Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Panowie ze wzgledu na niekorzystna aure dzis spotykamy sie na McDonaldsie w Jasienicy.Do zobaczenia
  2. ciekawe co dzis wymysli kontuzjowany Bayern z swietnie grajaca Barcelona
  3. wszystko idzie w dobrym kierunku
  4. Wihajster odpowiedział(a) na koxmo temat w Audi A4 B6/B7
    jak ma pin
  5. Wihajster odpowiedział(a) na koxmo temat w Audi A4 B6/B7
    zobacz jakie masz nr na pilocie i taki sam kupuj . a jak myslisz??Chyba logiczne,że kazdy grot jest inny Kup nowy czysty grot na podmianke i dotnij w punkcie dorabiania.
  6. to nie ma nic wspolnego z cisnieniem bardzo szkodliwe.Rozumiem,że juz zostal spuszczony nadmiar\?
  7. trzeba dzieki za odpowiedz a jeszcze jedno chcialbym zapytac gdzie sie te czujnik znajduje czy dam rade go sam wymienic ? i jak on wyglada? w sprężarce kable z niego wychodza lub w zaleznosci od wersji zakonczony gniazdkiem do ktorej podlacza sie zasilanie
  8. obstawiam zatarta sprezarke
  9. trzeba
  10. zawsze najlepiej nową
  11. raczej masz ID 13 ale to latwo sprawdzic przeswietlajac klucz
  12. za 350 zl to kupi chłam a nie dobra sprezarke.Trzeba liczyc 600zł.Tutaj masz sprawdzonego sprzedawce i u niego kupisz porzadna sprezarke. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11387248&order=m&string=audi&search_scope=userItems-11387248&bmatch=s0-mt-0113
  13. to juz jest z robocizna na gotowo
  14. Wymieniasz sprężarke,osuszacz,dławik i najlepiej nowy skraplacz.Czyli koszt okolo 1200zl
  15. to to samo co BLB, BRE czyli 16V z tym ze BNA ma naped pompy oleju napędzany łańcuchem czyli jak w BLB lub napędzany poprzez koło zębate jak w BRE
  16. 2,5 bara mam u siebie
  17. Wihajster odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    na to wyglada
  18. sami bedziemy produkowac
  19. true przerzucicie sie na piłke plażową
  20. h*j z takiej demokracji jak wiekszość to idioci o czym świadczy wybór rzadzących na wiejskiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.