Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad.jpg

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=31565.0
  2. Mam podobnie obroty spadają po odpaleniu ale u mnie sinik nie gaśnie. A jeśli to immo blokuje to kontrolka po takim zgaśnięciu będzie mrugać. Czyściłem przepustnice i robiłem adaptacje ale nie wiele pomogło.
  3. To na pewno żarówka też tak kiedyś miałem, wymieniłem i po problemie ale nie pamiętam jakie tam siedzą żarówki.
  4. Zrób vagiem test wyjść dla licznika, wskazówki przejadą do końca i z powrotem po czym ustawią się na środku. Ja ostatnio miałem problem ze wskazaniem temperatury zrobiłem test i w momencie gdy wskazówki były na środku ta od temp. była trochę dalej wystarczyło ją wyciągnąć i dobrze ustawić. Nie wiem czy to zadziała do prędkościomierza
  5. U mnie też tak jest że po 2-3 obrotach chociaż kiedyś tak nie było.
  6. Ale problem jest tylko na gazie czy na benzynie też?
  7. To chyba nie ma większego znaczenia, ja bym pewnie użył takich skręcanych, bo najwygodniej :>
  8. Konrad.jpg odpowiedział(a) na Omenos temat w 1.8
    Na forum są tematy na temat immo, mi jak czasami blokuje to wystarczy puknąć w kluczyk i pomaga
  9. Konrad.jpg odpowiedział(a) na Omenos temat w 1.8
    Jeśli immo blokuje to odpala i gaśnie praktycznie od razu i mruga kontrolka od immo. Ale nie powinno się nic z nim dziać od czyszczenia przepustnicy, popatrz na kontrolkę i będzie wszystko jasne.
  10. Miałem tak samo jak autor postu. Klimatronik wskazywał więcej niż licznik. Kodowanie klimatronika maiłem do audi a3 wystarczyło przekodować i teraz pokazuje mniej niż na liczniku.
  11. Nie radze ja tak zrobiłem i mam problemy z oświetleniem wnętrza, ciężko dopasować całą wiązkę . Może przeszczep tylko wiązkę od klimy
  12. Nie pamiętam dokładnie gdzie on jest ale nie pod schowkiem. Tylko właśnie za panelem klimatronika.
  13. Właśnie też tak sobie pomyślałem może zrobię to przy wymianie oleju
  14. moduł komfortu jest w pompce od centralnego.
  15. Ciężko coś powiedzieć może się kable pozałamywały miedzy karoserią a drzwiami a może pompka od centralnego się kończy. Na początek posprawdzaj kable.
  16. Działa na pewno bo nawet na zegarach pokazuje. :> A chodzi o to że on nie ma w ogóle styczności z olejem i stąd moje pytanie.
  17. Witam zamontowałem dzisiaj czujnik temp. oleju. W podstawie filtra jest miejsce gdzie czujnik idealnie pasuje i tam go wkręciłem tylko że w tym miejscu nie jest zanurzony bezpośrednio w oleju a po prostu wkręcony w otwór. Zastanawia mnie czy tak powinno być ? Czy czujnik powinien być w oleju?
  18. Jak odkręciłeś te śruby to powinno pójść w bagażniku u góry widać dwa zaczepy może tam spróbuj.
  19. A kanapa składana? Jeśli nie to wydaje mi się że trzeba pociągnąć do góry.
  20. Wygląda że coś z kabelkami, może się gdzieś załamały w tej gumowej przelotce między drzwiami a samochodem.
  21. Rozbierz tapicerkę i zamień na chwile przyciski . Jeśli zadziała na drugim przycisku to będzie trzeba wymienić przycisk. Jeśli nie to pewnie gdzieś się kabelek przetarł lub zaśniedział.
  22. Witam montuje klimatyzacje w a4 b5 96r. Posiadam taki nawiew pochodzi on chyba z 98 roku. Nie wiem jaki panel mam kupić żeby wszystko hulało.
  23. 8D1 820 021/8D2 820 021 lub 8D1 819 021/8D2 819 021 - z klimatyzacją 893 819 021/8D2 819 021 - bez klimatyzacji
  24. Da się , zrobiłem tak u siebie, jest mało miejsca to fakt ale da rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.