Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Nissens możesz śmiało wkładać , lub z grubszej rury Berh, Valeo
  2. A ja juz wiem że tylko uzbroić sie w cierpliwość i bedzie pełna oferta żarówek
  3. Trzeba podpytać w Promotor Light , może zrobią takie żarówki do wstecznego
  4. Fros-t dzięki tobie każdy na dobre fotki na profilowe
  5. Fotki jak zawsze super
  6. Po piątku nie będziesz pytał o ceny tylko
  7. W b6 miałem poprzedni model hankook , teraz s1 juz drugi raz i nie znikaja tak szybko , powiedziałbym nawet że conti czy uniroyal szybciej sie kończą
  8. Tzn mi rudzielec nie wyskoczył tylko w tamtym roku dobiło na dołku do rantu felgi i kawałek odprysku jest, dużo osób narzeka własnie na nadkola a jak mialem b6 to tam tez miałem oryginalne i o dziwo purchli nie było
  9. Ostatnio nic sie nie działo specjalnego w temacie , zmieniony zostal olej z 5w30 na 5w40 LM Synthoil , wszystkie filtry, i w końcu wszystkie rolki paski napinacze, pompa wody , ponieważ jak zdarłem przód wszystko siedziało jeszcze fabryczne a przy przebiegu 230 tys to już pasuje coś zmienić A no i nowe opony wpadły na lato, miały byc michelin ale bardzo dobrze mi sie jezdzi na hankook i przy tym zostaje W weekend poszla w ruch polerka , mały one step , nie było za bardzo znecane sie nad lakierem ponieważ i tak mam jedno nadkole do malowania i zderzak tylny , po polerce wosk i na BT moze być Kilka fotek ale nie mialem weny robic lustrem , kilka szybkich z tel , zreszta za tydzien będzie @FroS-t z aparatem to będzie kilka lepszych fotek
  10. Hebel zacny , zdj słabe ale widać rudzielca, zresztą u ciebie nadkola nie maja lekko
  11. Windą to każdy potrafi
  12. Ja lece z dechą dzien wczesniej zeby posmigać
  13. Mam takie same, nie wymyslać tylko zakładać i jedzic
  14. Przynajmniej zadzwoń, napijemy online
  15. Graty zakupu;) kolorek b. fajny
  16. Graty fury bardzo fajny egzemplarz złapałeś
  17. Myślałem o czymś takim ale na wiosne bede jeszcze rozbierał to i posprawdzam dokładnie jak upchać
  18. Kupisz ciekawe koło to i ochota na gwint przyjdzie
  19. Nie to że tak odradził bo nie powiem że w/w olej jest złym produktem , kwestia ceny która producent ciagle podnosi a testując i xcessa i vst na b6 ktora dostawała baty na jednym i drugim oleju vfiz pokazywal ta sama temp oleju , głównie tym sie kierowałem więc moje zdanie jest takie ze do naszych benzynowych silników xcess jest bardzo dobrym produktem , pewnie jakbym mial grubo pomodzone to jednak wybrałbym coś z 5w50 Inne zdanie mam do LM STH , co prawda testuje w 3.0 tdi ale cala reszta 5w30 która była wczesniej jak to w ropniaku zaraz po zmianie olej jest czarny , gdzie tu po zmianie i przejechaniu 1,5 tys jeszcze ma swój kolor Ale to tylko moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.