Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No patrzcie wystarczyło że Guru pojechał do BT i zaczął się udzielać w wątku a nie tylko czytał chyłkiem co się dzieje :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę" :grin: ale co do koszulek z napisem "pier**lę nie jadę" to trzeba będzię pochytać na następną BT :naughty: Wszystko da się zrobić Koniecznie trzeba jakiś fajny projekt nadruku zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę" :grin: ale co do koszulek z napisem "pier**lę nie jadę" to trzeba będzię pochytać na następną BT :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to pyrsk po ciężkiej podróży
-
Bukowina '14 Hot-Line
Węgiel chłonie wszystko Dokładnie :grin: Ja i moim pasażerowie po domach szkoda że tak szybko zleciało
-
Jakie ciśnienie ?
A to zostawiam bo przygarnąłem używane 2 letnie Runflat'y więc jest twardziej. Zorientowałem się dopiero jak wygooglowałem model bo mam Bridgetstone Potenza RE050AI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pier*** musiał nieźle zasuwać że tak się wbił tyłem na dodatek przebił Kubicę ale co tam auto przyjedzie do Polonii i sprzedadzą jako nie bite :whistling:
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
to pijesz osobno - z warszawką Wiedziałem że będziesz kręcić nosem burżuj :decayed: nie chcesz ni pij. Ja nikogo nie zmuszam.
-
Jakie ciśnienie ?
Praktycznie zawsze jeżdżę na pusto
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Nadupiłem się tym kiedyś u Gregora - do dzisiaj niczego nie pamiętam:grin: Czyli będzie hahaha wezmę więcej
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy dużo roboty ze zdjęciem kolektorów? Bo mnie też to czeka. Zaślepiłem EGR i się przeraziłem ilością nagaru w kolektorze dolotowym Rozumiem że najpierw trzeba turbo zrzucić żeby się do nich dobrać
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi
-
Bukowina '14 Hot-Line
Ja od wczoraj na letnich więc widzę że mogą zostać :naughty:
-
Jakie ciśnienie ?
Siema Od wczoraj śmigam na 17" 205/50 i nie wiem jakie powinno być ciśnienie odpowiednie przód/tył a jakie max. Szukałem u wujka google i wszystkie kalkulatory/konfiguratory tyczą się wyłącznie ori kół i opon montowanych fabrycznie wulkanizator nabił mi do wszystkich 2.3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron wszystkiego najlepszego :drunk:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W czwartek wieczorem wstawi Ci co będą spac i zbierać siły zobaczą dopiero podczas wyjazdu do BT
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś w ten deseń niektóre merce były tak malowane. Wymysl nie mój a poprzedniego właściciela felg mi odpowiadają Wszystkie taxi w Niemcowni tyż :decayed: i tak jest mega lepiej niż na tamtych szpetnych 15" ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- przynajmniej będą rzucać się w oczy kolorem :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś w ten deseń niektóre merce były tak malowane. Wymysl nie mój a poprzedniego właściciela felg mi odpowiadają ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario malował ?? Kolor był taki żółtawy z palety mercedesa ale trochę wypłowiał wzór mi się podoba i pasuje do B5 ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- poza tym nawet na zdjęciu widać że to nie jest biały kolor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koła na aucie na żywo wygląda lepiej koloru się nie czepiać mi pasuje a o gustach się nie dyskutuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Wspólny Wyjazd Bukowina
Pogoda jako taka dobrze że śniegu nie będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2-gie zmiany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zakupy do BT zrobione :kox: - Wspólny Wyjazd Bukowina