrz lampy na dole na zdjęciu po prawej. Silniczki podłącz do instalacji i daj regulacje na 0 żeby te bolce wyjechały
-
[ALL B5] Wymiana z recznej na ele. regulacje wysokosci lamp.
Ten bolec trzeba przekręcić i pociągnąć
-
[ALL B5] Pytanie o wahacz "banan"
Jeśli dobrze pamiętam to jak raz ruszysz to będzie chodził.
-
[ALL B5] Odwieczny problem z nie org. ksenonem
Jeśli chcesz mieć ksenon to lepiej zainwestować i kupić coś porządnego.
-
[ALL B5] Odwieczny problem z nie org. ksenonem
Przetwornica powinna być na lampie jest tam miejsce. A poza tym jakiej firmy jest ta przetwornica ? Chińczyk?