Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rzeźnik.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rzeźnik.

  1. no ciekawa teoria nie miałem pojęcia że tak to działa
  2. mnie to wkur.... i najchętniej bym wymienił
  3. to są pewno otwory do mocowania siatki zabezpieczającej bagażnik , pomyś co by się stało gdybyś zaczepił tą roletę w tych dziurkach w suficie i otworzył drzwi
  4. panowie problem mam jak w temacie , pewno to któraś z poduszek tylko która? po żadnej nie widać zużycia .Jak to sprawdzić . tak jak pisałem objaw jest taki że jak wyłączam silnik to cały samochód się "otrzepuje " jak burek jakiś
  5. no fakt kasę konkretną w nią władował ,robił wszystko u mastersa chyba , piękna jest i na sprzedaż będzie niedługo
  6. mówię tak o tej sadzy bo mam znajomka który ma ibi cupre zrobioną na 230 km i jemu po ostrej jeździe znać czarne na klapie aha cupra tdi oczywiście
  7. mad max spadnie śnieg to potestujemy na placyku w krk te nasze napędy :drool:
  8. no tu się kolega zapędził :mysli:najważniejsze to kontrować kierownicą a z gazem uważać ani za dużo ani nie odjąć nagle bo ..... wiadomo .powoli się przyzwyczajam i oczywiście widzę więcej zalet w napędzie 4x4 niż ośce .
  9. no ja też sadzy nie mam na klapie ale ciekawy byłem jak to jest z końcami na wprost. zadymi mi tylko jak mu mocno przypierpapier ale tylko na chwilę . a audi nie bez powodu wykręciło te końce w dizlu na dół
  10. znajdziesz sobie tył na alle , czasem są i kosztują dużo mniej .Alvaro jak masz wydech wypuszczony na wprost to nie osadza ci się trochę sadzy na klapie ?
  11. tu są grube zderzaczki ,gdyby nie trzeba malować tego czarnego to może by ci pasił http://moto.allegro.pl/item296556009_audi_s4_a4_2002_zderzak_przedni.html ale pewno trzeba ,możesz zapytać o halogeny
  12. jak to zwykle w tdiku trzyma serie to chyba jedyne silniki które prawie zawsze mają więcej niż fabryka daje .Troche to trzeba będzie wygładzić , z napędem na przód ładnie ci to będzie zapierpapier bo u mnie już wieje nudą zastanawiam się nad większym ic może kiedyś turbo .Bober ile miał twój golf ? mierzyłeś?
  13. ile w aso katki s4 ?
  14. to faktycznie ten zderzak s line potaniał ,ostatnio gość mówił za taki 1800 .i kratke widziałem drożej używke niż piszesz
  15. osz ty w morde a tyle sie naszukałem no nic jade dalej , jak zrezygnujesz to biore od ciebie [br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 00:49 _________________________________________________halogena teraz szukaj
  16. a może odnosisz tylko takie wrażenie , u mnie jest tak że jak wcisnę gaz mając leko poniżej 2000 obr ,czyli miejsca gdzie mam max moment to przy przekraczaniu tych 2000 kop jest spory ale jak zmieniam bieg i obr. nie spadają poniżej 2000 obr to nie ma już takiego wrażenia . a idzie w sumie tak samo . myślę że jasno się wysłowiłem [br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 22:53 _________________________________________________ o co chodzi z tym przeładowaniem ? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 22:55 _________________________________________________aha też mam chipsa na 168km 385 nm
  17. fajny ale jakiś opisik może daj :th:
  18. wow nie wiedziałem że w v6 moment przebiega tak płasko . Ciekawe czemu w awx też przez chwilę tak biegnie a w avf maximum jest tylko w jednym punkcie
  19. hmmm szukałem ale nie widzę czym się różni awx od avf?
  20. aha no i dla mnie wszystko jasne dzięki za zajęcie się naszym problemem :th:
  21. hmm racja normalne to to na pewno nie jest :no:czyli sugerujesz rozebranie skrzyni?
  22. ja tak miewam jak leje
  23. czyli generalnie szukaj dziury w całym
  24. moje a4 było robione w okresie gwarancji przez salon w v-tech ,dowiedziałem się jak już kupiłem ale generalnie zadowolony jestem .Jeśli chodzi o 2.0 tdi to jak byłem w v tech sprawdzić co tam mam to był tam starszy, załamany pan swoim paskiem z tym silniczkiem . Pogadałem z nim i powiedział że jak kupił paska to od razu wziął go do v tech na "robótki" ,wyszło bardzo ładnie ,coś koło 180 km i był b. zadowolony ale po jakimś czasie padł mu komputer sterujący silnikiem (sory jak coś źle nazwałem ale ja tylko rzeźnik jestem ) .Na nowym kompie już nie było tak różowo ,po zbadaniu seria wyszła 129 km i udało się podnieść do 143 km . miał reklamować w aso ale dalszego ciągu nie znam . A to mój wykresik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.