Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad.jpg

  1. temat był już wałkowany... prawdopodobnie regulator ciśnienia paliwa
  2. w ADR pompka kręci się razem z rozrusznikiem
  3. też dobry tylko w twojej sytuacji lepszy będzie jakiś diesel
  4. to też 1.9 TDI tyle że mocniejsze i rozwojowe poszukaj na forum
  5. Jeśli nie możesz się połączyć vagiem to zostaje poprosu odpięcie kabelka od poduchy ale wtedy wyskoczy błąd którego nie skasujesz trzeba by podpiąć pod ten kabelek opornik żeby komputer myślał że jast podpięta poducha, ale nie wiem o jakiej wartości
  6. Prawdopodbnie jest to wina czujnika, mialem kiedyś tak samo przy wymianie zawieszenia jeden z czujników został ruszony, wystarczyło docisnąć.
  7. W b5 za oświetlenie kabiny i sterowanie szybami odpowiada moduł znajdujący się w pompce centralnego zamka.
  8. Są takie same jak od europejczyka tylko że odwrotnie. Czyli z prawej strony jest sterowanie lusterkami itp. Popatrz na swoje to zabaczysz że nie podpasują
  9. Podłącz się z prostownikiem w rozrusznik...
  10. Konrad.jpg odpowiedział(a) na jacb82 temat w 1.8
    Ale sprawdzić nie zaszkodzi, nie ma dużo roboty z tym...
  11. Konrad.jpg odpowiedział(a) na jacb82 temat w 1.8
    Sam mam taki problem. Jest trochę tematów na forum o tym. Jeśli dobrze pamiętam to ktoś mówił o wężu powrotnym w baku. Może podczas wymiany gdzieś się zagiął i paliwo nie może swobodnie wrócić i zalewa silnik.
  12. Jest temat w warsztacie o termometrze w liczniku poszukaj.
  13. Dziwne jest to ocieranie przy cofanu napewno są to klocki? Nic nie pisałeś o płynie kiedy był wymieniany?
  14. Świece są łatwo dostępne, potrzebujesz klucza do świec 16mm i długą przedłużkę.
  15. Pod ksenon oznaczenie jest D2S o ile się nie mylę
  16. Nie myślałeś nad audi Allroad ?
  17. A nie jest to spowodowane tym że pod D2S trzeba dać adapter żeby żarnik znalazł się w ogniskowej soczewki W warsztacie jest temat o xenonach poszukaj
  18. Da się rozebrać , ściągnij wężyki i zobacz czy dmucha
  19. A żeby awaryjnie otworzyć to wystarczy dmuchnąć w wężyk
  20. Akumulator się odkręca poszukaj na dole śruby.
  21. Dokładnie
  22. Jak długie pokonujesz odcinki jednorazowo? Czy silnik jest dogrzany?
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48982.0;highlight=pod%B6wietlanych+kratek wyciągnijcie ją i odklejcie tą taśmę
  24. Jak nie chce wejść to może wyciągnąć całą kratkę i odkleić tą taśmę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.