Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Wiskoza to jakaś choroba czy o co kaman ???? :screwy: miał byś Audi to byś wiedział :grin: chodzi o sprzęgło wiskotyczne wentylatora
  2. Pany ma który może klucz do blokowania wiskozy? Pilnie potrzebny
  3. Pany ma który może klucz do blokowania wiskozy? Pilnie potrzebny
  4. Jak już to moje padło jeździ wolniej niż od Dydo ja nie dałem rady bo musiałem w pracy byc na szkoleniu a już nie opłaca się jechać bo auto nie umyte i listew na prawych drzwiach nie mam i dziury widać
  5. To mówicie że szarpanie sprzęgłem na zimnym to wysprzęglik? Bo ja przejeździłem rok na nowym sprzęgle i coś zaczeło się dziać. Tyle że na zimnym szarpie i sporadycznie na gorącym sprzęgle. Płynu nie ubywa ale pamiętam że bardzo trudno było zamontować wysprzęglik na miejscu. Namęczyłem się z jego ściśnięciem. Chyba że pompka sprzęgła przepuszcza póki płyn jest zimny. Ja mam w dieslu metalowy wysprzęglik Bosch bo wiem że ten Sachs jest plastikowy a występuje w benzyniakach. Są zestawy naprawcze wysprzęglików i pomp ale czy to warto regenerować?
  6. Przez moment myślałem że moja ale byłem wtedy w pracy
  7. Dobra ja jak coś też się piszę na niedziele
  8. Z tymi sprzęgłami to jest jakaś parodia Ja miałem "kangurka" na gorącym sprzęgle. Założyłem komplet LUK'a i spokój był. Było bo sporadycznie poszarpuje sprzęgło przy ruszaniu do przodu lub do tyłu i nie ma reguły czy na zimnym sprzęgle czy na gorącym Zachowanie identyczne jak przy padniętym tłumiku drgań jak zmieniałem sprzęgło. Za nic nie umiem tego rozgryźć. Prawie rok spokoju tylko miałem
  9. jako taki objaw zbliżony do tego co ja miałem w swoim 1Z ale u mnie problemem był pierścień dawkującym, który nie pracował idealnie płynnie tylko gdzieś zahaczał.
  10. Mam prośbę do ludzi z Gliwic albo dobrze znających Gliwice Proszę o wypełnienie ankiety którą moja siostra potrzebuje do pracy licencjackiej link: https://docs.google.com/forms/d/1iql_dY-QJaHdxxki7Ppu5Rx5cQ7vjsZXGB4CkvfMNgk/viewform
  11. kurde szkoda ze teraz się termin trafił musze założyć FMIC bo stary IC cieknie więc jest opcja pomodzić no i przepływka ma odchyłki w pomiarze
  12. miał ktoś doświadczenie z napinaczem Gates? Bo tak czytam i czytam i się zastanawiam czy nie za tani kupiłem (240zł)
  13. mam w planach jechać oby z czymś w robocie nie wyskoczyli
  14. Chętnie się wybiorę
  15. Grześ Najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk:
  16. Ty go nie podpuszczaj ino sam sie zamelduj Panie... ja to chyba częściej od Ciebie ostatnio bywam, dzisiaj też wpadne no ostatnio jakoś tak bywa
  17. Ty go nie podpuszczaj ino sam sie zamelduj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.