Treść opublikowana przez cypek80
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
Witam ! Super opis. ...Ja też już mam kontrolke ...tyle że podłączyłem się pod bezpieczniki.
-
[B5 ABC] Urwana poduszka silnika. [2,6 V6]
Narazie kupiłem podróbe niemiecką. Jak sie posypie szybko to wymienie na orginał. Zapłaciłem za nią 88zł. Za używaną chcieli na szrocie 200zł. Jak bede jechał do ASO po wtyczki to zorientuje się ile ORI kosztuje. ... w niedługim czasie ją wymienie.
-
[B5 ADR] odbijanie zaworu
Witam U mnie też już zawór zaczął odbijać normalnie. Po prostu zatankowałem na innej stacji.
-
[B5 ABC] Urwana poduszka silnika. [2,6 V6]
Nie zakładałbym tego wątku jak bym znalazł poduszke na allegro. Do mojego modelu nie ma. Dlatego założyłem ten wątek.
-
[B5 ABC] Urwana poduszka silnika. [2,6 V6]
Witam Byłem dzisiaj u mechanika i zobaczyłem że szpilka poduszki od dołu nie ma nakrętki i jest luzna. Wygląda na to że jest urwana. Czy wymieniał ktoś taką poduszkę. Czy można kupić podróbe czy tylko aso .
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
Sliczna niunia
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Opis modyfikacji: Sekwencja BRC sequent 56 Alarm Forteca Lampy zespolone Valeo Spryski Oktavia Spryski Oktavia II Zbiorniczek 4,5 Poliftowy Lucla -Xenon Xenon Licznik z Fisem Alu ramki na zegary Alu ori 16 Kierownica S-line Lusterka Podgrzewane Gałka podświetlana Chromowe ramki w okół szyb Przyciemnione szyby ............................................... Audio: Kenwood KDC W 5031 Ori Radio Concert Emulator zmieniarki Carpower 350 + Sub Carpower ............................................... planowane: Obudowy chrom IN-PRO Gril Czarny FK Dodano kiere s-line
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Witam Zakładałem gaz i poprosiłem o zawór w klapce (dodatkowa opłata 100zł) tak wyszło
-
[B5 ADR] odbijanie zaworu
OK Gazownik mi dzisiaj powiedział że mam ustawioną instalacje na ECO. Komp sie jeszcze ustawia. I narazie mam "docierać" wtryski. I nie "przeciążać ich". Potem po 1000 km regulacja. I mam powiedzieć w którym zakresie obrotów auto ma lepiej przyspieszać. Powiedzmy że im wierze, narazie testuje...
-
[B5 ADR] odbijanie zaworu
Witam 31.08.07 zagazowałem swoją niunię sekwencją BRC sequent 56. Od razu pojechalem zatankować do pełna i pod koniec zamiast zawór odbijać z charakterystycznym terkotaniem bardzo powoli licznik "szedł" i pracownik powiedział że to już koniec i wyłączył. Więc może faktycznie to normalne, przy okazji zapytam gazownika. Na gazie coś słabo mi idzie auto ale narazie tak pojerzdze i zobacze ile bedzie palić. Moje wtryskiwacze też terkoczą przy podniesionej masce natomiast po zamknięciu praktycznie ich nie slychac. Postaram sie w niedlugim czasie zrobic zdjecia mojej niuni...i instalki Pozdrawiam
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Witam Też bardzo mi sie podoba zawór do tankowania pod klapką benzyny. Pytałem gazownika czy może mi coś takiego zrobić. Powiedział mi że może ale w przyszłości mogę mieć problemy na przeglądzie. Mimo to bedę nalegał aby mi tak zamontował zawór...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Użytkowników Audi A4 Mam zamiar w niedługim czasie zakupić Audi A4 1996 Avant 2,6 V6 - czarny Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego silnika, oraz możliwości zagazowania go. Pozdrawiam.