Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Hahaha dobra daj już spokój Dydowi bo się chłopak załamie xD
  2. mój zetor dawał radę mimo 90KM ale no pod górkę bywa ciężko hahaha xD
  3. Zdjęcia ogarnę w najbliższych dniach i kajś wciepnę żeby każdy mógł sobie pobrać
  4. W drodze powrotnej ja w kolumnie poganialem Zetora xD kolejny raz dał radę ino notlauf złapał parę razy xD No to pyrsk na koniec weekendu i zapic smutki że zlot za rok xD
  5. Fajnie było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych do zobaczenia za rok
  6. Melduję się z domu już dzięki wielkie za kolejny super zlot
  7. Ja za niedługo wyjeżdżam tak że tego widzimy się z obsuwa na miejscu
  8. Ja się nie wyrobie żeby jechać z Katowic więc jadę sam prosto z domu
  9. Szydera będzie od wyjazdu do powrotu
  10. Hmmm a może klubowy knebel dla Mirka xD albo cichcem umówicie się na nadawanie na innym zakresie xD
  11. Spoko Mirek na piątek urlop zaklepany A jakby co mam jeszcze 4 na żądanie
  12. Dokładnie ja mam drugie zmiany to mi dopiero leci
  13. Pisał by się ktoś na Rum Capitan Morgan z Colą? Bo się nad nim zastanawiam [emoji14] piłem go kiedyś i mi smakował [emoji14] bo czystą to mam już
  14. jak wrócę z drugiej zmiany to poszukam i Ci poślę PW
  15. Hehehe jestem ze Stanleyem i Szymeniu w pokoju xD Czego rżysz Arturo
  16. dlaczego nie ma Cię na liście ? Mirek to jaaaa mam nowy TapaTalk i jest jakiś posrany zalogowałem się poprzez google+ i mi inną nazwę użytkownika wywaliło fakt ,,,do bani ..żałuje ,że robiłem aktualizację No ja mam nowy telefon i musiałem zainstalować nową wersję ale poszukam na AndroidPolska starej wersji bo ta jest straszna do ogarnięcia
  17. Jaki posrany jest ten nowy TapaTalk... napisało mi post jako kto inny
  18. a kto ma miejsce u siebie? Bo nadal się zastanawiam czy jechać z kimś czy pojechać samemu później bo i tak dotrzymać wam kroku zetorem trzeba będzie się napocić
  19. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Na gorącym silniku wszystko chodzi idealnie jak w nowym aucie. Żadnego szarpniecia i zadrzenia. Aleee bo zawsze jest jakieś ale zauważyłem że zmieniajac biegi gdy wcisne sprzeglo następuje szarpniecie tak jakby gwałtownie było rozlaczane sprzeglo i podejrzewam jeszcze pompke sprzęgła bo w lecie jak było sucho potrafiło coś tam skrzypiec jak się naciskalo i puszczało pedał. I to tyle co mogę zrobić chyba bo układ paliwowy, skrzynia i sprzęgło są ok. send from HTC
  20. też się przyturlam tak po 18:00 będę
  21. No właśnie... Nie ma złotego środka bo trzeba wszystko przebadać. U mnie to się na zimnym zachowuje tak jakby tarcza się kleila a jak się nagrzeje to wszystko chodzi perfekt... Gdybym tyle nie wsadził w ten remont skrzyni to auto już by u Żyda stało... send from HTC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.