Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. z FB by się wiele dowiedział bo za parę słów prawdy poleciał ktoś... Sorry no ale tak się nie robi. Kilka osób się też same wypisało
  2. No iii ?? syf się robi na tym forum Za dużo napisać nie mogę bo i ja dostanę bana
  3. ale mnie impra ominęła [emoji14] Ale za to dzisiaj pempkowe opijam w rodzinie
  4. Ostatnia nocka odbebniona i można się lenic
  5. Ja może się pojawie ale nie wiem Jeszce
  6. Byłem dzisiaj w biurze DAS zgłosić sprawę, wysłałem papiery do centrali i będę czekał co dalej. Nie wiadomo kiedy ojciec dostanie wezwanie z komendy czy od prokuratora.
  7. Była jakaś akcja zanim się urodziłem czyli dawno dawno temu, był trzeźwy w chwili zdarzenia. Zobacze na ile mi DAS pomoże w kwestii prawnej.
  8. Nooo masakra jest. Auto miałem ubezpieczone prawnie w DAS więc kasę na sprawy sądowe powinni dac
  9. Sie kur... Porobiło... Babka zmarła w nocy... Ojciec załamany bo nie wie co z nim będzie
  10. Dobra dzięki chłopaki za podpowiedzi. Przemyśle to, popytam o ceny i przekalkuluje ile to wyniesie żeby nie utopić kasy
  11. Póki co mogę od ojca auto pożyczać i jakoś sobie poradze. Czyli co rozbierać i wyprzedac
  12. To auto to golas więc no jest przykra możliwość go zmienić. Chciałem jeszcze nim kilka lat pojeździć i zmienić a tu taki zonk. Nie mam hajsu
  13. Nie wiem co mam robić
  14. Majki szyby szybami a tu jakoś by trzeba było dach naprawić, wymienić maskę, zderzak poprawić i lampa pękła Najważniejsze żeby pieszy nie dostał L4 powyżej 7 dni bo to z automatu prokurator i sprawa w sądzie a jak bedzie z nim ok to tylko mandatem sie skończy Kobita 90 lat podobno więc różnie może być... Śnieg sypal i ojcu umknęło coś a baba jeszcze na ciemno ubrana
  15. Ojciec potrącił pieszego moim autem a pieszy skończył lot na dachu Cholera wie jak to sie zakończy
  16. Nic się nie zapowiada a co masz na myśli żeby sie podstawic?
  17. Arturoo, Sebol, Tomaszstn co myslicie z tym moim Audi robic? Zderzak, lampa lewa, maska, przednia i tylna szybka plus spory wgniot na dachu... Rozebrać i szrot czy naprawiac?
  18. Secio jakbyś się nie szlajal to byś się też załapał A poza tym dzięki za dobre słowo i że zdjęcia się podobają
  19. Wiem wiem coś mi w tym roku weny brakowało i coś za bardzo do alkoholu ciągnęło xD za rok będzie więcej fot
  20. Zdjęcia z BT wam pasują? nikt żadnych ale nie zgłasza
  21. Moja galeria coś mnie w tym roku nie nosiło wszędzie z aparatem https://plus.google....=CJmX5JWxr_rzNg koniecznie muszę w lampę zainwestować bo miałem nerwy że mi nie wychodziło to co bym chciał uzyskać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.