Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Ja chyba też pokulam na letnich wpadły "nowe" koła to aż korci żeby założyć
  2. A ja się dziwie że nie jedziesz z nami tylko sam wcześniej - na 100% pomysł Gurego Pojedziesz z rana a potem i tak będziesz tam stał jak kołek bo kluczy nie dostaniesz - a przejazd i droga do to jedna z odwiecznych atrakcji zlotów w BT ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- Ja rozumiem jak reszta by jechała o 14.00 ale jedziemy wystarczająco z rana - i tak będziemy tam przed wszystkimi Zgadłeś On ma zawsze dziwne pomysły bo jak dobrze pamiętam już tak kiedyś było że był z samego rana. Jako że to ja będę jego wiózł spróbuje to przeciągnąć Tomaszstn pewnie też by wolał w kolumnie jechać
  3. a Ja mam cały czas mieszane uczucia czy zakładać lato do BT pozostali wiadomo że mają świra i jadą na lecie ale ja mam ośkę
  4. jakiś holownik się znajdzie gorzej jak będziesz zamykał imprezę
  5. Ja pierniczę jestem w pokoju z Guregoru i jego bracikiem :polew: Ogólnie nie ma źle :naughty: pierwsze piętro to przynajmniej mniej schodów do pokonania na bani
  6. ojjj tak :kox: coś czuję że będę w jednym pokoju z Glutem, Tomaszstn i Stanleyem :decayed:
  7. przeczuwam powtórkę z zeszłego roku :kox: spoko Arturku mały czarny ochroniarz będzie nad Tobą czuwał załatwię Ci to bo będę wiózł jego dupsko do BT ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- Uff to dobrze bo nie dałabym rady Cię przytargać spowrotem Trepek jak coś to obalim jakąś butelczynę trzeba w końcu oblać twoją pracę w moim Audi
  8. No to teraz czekamy na listę ciekawe które piętro ma śląskie w tym roku
  9. Egon zostaw to dobrze to leży
  10. aha czyli kręcenie "regulacją" w tunelu nic nie daje. Ja wczoraj próbowałem coś podziałać i w lewej lince idzie pokręcić "regulacją" czy co to tam jest że gwint się chowa do tuleji ale zaś jak kręciłem w prawej lince to się kręciło dookoła. Linka do wymiany? Bo się zastanawiam czy to może mieć wpływ na działanie ręcznego mimo że jest tam samoregulacja.
  11. A4-Tomek odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Ja myślę że opryskiwaczem do roślin szkód się nie narobi. Nie to co myjka cisnieniowa. Ja i tak muszę umyć tylko jedną stronę bo dalej starą ropą wali ;/ ale tylko jak jest silnik gorący. Jeszcze nie zwietrzalo ;/
  12. ale spoko Arturoo ciebie i tak było na fotach mało nie to co Polko i jego miny :grin: ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- no kaska za zlot poszła :banan:
  13. kolega ojjjj tam nooo :decayed: przynajmniej wiedziałeś co się działo
  14. Arturoo jak coś to zrobię Ci foto story jakbyś znowu nie pamiętam rok temu cytrynówka Ci zasmakowała :naughty: ciekawe co będzie tym razem kurde mogłem odkupić od męża kuzynki bimbru bo im zostało z wesela :naughty: coś ponad 50% ma
  15. Nooo Trepek współczuję. Szkoda tak zadbanej Audiczki bo Twoja wygląda lepiej jak moja Co jak co ale te prawe lusterka to jakiś śmiech na sali... Sam bym nie raz przetarł bok przy cofaniu. Trzeba będzie poszukać jakiegoś lusterka z angola
  16. Też bym sobie porezal halogeny w zderzaku ale musiał bym DRL wywalic
  17. Ja się będę turlal na zimie. W górach różnie bywa. Dwa lata temu większość wie co było. W piątek pięknie a w niedzielę rano trochę śniegu i chyba koło zera na osce
  18. To ma swoje plusy .... :grin: ja ostatnio coś się opuściłem w spotowaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.