Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad.jpg

  1. Dokładnie tak jak mówisz, trochę to źle napisałem, jak chodzi cały czas szybko to jest do wymiany
  2. Prawy wiatrak czyli ten od kierowcy czy pasażera. Ten po stronie kierowcy jest na sprzęgle wiskotycznym napędzany paskiem, jeśli chodzi cały czas to sprzęgło jest do wymiany
  3. Chodzi o kratki nawiewów na twarz? Jeśli tak to jest tam przyklejona taka taśma od góry i wystarczy ją wcisnąć np. kluczykiem w tą szczelinę
  4. Na forum jest link do książki "sam naprawiam" tam znajdziesz ile to nm.
  5. A regulator ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej?
  6. Nie lepiej samemu to zrobić kabelek to nie wielki koszt a może się przydać. Co do silniczka to nie wiem może sprawdź kiedy pracuje
  7. Próbowałeś adaptować klimatyzacje vagiem?
  8. Czujnik można sprawdzić w książce "sam naprawiam" są podane wartości rezystancji przy odpowiednich temperaturach, miernik w rękę do dzieła :> dla temperatury około zera między 5000 a 6500 Ohm
  9. Może czujnik temperatury cieczy chłodzącej poszukaj na forum było na pewno
  10. Tylko że 100nm może się okazać mniejsze niż te kąty
  11. Co do wskazówek to wystarczy pociągnąć.
  12. Ostatnio robiłem uszczelkę koledze w vectrze i z ciekawości sprawdziłem kluczem dynamometrycznym moment jak dokręcałem ostatni etap i wyszło ponad 100nm
  13. A przy jakiej temperaturze przełącza się na gaz?
  14. Ale po co ? Jest instrukcja i ktoś z jakiś powodów to ustalił.
  15. Rozrząd razem z pompą wody ?
  16. Poszukaj w necie schematu i sprawdź ja u siebie też znalazłem wolny kabelek, instalacje są uniwersalne. U mnie ten kabelek jest wolny bo służy do podpięcia drugiej sondy A w naszych silniczkach jest jedna.
  17. Jak pojedziesz do innego zakładu to nie będzie pewnie darmowy przegląd. Trzeba podłączyć pod komputer i sprawdzić mapę.
  18. Różnie z tym bywa poprzedni właściciel mojej audi chyba właśnie uważał że nie trzeba tego wymieniać, poskutkowało to tym że wirnik od pompy wody wytarł dziurę w obudowie na wylot i koszt wymiany wzrósł 2x.
  19. Nowa instalacja to jedź do gazownika i tak chyba pora nie pierwszy przegląd. A z tym nie tankowaniem gazu chodzi o przenośne butle takie jak do kuchenek. Śmierdzenie gazem z pod maski nie jest normalne.
  20. Możesz dokładniej opisać. Jak abs zadziała to pedał drga
  21. Akumulator jest przykręcany do podstawy na dole od przodu. AFN to symbol silnika
  22. Konrad.jpg odpowiedział(a) na qrczak91 temat w 1.8
    Zacznij od wymiany sądy jak by nie patrzeć sprawna sonda to podstawa. I standardowo kable i świece do sprawdzenia/wymiany.
  23. To może świeca ? Zamień z sąsiednią i zobacz wtedy który cylinder nie pali
  24. Może kable się już kończą , co do tych odpiętych wtyczek to jeśli nie był na zapłonie to nie powinno być błędu ale vag prawdę Ci powie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.