Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Ale tu spamu od początku września mnie tu nie było Pany jest sprawa. Zna ktoś jakiegoś mechanika, który by mi wystawił kwit na montaż sprzęgła ze wsteczną datą? Sprzęgło kupiłem 23.07.2014 i wygląda na to ze muszę je oddać na reklamację LUK zszedł na psy
  2. Ty faktycznie jesteś fanem motoryzacji same zdjęcia fur - zero d*p ma ktoś jakieś normalne fotki z lachonami ? Nie przesadzaj że kompletne zero coś tam jest ja tam hostess za wiele nie widziałem. Już rok temu było ich dużo więcej. Schodzi na psy to SCP
  3. Galeria z SCP 2014 https://plus.google.com/photos/117904378324599727430/albums/6056291307170543585?authkey=CKqP6OOl7qSPNg
  4. Galeria z SCP 2014 https://plus.google.com/photos/117904378324599727430/albums/6056291307170543585?authkey=CKqP6OOl7qSPNg
  5. Luzik jakieś hostessy też są na fotach ale muszę przyznać że kiedyś więcej ich się kręciło. Bida trochę na tym summer
  6. Jak będą to rzucę ale ostrzegam że sporo tego było znacznie więcej ale była mocna selekcja xD
  7. Zdjęcia z Summer już mam ogarnięte ale muszą się dodać na serwer więc jak będą to podrzucę linkiem
  8. Zdjęcia z Summer już mam ogarnięte ale muszę się dodać na serwer więc jak będą to podrzucę linkiem
  9. Chyba nie zdarze... Zasrane bramki... send from HTC
  10. Mi też by pasowało tak 10-11 wiadomo że wcześniej by były mniejsze kolejki do bramy no ale przynajmniej nie będzie trzeba czekac na rozpoczęcie imprezy. send from HTC
  11. Długo na forum nie zaglądałem. Spóźniona kasa poszła o której pod Lidlem??
  12. Może trochę jaśniej bo ja nie w temacie
  13. Wstępnie ja też z pasażerka prawdopodobnie send from HTC
  14. No właśnie dawno do wątku Grzeska nie zagladalem hmmm jeśli to skrzynia by była winna temu szarpaniu to bym porzezbil z tą skrzynia bo te CPC ponoć kiepskie byly... Muszę zdjąć skrzynię żeby się dowiedzieć jak wygląda sprzeglo send from HTC
  15. No ale rzuca się w oczy że wysprzeglik jest krótszy i przewód hamulcowy ma zawleczke bo u mnie jest wkrecany. 6 biegowa była by kusząca ale jak wygląda sprawa ze spasowaniem z silnikiem i jak z lapami mocujacymi send from HTC
  16. dziwne ja mam 95r a mam plastikowy i u mnie nic takiego sie nie dzieje jak kangurki czy coś ale sprzegło nie długo sie skonczy to napewno wiem Różne skrzynie? Ja mam o kodzie CPC. Objawy wróciły identyczne jak przed wymianą sprzęgła. Nie pojmuje tego kompletnie. Chyba mnie czeka zrzucenie skrzyni...
  17. Aaaaa dzięki za info jutro obadam
  18. Masz może dostęp do podnośnika warsztatowego i podnośnika/wózka do skrzyń biegów? Może być mi to potrzebne chyba że sprzęgieł się nie tykasz
  19. Mi już ręce opadły co do tego auta... Dziś założyłem nowy wysprzęglik i nadal szarpie przy ruszaniu. Stary miał opory przy wciskaniu go trzymając w rękach (gdzieś coś zahaczało na uszczelkach w paru miejscach). Pedał sprzęgła chodzi lżej ale auto jak szarpało tak szarpie... Ja już nie wiem co to może być. Sprzęgło zajechałem? Sporadycznie zdarza mi się zbyt gwałtownie puścić pedał sprzęgła czy zredukować za wcześnie ale nie robie tego notorycznie jak emeryt jakiś. W 23.07.2013 kupione komplet sprzęgła LUK. Parę dni później założone. Koło zamachowe było w idealnym stanie więc go nie ruszałem ino wyczyściłem z osadów. Szarpanie zacząłem zaważać już w Marcu ale to sporadycznie było. Teraz się nasila... f*ck
  20. No to muszę poszukać jak się robi test zegarów i spróbować. Też podejrzewam padnięty wskaźnik bądź jakaś ścieżka się przepaliła. Naprawa zegarów pewnie nie opłacalna.
  21. aaaaa zapomiałem że jest wcześniej niż rok temu
  22. Uaktualniam temat Obserwujcie zachowanie wskaźnika temp. Po podpięciu lapka na gorącym silniku (podczas jazdy wahania między 89-94.5 stopnia) Zegary UK-NSI więc z tego co mi wiadomo testu zegarów wykonać się nie da

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.